MT7-032

Vari, Terra, PF aj.

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
miildaa
Příspěvky: 127
Registrován: ned led 25, 2009 1:06 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

MT7-032

#1 Nový příspěvek od miildaa »

tak to je naš pracant velkej pomocník
Přílohy
P1030066 [50%].JPG

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: MT7-032

#2 Nový příspěvek od Tom »

Jak to jezdí? Četl jsem o tom v Malé mechanizaci pro střední zemědělské školy, kdyžtak to můžu naskenovat. Líbí se mi to, jak to tedy jezdí? Co za to máš za příslušenství?
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

miildaa
Příspěvky: 127
Registrován: ned led 25, 2009 1:06 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: MT7-032

#3 Nový příspěvek od miildaa »

ahoj to bych byl rad kdydy si mi to mohl naskenovat jezdi to paradne ma to silu 2 male rychlosti a 2 velké a zpátečku dokonce i uzávěrku sem s tim moc spokojenej akorat že to je dvoutakt jinak to nemá chybu ,mam k tomu vlek 1radličnej obracak provorávač brambor ,já to nafotim a dam to sem ale až s tim vyjedu ze stodoly protože ted tam je okolo moc věcí a nedá se to fotit

Uživatelský avatar
Baartheez
Příspěvky: 244
Registrován: pát říj 12, 2007 4:15 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: MT7-032

#4 Nový příspěvek od Baartheez »

Ahoj, tento stroj mám taky, když se povede nastartovat, tak je to bezvadný pomocník. Ale mám právě velké problémy se starty. Chytá to jak chce a nebo to při práci vystřelí chcípne a je konec. Jinak za to mám: brány,kultivátor,plečku s různými noži a krájedli, hrobkovač, radlici na vyorávání brambor,2 druhy kol,sekačku,valník,válec a hlavně rotavátor. Ten se mi líbí asi nejvíc. Dělá to perfektní práci a hlavně rychle a člověk u toho není zmordovanej jako s mauntfildem.
***Dodìlej to nebo tì to dodìlá***

miildaa
Příspěvky: 127
Registrován: ned led 25, 2009 1:06 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: MT7-032

#5 Nový příspěvek od miildaa »

ahoj nam chyta celkem dobre akorat tam nasmim davat svicky brisk ty nic nevydrží ale jak říkáš supr pomocnik mužeš nafotit ten mulčovač a maš pluh na sníh jestli jo jak je uchycenej

Uživatelský avatar
Ajo
Příspěvky: 53
Registrován: stř říj 22, 2008 2:03 pm
Bydliště: Čadca
Kontaktovat uživatele:

Re: MT7-032

#6 Nový příspěvek od Ajo »

UNI-systém MT7-055

Uživatelský avatar
Ajo
Příspěvky: 53
Registrován: stř říj 22, 2008 2:03 pm
Bydliště: Čadca
Kontaktovat uživatele:

Re: MT7-032

#7 Nový příspěvek od Ajo »

Naše Uni s domarobenou vlečkou a rotavátorom. Časom pridám fotky aj s iným príslušenstvom. Na fotkách nechýba ani super :)
Uni s rotavátorom
Uni s rotavátorom
Uni s rotavátorom
Uni s rotavátorom
Uni s rotavátorom
Uni s rotavátorom
Uni s rotavátorom
Uni s rotavátorom
Uni s vlečkou a Super
Uni s vlečkou a Super
Uni s vlečkou a Super
Uni s vlečkou a Super
Uni s vlečkou a Super
Uni s vlečkou a Super
Ak by niekto chcel tak môžem naskenovať katalóg ND a návod na obsluhu k Uni-Systém MT7-032 a MT7-033. Ďalej mám katalóg ND a návod na obsluhu k lištovej kosačke k Uni, k rotavátoru, a zdá sa mi že aj k 1 radličnému pluhu "obracaku"
UNI-systém MT7-055

Uživatelský avatar
Baartheez
Příspěvky: 244
Registrován: pát říj 12, 2007 4:15 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: MT7-032

#8 Nový příspěvek od Baartheez »

To používáš k rotavátoru tyhle velký kola??? Já mám k tomu ty menší.
***Dodìlej to nebo tì to dodìlá***

Uživatelský avatar
Ajo
Příspěvky: 53
Registrován: stř říj 22, 2008 2:03 pm
Bydliště: Čadca
Kontaktovat uživatele:

Re: MT7-032

#9 Nový příspěvek od Ajo »

Napríklad keby sme zorali záhon kde dlho nič nebolo a chceli by sme to prejsť rotavátorom tak by to tie malé kolesá neutiahli pretože v nich nie je závažie ako v tých veľkých a sú ľahšie. Ale ku kosačke dávame normálne malé kolesá
UNI-systém MT7-055

Uživatelský avatar
Ajo
Příspěvky: 53
Registrován: stř říj 22, 2008 2:03 pm
Bydliště: Čadca
Kontaktovat uživatele:

Re: MT7-032

#10 Nový příspěvek od Ajo »

Neviete niekto ako sa správne nastavuje karburátor na UNI ?
UNI-systém MT7-055

Uživatelský avatar
strafnik
Příspěvky: 622
Registrován: sob čer 13, 2009 2:28 pm
Bydliště: Ostrava

Re: MT7-032

#11 Nový příspěvek od strafnik »

Byla tady nabídka naskenovat a poslat návod na uni rotavátor...... měl bych zájem jestli to ještě platí. strafnik@centrum.cz Díky. Jinak zkuste mrknout na http://mt7-uni.ic.cz snažím se vytvořit web zabývající se MTsedmičkou :D

ferda403
Příspěvky: 1
Registrován: ned lis 22, 2009 11:12 am

Re: MT7-032

#12 Nový příspěvek od ferda403 »

Ahoj Je možné ještě sehnat návod k Unisystému??? nedávno jsem jej koupil a ani pořádně nevím v jakém poměru se míchá benzín. A co všechno to umí. Dík moc.

miildaa
Příspěvky: 127
Registrován: ned led 25, 2009 1:06 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: MT7-032

#13 Nový příspěvek od miildaa »

ahoj navod mam ale nevim jak bych ti ho sem ofotil

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: MT7-032

#14 Nový příspěvek od Tom »

Kdyby jste se pozorně podívali na strafnikovy webovky, tak tam ten návod je, dokonce toho tam je mnohem víc. Díky, taky jsem si návod stáhl, i když Uniho nemám, ale jednou se může hodit.
Musíte si tam ten nadpis vždy rozkliknout, ono to vypadá, že tam nic není, ale je toho dostatek ;-)
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
strafnik
Příspěvky: 622
Registrován: sob čer 13, 2009 2:28 pm
Bydliště: Ostrava

Re: MT7-032

#15 Nový příspěvek od strafnik »

Ahoj Tome, díky za propagaci webu MT7-Uni. Kdesi na začátku tohoto vlákna nabízíš naskenovat nějaký článek o MT7 Uni. Je to ještě možné? Snažím se poshánět cokoliv o Unim, ale je to těžké o PF62 je toho k sehnání víc než o tomhle mladším systému. Doufal jsem, že mi pomůžou v AGS, ale prý uklízeli a výrobu svého času předali do Slovinska, ale tam to taky nějak umřelo......

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - jednoosé frézy“