Nový štartér T 805

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7804
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Nový štartér T 805

#31 Nový příspěvek od Chose11 »

Roman Zelinka je profláklý kšeftař a stejné zkušenosti jako Sorbus...
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Nový štartér T 805

#32 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

Štartery už su zohnaté zajtra idem po to cena je 170 euro kus.
Dobre už bolo

Ivo Kison
Příspěvky: 39
Registrován: čtv led 23, 2020 7:15 am
Bydliště: Myjava

Re: Nový štartér T 805

#33 Nový příspěvek od Ivo Kison »

Ahoj Miro jeden mi zoberieš? Peniaze môžem aj na účet poslať. Ivo

petruna
Příspěvky: 538
Registrován: stř bře 13, 2013 10:52 pm
Bydliště: Semtěš u K.Hory

Re: Nový štartér T 805

#34 Nový příspěvek od petruna »

sferos píše: čtv úno 18, 2021 4:20 pm Ahoj, nechcel som sen písať, ale nie je štartér ako štartér. Toteš nie je toteš, rôzna cena, rôzna kvalita.

Pán Roman Zelinka predáva štartér Original Mahle, ktorý FIRMA ŠTART (CARGEN) predáva za 370 – 400 €. Jedná sa o kvalitný štarter, nie poľská náhrada. Pokiaľ chcete plastový mixér da sa kúpiť za 170 €.

Cena za ktorú ho p. Roman Zelinka predáva je normálna. Neviem koľko ma postavenie pastorka originál T-805, ale tieto STARTER LETRIKA TYPE 14V / 2.4KW – LOMBARDINI majú tento rozmer 20,5 mm ( od príruby po koniec ozubenia ).

P. Zelinka je oficiálny dealer Magneton. Ceny jeho štartérov nie sú premrštené. Ostatný predajcovia si nedajú námahu aby ti ponúkli vhodnú náhradu podľa rozmerov. Bol by sprostý, aby tam nechal štítok a druhý mu ukradne jeho myšlienku. Toto p. Zelinka nerobí, ešte nikdy nepredával štartér, ktorý upravil niekto druhý pred ním.

Tiež som robil štartéry do Š-1203 do PS-12 a vysokozdvižných vozíkov. Vedel čo robím ja a ja som vedel čo predáva on. Mal takisto štartér Mahle. Stáčal na ňom prírubu (priemer a kúsok z príruby – pozíciu pastorka. Cena jeho štartéra bola po úprave menšia, ako bez úpravy u druhých predajcov.

Len pre porovnanie pozrite si rozdiel kvality štartérov, ktoré robím Prvá fotografia je nový štartér AS-PL – prevodovka je plastový mixér - doslova - planétové koleso vylisované spolu z obalom prevodovky. Druhá fotografia je opravovaný starý štartér - originál BOSCH, vložené oceľové planétové kolo – prakticky nezničiteľné.
(cena nového BOSCH sa pohybuje 350 – 400 €) cena starého bez opravy je niekedy vyššia, ako cena nového AS-PL.

Obrázek Obrázek


Tak potom sa rozhodnite aký štartér si kúpite, nemusí to byť od p. Zelinku za 292.- €, alebo ten istý od CARGEN za 370 €, alebo od CARGEN za 170, €.

Podľa ceny bude aj kvalita, len aby ste potom nekúpili dvakrát.
Ahoj a chtěl jsem jen napsat..ne pro to abych si tu vylíval srdíčko ale spíše varování pro ostatní a moje zkušenost s panem úžasným...Zelinkou.
Koupil jsem tuším v roce 2015 reduktorový startér na traktor z 805. Vychvalovaný do nebes atd....cca po roce se mi ukroutila hřídel co je na ní pastorek..a to jsem moc nejezdil. Tak si říkám je to v záruce , pohoda,budu reklamovat..
A padla kosa na kámen...těžká hádka po telefonu, nelze reklamovat, již se nevyrábí, nejsou náhradní díly atd..ze zákona reklamace 2 roky...a autorizovaný dealer se mi směje do telefonu ? :box:
Za mě sráč a parchant. Ať si každý udělá obrázek svůj....

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Nový štartér T 805

#35 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

No a sme doma aky slušný človek a tolko spokojných zakaznikov.
Dobre už bolo

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Nový štartér T 805

#36 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

Dnes ked ich donesiem domov ,tak ich nafotím a zavesím na bazoš .cz
Čo sa tyka štarterov zavesím sem čislo na človeka ktory vam to sprostredkuje ,nech to mate z prvej ruky.
Dobre už bolo

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Nový štartér T 805

#37 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

Bolsom v Stupnom prer štartery a len som čumel ako točí tu 7201 ako malinuObrázekObrázek
Dobre už bolo

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Nový štartér T 805

#38 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

Dobre už bolo

lavida
Příspěvky: 337
Registrován: pát zář 28, 2012 10:39 pm
Bydliště: nováky-SR

Re: Nový štartér T 805

#39 Nový příspěvek od lavida »

Nie som si istý,čo si mám z tejto diskusie zobrať.Pochopil som,že Miro Fábik je spokojný,lebo štartér dobre točí,ale ako sa zdá,nie je isté,či za tú nízku cenu nenamontoval plastový šmejd,ktorý mu po pár štartoch odíde ,ako ten čo tam mal predtým.Vysvetlí mi to niekto,lebo po takejto diskusii budem mať naj istotu asi len vtedy,keď ten lacný a dobre točiaci štartér budem vidieť rozobraný,aby som sa na vlastné oči presvedčil,že to nie je plasťák.

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Nový štartér T 805

#40 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

Silno pochybujem že je plastovy .To ako že ho mam rozobrat aby si to videl na vlastne oči ,ja som to skusil s tou kokotinou ktoru mi predal pan podvodník a to maš pravdu ten bol plastovy a bolo aj po zaruke ,Manželka ma silnejší motor vo vybratore ale ak chceš ukažem ti aj ten vybrator.Maš tam video ako točí . :ano:
Dobre už bolo

peter bendr
Příspěvky: 2511
Registrován: pát bře 25, 2011 11:02 am
Bydliště: Sk

Re: Nový štartér T 805

#41 Nový příspěvek od peter bendr »

Mareka poznam a robi podstivo nikde inde by som starter alebo alternator opravit nedal a to uz som mu ich niekolko dal vsetko v uplnom poriadku a dlhodoba spokojnost

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Nový štartér T 805

#42 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

Peto to viem aj ja to isté mi vravel Andrej ktory ich zohnal .Podla konštrukcie a aj uloženia puzdra su dobre.
Dobre už bolo

Uživatelský avatar
pepso653
Příspěvky: 140
Registrován: sob bře 19, 2011 10:13 pm
Bydliště: Žilina

Re: Nový štartér T 805

#43 Nový příspěvek od pepso653 »

Obrázek

Takže štartér doma odskúšaný točí parádne spokojnosť :) .. je to presne ten istý typ, ktorý odprezentoval Miro.. fotka pre porovnanie s pôvodným štartérom
Nie je umenie sa prevrátiť. Umenie je zostať na kolesách pri akejkoľvek situácii.

http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 13&t=28866

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Nový štartér T 805

#44 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

Marek výborne je to na Českom aj Slovenskom Bazoši 8) 8)
Dobre už bolo

Odpovědět

Zpět na „Stavíme traktor domácí výroby“