Úprava brzd - zkušenosti

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Úprava brzd - zkušenosti

#31 Nový příspěvek od Tom »

Jo, mám ty samé zkušenosti. Promazal jsem čep excentru, a... nic. Teď po přetěsnění portálů jsem brzdy moc neutahoval, sice to brzdí na dvě věci, ale vrací se to. Ale asi ne úplně, protože při rozjezdu brzdy trošku vržou.... Někdo tady kdysi psal, že může být vytlačená ta díra pro čep excentru a proto se to nevrací. Viděl bych jedno řešení... kotoučové brzdy. Lepší účinek brždění, žádné problémy s mastnými brzdami....
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
Martin-SVK
Příspěvky: 258
Registrován: ned úno 24, 2013 10:37 pm
Bydliště: okres Námestovo

Re: Úprava brzd - zkušenosti

#32 Nový příspěvek od Martin-SVK »

mne to robilo ked som už mal moc zodrete brzdove obloženie, ten kľuč v bubne mal už veľku vôľu aby zatlačil pakne o bubon a ostal zakvačený medzi paknami ale ako som dal nalepiť nové obloženie tak to už ide v pohode len zas mi tečie ľavý zadný portál :vztek: zas mám čo :prace: a absolutne sa mi do toho nechce :(
T-4K-22 :)

PON-25 A
ARS-103 _ 5-KN-85
ŽŤ-152

Uživatelský avatar
robert xxx
Příspěvky: 1100
Registrován: pon zář 20, 2010 10:07 am
Bydliště: Martin

Re: Úprava brzd - zkušenosti

#33 Nový příspěvek od robert xxx »

Pozri moje vlakno posledne strany, tam sa to riesilo. Teraz to brzdi a je klud. Este ze mam trpezliveho svokra.

Uživatelský avatar
rimmerworld
Příspěvky: 244
Registrován: pon lis 21, 2016 9:43 pm
Bydliště: Presov

Re: Úprava brzd - zkušenosti

#34 Nový příspěvek od rimmerworld »

zdravim, nemate niekto prerobenu rucnu brzdu tak, aby brzdili aj zadne kolesa? rucnu mam prerobenu cez spanovaky + retaz ale ucinnost rucnej brzdy je dost mala. :-/ mam klasicku tekackovu rucnu brzdu...s tym cudlikom co treba stlacit, ak chcem zatiahnut..je mozne ze mam v bubne sajrajt :) ....ale keby brzdilo na vsetky 4 bolo by to urcite lepsie :)

Uživatelský avatar
rimmerworld
Příspěvky: 244
Registrován: pon lis 21, 2016 9:43 pm
Bydliště: Presov

Re: Úprava brzd - zkušenosti

#35 Nový příspěvek od rimmerworld »

Tak asi to nikto takto neprerabal... Skoda :)

Vedra
Příspěvky: 1368
Registrován: pát čer 26, 2015 6:06 pm
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Úprava brzd - zkušenosti

#36 Nový příspěvek od Vedra »

Tak jsem to taky udělal, předek v pohodě ale řetězy vzadu mi třou o rozvodovku. Nějaký tip co s tím? moc místa tam není když to má být v ose to by ten řetízek musel být tenký jak prst a když šlápnu na pedál tak se to tlačí nahoru ještě víc.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“