Zaklad na novy traktor z T805

Moderátoři: rezis, Toreto

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Zaklad na novy traktor z T805

#1 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

Konecne prisla zima ideme na to motor bude 4001 Zetor+navijak Zil
Přílohy
Zaklad na novy traktor 003.jpg
Zaklad na novy traktor 002.jpg
Zaklad na novy traktor 001.jpg
Dobre už bolo

Uživatelský avatar
DODOTRAK
Příspěvky: 1020
Registrován: ned lis 02, 2008 10:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zaklad na novy traktor z T805

#2 Nový příspěvek od DODOTRAK »

8) tak vela šťastia prajem pri stavbe noveho stroja základ je super tatra je tatra a čo motor?

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Zaklad na novy traktor z T805

#3 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

DODOTRAK píše:8) tak vela šťastia prajem pri stavbe noveho stroja základ je super tatra je tatra a čo motor?
Přílohy
TRAKTOR 017.jpg
Dobre už bolo

Uživatelský avatar
Standam
Příspěvky: 658
Registrován: stř říj 22, 2008 7:35 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zaklad na novy traktor z T805

#4 Nový příspěvek od Standam »

Zdravím, přeji hodně úspěchů při stavbě, napiš jaká budou kola, jak bude široký, jak řešíš naklánění nápravy? Standa.

Uživatelský avatar
DODOTRAK
Příspěvky: 1020
Registrován: ned lis 02, 2008 10:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zaklad na novy traktor z T805

#5 Nový příspěvek od DODOTRAK »

8) osvečemá 30tka major alebo 52 nevidieť to s tej fotky . Videl som tu na fote stavbu traktora z tatry a ten chlapik dal medzikus medzi prednu napravu a prevodovku takže difik dostal potom niekde pod chladič a motor potom nebol tak previsnutý do predu

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Zaklad na novy traktor z T805

#6 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

DODOTRAK píše:8) osvečemá 30tka major alebo 52 nevidieť to s tej fotky . Videl som tu na fote stavbu traktora z tatry a ten chlapik dal medzikus medzi prednu napravu a prevodovku takže difik dostal potom niekde pod chladič a motor potom nebol tak previsnutý do predu
Stvorvalec4001 vyrezany upravena vana stoceny zotrvacnik dopasovana komplet spojka T805 musel by som urezat z predneho dyf.ten obal a to mi je luto to nicit takto je to osvedcene na 13 traktoroch bolo by to vela uprav a ten traktor by aj tak kratsi nebol
Naposledy upravil(a) fabikmiroslav dne pát pro 25, 2009 9:42 pm, celkem upraveno 1 x.
Dobre už bolo

Uživatelský avatar
DODOTRAK
Příspěvky: 1020
Registrován: ned lis 02, 2008 10:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zaklad na novy traktor z T805

#7 Nový příspěvek od DODOTRAK »

fabikmiroslav píše:
DODOTRAK píše:8) osvečemá 30tka major alebo 52 nevidieť to s tej fotky . Videl som tu na fote stavbu traktora z tatry a ten chlapik dal medzikus medzi prednu napravu a prevodovku takže difik dostal potom niekde pod chladič a motor potom nebol tak previsnutý do predu
Stvorvalec4001 musel by som urezat z predneho dyf.ten obal a to mi je luto to nicit takto je to osvedcene na 13 traktoroch bolo by to vela uprav a ten traktor by aj tak kratsi nebol
Je mi to jasné že by kratší nebol ale rozloženie váhy by bolo určite lepšie lebo čo ja viem u tatry je problem v tom že je zadok lahký pretože aj motor tým že je pevisnutý dopredu ho prevažuje na predok aj na mojom je to tak preto mám zadok spravený z hrubých platní a aj ked je môj strij malý má 1100 kg

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Zaklad na novy traktor z T805

