výrobné číslo

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pol
Příspěvky: 347
Registrován: ned úno 08, 2009 3:04 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

výrobné číslo

#1 Nový příspěvek od pol »

mám mt8 132.2 a odpisoval som výrobné číslo,číslo je 8miastne je to možné,pretože som počul že má byť 4miestne je virobene 4mesiac 89

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: výrobné číslo

#2 Nový příspěvek od Milhauss »

Výrobní číslo by mělo být 4místné. Teda alespoň já ho u mt8 050 tak mám,třeba 0001

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: výrobné číslo

#3 Nový příspěvek od Tom »

pol píše:mám mt8 132.2 a odpisoval som výrobné číslo,číslo je 8miastne je to možné,pretože som počul že má byť 4miestne je virobene 4mesiac 89
Napiš kde jsi to číslo našel. V Tvém případě by to číslo mohlo být i trojmístné... (Viděl jsem MT8 132, která měla na štíku pouze "500") Máš ho v původním stavu? Jestli ano, tak se podívej na jackel, na kterém je upevněno sedadlo, na něm je z vrchní strany nastříkané číslo. To je výrobní číslo. To samé číslo bys měl najít na výrobním štítku, který je na obalu přední převodovky v místě, kde je spojka. Pokud to číslo co jsi našel je "nálitek" na skříni převodovky, tak je to číslo dílu, nikoliv traktoru.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
pol
Příspěvky: 347
Registrován: ned úno 08, 2009 3:04 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: výrobné číslo

#4 Nový příspěvek od pol »

To číslo je na orig.štítku na pravej strane upevnené na obale zotrvačnika je tam typ pod tým výrobné číslo a pod tym rok a mesiac výroby.je tam štvorčíslie potom malá medzera a dalšie štvorčíslie to prvé štvorčíslie začína 3kou.Na druhej strane na bloku je dalšia tabulka a to je na bloku to je od motora.Na tej joklovine to už nevidieť to už som striekal

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: výrobné číslo

#5 Nový příspěvek od Tom »

pol píše:To číslo je na orig.štítku na pravej strane upevnené na obale zotrvačnika je tam typ pod tým výrobné číslo a pod tym rok a mesiac výroby.je tam štvorčíslie potom malá medzera a dalšie štvorčíslie to prvé štvorčíslie začína 3kou.Na druhej strane na bloku je dalšia tabulka a to je na bloku to je od motora.Na tej joklovine to už nevidieť to už som striekal
Vyfoť ten štítek, to mě zajímá. Štítek na motoru je štítek přímo k motoru, ten není určující.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
pol
Příspěvky: 347
Registrován: ned úno 08, 2009 3:04 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: výrobné číslo

#6 Nový příspěvek od pol »

tom poslal som ti imeil s tým štítkom az sa podarilo odosô
lať pretože na seznam mám problém odosielať.Pánovi Śálkovi som chcel odoslať imeil a je tam problém stále mi to vracia
potreboval som info či sa dá nový štítok vyrobiť pokial dám z neho všetky údaje

Uživatelský avatar
deniels
Příspěvky: 2047
Registrován: sob pro 10, 2011 12:22 pm
Bydliště: OSTRAVA

Re: výrobné číslo

#7 Nový příspěvek od deniels »

Maš SZ
WINEA 36HP excellent
VEGA 47HP excellent
VEGA 50HP excellent

Uživatelský avatar
pol
Příspěvky: 347
Registrován: ned úno 08, 2009 3:04 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: výrobné číslo

#8 Nový příspěvek od pol »

tom a daniels poslal som vám imeil

Uživatelský avatar
deniels
Příspěvky: 2047
Registrován: sob pro 10, 2011 12:22 pm
Bydliště: OSTRAVA

Re: výrobné číslo

#9 Nový příspěvek od deniels »

eMail mi prisel ale je to tak male ze to nejde precist.
WINEA 36HP excellent
VEGA 47HP excellent
VEGA 50HP excellent

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: výrobné číslo

#10 Nový příspěvek od Tom »

Hned 9. 12. jsem Ti odpovídal, to co psal Deniels, že to je malé, jestli nemáš větší fotky. Odpověď z Tvé strany žádná, takže jsem to v ten okamžik přestal řešit, protože nebylo co řešit...
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
pol
Příspěvky: 347
Registrován: ned úno 08, 2009 3:04 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: výrobné číslo

#11 Nový příspěvek od pol »

ja som ti ale dnes posiela imeil len mi to nechce na seznam odoslať

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: výrobné číslo

#12 Nový příspěvek od Tom »

To je zajímavé, protože mi normálně maily chodí :-/
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: výrobné číslo

#13 Nový příspěvek od Tom »

Zkus mi to prosím poslat ještě jednou...
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
quidospacek
Příspěvky: 130
Registrován: sob bře 07, 2009 5:02 pm
Bydliště: Znojmo

Re: výrobné číslo

#14 Nový příspěvek od quidospacek »

Tom píše:
pol píše:mám mt8 132.2 a odpisoval som výrobné číslo,číslo je 8miastne je to možné,pretože som počul že má byť 4miestne je virobene 4mesiac 89
Napiš kde jsi to číslo našel. V Tvém případě by to číslo mohlo být i trojmístné... (Viděl jsem MT8 132, která měla na štíku pouze "500") Máš ho v původním stavu? Jestli ano, tak se podívej na jackel, na kterém je upevněno sedadlo, na něm je z vrchní strany nastříkané číslo. To je výrobní číslo. To samé číslo bys měl najít na výrobním štítku, který je na obalu přední převodovky v místě, kde je spojka. Pokud to číslo co jsi našel je "nálitek" na skříni převodovky, tak je to číslo dílu, nikoliv traktoru.
Ahoj, zaujala mě tvoje poznámka o nastříkaném výrobním čísle. Nemáte někdo představu o tom, jestli se takhle stříkala výrobní čísla i na jiné prostějovské stroje (konkrétně MT8-150.32)? Při pohledu zezadu mám na rámu nad závěsy černě nastříkané čtyřmístné číslo. Je možné, že je to výrobní číslo? Pro úplnost dodávám, že jsem traktor pořídil už bez štítku a teď pátrám...

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“