dotaz pro moderatory

problémy, návrhy apod.

Moderátor: rezis

Zpráva
Autor
ulicek
Příspěvky: 182
Registrován: čtv pro 11, 2014 11:35 am
Bydliště: Louny

dotaz pro moderatory

#1 Nový příspěvek od ulicek »

Zdravim, chtěl sem se zeptat, proč nemohu mít v inzerátu místo ceny napsáno cena dohodou???Pokud jsem laik (a to jsem)na věci ohledně zemědělské techniky, nevím jak se jmenují a k čemu se používají a chci je zde nabídnout k prodeji, neboť si myslím, že ještě nějakou službu udělají, tak proč mi tu moderátoři mažou témata?? Je pravda že nic jiného než inzerovat tu nechci, možná mě tu plno lidí odsoudí že je to zdarma inzerce, ale kolik jiných stránek na inzerci je zdarma.... Plno lidí tu píše, že si mam najit ceny na bazoši atd, rád bych ale když nevím k čemu to slouží a jak se daná věc jmenuje, tak je to potom těžké... Chápu, že každý má nějak nastavené pravidla, ale musí se brát také v potaz to, že každý neví co k čemu slouží a neví jakou to má hodnotu, a lidi kteří napíší, že to za kilo vezme a pak to obratem střelí za 5x tolik je mnoho (neříkám že zde na foru) ... Je mi jasný že každý si hned myslí, že jsem novej mam cca 10 příspěvku a chci si hned poroučet, ale tak to není, jen mi nejde do hlavy proč nejde mít v inzerátu CENA DOHODOU??? Děkuji za odpověd a neberte to ve špatném slova smyslu...

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3939
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

Re: dotaz pro moderatory

#2 Nový příspěvek od rezis »

Protože to neumožňují pravidla se kterými vložením příspěvku souhlasíš.
Někde je to placeno, někde jsou omezeny počty,někde není inzerce, někde jsou pravidla.....
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

ulicek
Příspěvky: 182
Registrován: čtv pro 11, 2014 11:35 am
Bydliště: Louny

Re: dotaz pro moderatory

#3 Nový příspěvek od ulicek »

Ano to chápu, s tím máš pravdu, ale pokud se mě kupující zeptá k čemu to je, napíšu mu že nevím a on se mě zeptá jak za to mužu chtít takové peníze když nevím k čemu to je?? Co je špatného na slovním spojení aby částku navrhl kupující, stejně tu částku každý uvidí kdo si přečte dané téma a může na to reagovat

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8742
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: dotaz pro moderatory

#4 Nový příspěvek od Franta.cz »

ulicek píše: a on se mě zeptá jak za to mužu chtít takové peníze když nevím k čemu to je??
On se tě nezeptá, protože pravidla fora.Mimochodem by sis je mohl přečíst.
Pravidla inzerce se tady kdysi řešily a byly domluveny takto jak jsou.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3939
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

Re: dotaz pro moderatory

#5 Nový příspěvek od rezis »

Navíc si protiřečíš s tím, že nevíš. Z tvého aktuálního inzerátu.
Po dotazu na cenu:
ulicek píše:....narex 2 je za 1800 a narex 1 za litr, poskladam ji ale nevim zda uplne komplet.. 2800 komplet... ....
ulicek píše: ... jinak nějakou cenu navrhni, dival sem se kolik se to tak pohybuje...
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8742
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: dotaz pro moderatory

#6 Nový příspěvek od Franta.cz »

A napadla mě ještě jedna věc.Kdo prodává něco a neví co???????????????????????
Kdybys použil to co Ti narostlo na krku můžeš si třeba zde zjistit co vlastně máš.
,, identifikace neznámého předmětu "
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 9#p1055469

Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 1935
Registrován: ned dub 21, 2013 12:25 pm
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz pro moderatory

#7 Nový příspěvek od elbarto »

Myslim, ze pravidla jsou ferova. Nejsem zadny moderator, ale radovy uzivatel. Kdyz das jasnou cenu bere se poradi zajemcu podle toho, v jakem poradi napisou, alespon na slusnych forech to tak funguje. Pokud se prodejce vymlouva, ze mu nekdo napsal driv SZ jen nase.. radu lidi.
Kdyz das cenu dohodou je to mozna vyhodne pro tebe, ze vyzdimes maximum, ale kupujici se zbytecne budou hadat, kdo tu vec vlastne ziska. Nevim, jak tady, ale pro lidi co chteji z prodeje vytezit maximum byva na nekterych forech kolonka aukce. Osobne beru forum, jako zdroj rad a mouder a kdyz neco prodavam, tak s nulovym ziskem.
Nektera fora navic maji omezeni, ze uzivatel nesmi inzerovat pod nejaky pocet prispevku. Jinak budou fora zavalena otravnymi prodejci a smejdy s hrncema.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: dotaz pro moderatory