#8 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

DODOTRAK píše:
fabikmiroslav píše:
DODOTRAK píše:8) osvečemá 30tka major alebo 52 nevidieť to s tej fotky . Videl som tu na fote stavbu traktora z tatry a ten chlapik dal medzikus medzi prednu napravu a prevodovku takže difik dostal potom niekde pod chladič a motor potom nebol tak previsnutý do predu
Stvorvalec4001 musel by som urezat z predneho dyf.ten obal a to mi je luto to nicit takto je to osvedcene na 13 traktoroch bolo by to vela uprav a ten traktor by aj tak kratsi nebol
Je mi to jasné že by kratší nebol ale rozloženie váhy by bolo určite lepšie lebo čo ja viem u tatry je problem v tom že je zadok lahký pretože aj motor tým že je pevisnutý dopredu ho prevažuje na predok aj na mojom je to tak preto mám zadok spravený z hrubých platní a aj ked je môj strij malý má 1100 kg
Kvoli tomu bude na nom navijak a na zadu bude vypalene celo na ktorom budu uchytene ramena kladka na lano dve ucka300 na ktorych bude posadeny navijak takze to co previsa cez predok tak to mam na zadnej naprave +180 baterka, ale je to tak ako spominas Tatra je v zadu lahka
Dobre už bolo

Uživatelský avatar
DODOTRAK
Příspěvky: 1020
Registrován: ned lis 02, 2008 10:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zaklad na novy traktor z T805

#9 Nový příspěvek od DODOTRAK »

pozri si toto vlákno je tam stavba traktora s tou prednou napravou čo som tu spomínal http://www.nasetraktory.com/forum/viewt ... =13&t=5220

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Zaklad na novy traktor z T805

#10 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

DODOTRAK píše:pozri si toto vlákno je tam stavba traktora s tou prednou napravou čo som tu spomínal http://www.nasetraktory.com/forum/viewt ... =13&t=5220
To som uz videl je to pekne 8)Uz som to videl aj tak ze prehodil polnapravy predne do zadu a opacne a motor posadil na zadny dyf prevrtal rychlostku to sa mi moc nepacilo :nene:
Dobre už bolo

Uživatelský avatar
DODOTRAK
Příspěvky: 1020
Registrován: ned lis 02, 2008 10:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zaklad na novy traktor z T805

#11 Nový příspěvek od DODOTRAK »

to je somarina otočiť to naopak ked traktor tak klasika motor v predu ja chcem tiež niečo robiť na jar ale nie s tatry motor asi avia alebo mercedes zadok v3s predok gaz alebo uaz

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Zaklad na novy traktor z T805

#12 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

Je ale 1000 ludi tisic chuti co uz :-/ :-/
Dobre už bolo

Uživatelský avatar
DODOTRAK
Příspěvky: 1020
Registrován: ned lis 02, 2008 10:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zaklad na novy traktor z T805

#13 Nový příspěvek od DODOTRAK »

kde si zohnal podvozok z 805 a kolko si zan dal ja som pozeral po inzerátoch a strašne drako to predávaju

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Zaklad na novy traktor z T805

#14 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

DODOTRAK píše:kde si zohnal podvozok z 805 a kolko si zan dal ja som pozeral po inzerátoch a strašne drako to predávaju
Mozno tomu neuveris ale stal ....... mame ho doma viac ako 25 rokov. uz som to spominal ze sa zacinaju platit zlatom a to nevravim o nahradnych dieloch.To vies ked je nieco dobre tak to ma aj cenu.Keby sa 805 teraz srotovali ako pred 30imi rokmi tak ani jedna neskonci v zlievarniach na to dam krk :-/
Naposledy upravil(a) fabikmiroslav dne pát pro 25, 2009 7:04 pm, celkem upraveno 1 x.
Dobre už bolo

vaclavs
Příspěvky: 770
Registrován: pon lis 17, 2008 12:03 pm
Bydliště: Rychnov Nad Kněžnou

Re: Zaklad na novy traktor z T805

#15 Nový příspěvek od vaclavs »

Je vidět, že nezahálíš.

Odpovědět

Zpět na „Stavíme traktor domácí výroby“