#8 Nový příspěvek od DYK »

Ulicku, já asi vím, proč jsi toto téma založil a pokus se spolu semnou rekapitulovat. Měl jsi v "prodám" příspěvek o pěti a více stranách, kde se mimo prodeje řešilo tvoje porušování pravidel ohledně ceny. Až se to tak nějak uklidnilo, každý si k tomu řekl to svoje, vložil jsi do posledního textu informaci že jsou ještě k mání přední světla na traktor. Ani na jaký a jaká vlastně jsou ta světla a hlavně, zase nebyla cena. Tak to se na mě teda nezlob, ale nedivil bych se, kdyby moderátorské osazenstvo "prodám" to pochopilo tak, že si stejně nějaká pravidla nepřipouštíš, česky řečeno že na to sereš. Tak to chytlo rychlý a nevratný spád. Vlákno bylo smazáno. A nemůžeš moderátorům ani vyčítat jejich tvrdost jednání, protože už prve projevili notnou dávku schovívavosti.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
P.S.
Příspěvky: 5107
Registrován: úte srp 04, 2009 6:38 pm
Bydliště: KT

Re: dotaz pro moderatory

#9 Nový příspěvek od P.S. »

Mám ještě dvě poznámky.
1/ Nejlepší by bylo kdyby při registaci muselo být uvedeno bydliště,pak odpadne u některých dotazy odkud jsi apod.
2/ V prodám přidat kolonku cena jinak nepůjde inzerát vložit. Pokud tam někdo napíše korunu nebo neodpovídající cenu, tak to prodá jinak inzerát smazat.

Nevím jestli to jde nastavit to musí moderátoři

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: dotaz pro moderatory

#10 Nový příspěvek od chobotek »

Implementace poznámek vynucuje změnu v kódu fóra. A to, jak z minulosti víme, není proveditelné.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
chavier
Site Admin
Příspěvky: 2568
Registrován: úte črc 03, 2007 9:50 pm
Bydliště: okres Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz pro moderatory

#11 Nový příspěvek od chavier »

neřešte vyřešené. Zde byl problém stanovit si cenu, ale dlouhodobá zkušenost ukázala, že to jde u všeho, takže zbytečné to rozvádět.

ulicek
Příspěvky: 182
Registrován: čtv pro 11, 2014 11:35 am
Bydliště: Louny

Re: dotaz pro moderatory

#12 Nový příspěvek od ulicek »

to rezis: Ano tak u určitých věcech vím, oč se jedna a dokažu si nalezt cenu za jakou se to tak prodava....Ale spíše mi šlo o věci, o kterých nevim co jsou...

to DYK:Ano je to take reakce na smazane inzeráty...Vím, že jsem svým způsobem pravidla porušil tou cenou, ale celou dobu mi jde o to, jak vyřešit ten problem o věcech které nevím co jsou...

Asi bych to dále neřešil, prostě cena je danná a budu ji respektovat, šlo mi jen o to jak řešit problem s věcmi které nevím k čemu slouží a co jsou vlastně zač...

Asi využiju odkaz od Franta.cz a nejdřiv se zeptam tam, oč se jedná a poté ho budu nabízet....

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15213
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz pro moderatory

#13 Nový příspěvek od kenybz »

zdar hoši nešlo by navýšit počet zpráv v sz teď jsem momentálně potřeboval najít ve zprávě z loňského června délku a označení řemenů a ono hovno hovno limit je šest stran a to jsem se dostal jen do listopadu
dyť to má pár kb ty zprávy....
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: dotaz pro moderatory

#14 Nový příspěvek od Šéďa »

Nechci zakládat nové téma, tak se zeptám zde, protože mám dotaz na moderátory a administrátory.
Mám v sekci inzerci inzerát, již není platný a protože ho nedokážu nijak upravit, smazat, tak jsem poslal ve středu zprávu moderátorovi spravující prodej a s prospou o zamknutí nebo smazání. Bohužel marně, zprávu si ještě nepřečetl. Tak jsem nahlásil inzerát přes červený vykřičník a rovněž jsem do nahlášení napsal prosbu se smazáním inzerátu.
Už 4 dny se nic neděje, to sem nechodí moderátoři, kteří to mají na starosti?
Děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: dotaz pro moderatory

#15 Nový příspěvek od Britt »

Já bych ještě navrhoval zablokování přístupu nebo omezení prohlížení neregistrovaným návštěvníkům. Nejen že nám tady vykrádají inzeráty, ale už jsem se také setkal s negativní odezvou od internetových prodejců za naše komentáře, včetně mého.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Odpovědět

Zpět na „Problémy s fórem“