dvojčinná hydraulika na mt8 132,2

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rimmerworld
Příspěvky: 244
Registrován: pon lis 21, 2016 9:43 pm
Bydliště: Presov

Re: dvojčinná hydraulika na mt8 132,2

#16 Nový příspěvek od rimmerworld »

zdravim, chcel by som vymenit klasicky rozvadzac v tekacku s dvojvalcovym motorom 2 s 90a. a cerpadlom .. kedze nejak neplanujem ziadne zariadenia chcel by som len jednosekciový rozvadzac s plavajucou plohou...pre jednocinny piest..proste presne to co mam teraz ..len aby mi to tak netieklo :) ..chcem sa preto opytat aky rozvadzac potrebujem...postacuje 40 l/min...? a je tam nejaky rozdiel ci je to jednocinne zapojeny valec alebo dvojcinne?
tento by bol OK?
https://tezetka.sk/index.php/hydraulick ... 40l-tz4k14

dakujem za pomoc :typek:

ITS
Příspěvky: 6230
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: dvojčinná hydraulika na mt8 132,2

#17 Nový příspěvek od ITS »

Kup si originál TK rozvaděč. Nic jiného se tak dobře neobsluhuje.

Uživatelský avatar
rimmerworld
Příspěvky: 244
Registrován: pon lis 21, 2016 9:43 pm
Bydliště: Presov

Re: dvojčinná hydraulika na mt8 132,2

#18 Nový příspěvek od rimmerworld »

No ono orginal by bol fajn..ale tento z odkazu stoji 70 eur...a orginal na tej istej stranke 190 e...to je brutal rozdiel :(

ITS
Příspěvky: 6230
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: dvojčinná hydraulika na mt8 132,2

#19 Nový příspěvek od ITS »

Já myslel úplný originál, ale to je také brutální cena. Nevím, jak je udělaná ta moderní náhrada, kterou jsi myslel Ty, ale nedovedu si představit, že bych při orání kvedlal páčkou nějak složitěji, než je to na originálu. Na to není čas a ani síly.

Uživatelský avatar
rimmerworld
Příspěvky: 244
Registrován: pon lis 21, 2016 9:43 pm
Bydliště: Presov

Re: dvojčinná hydraulika na mt8 132,2

#20 Nový příspěvek od rimmerworld »

Hej hej..ten uplny orginal je na tej stranke za 190 e..to je velmi prehnana cena..mozno by ten moj stary rozteceny stacilo zrepasovat :)
https://tezetka.sk/index.php/hydraulick ... nal-tz4k14

Uživatelský avatar
majo258
Příspěvky: 801
Registrován: stř říj 21, 2009 4:26 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: dvojčinná hydraulika na mt8 132,2

#21 Nový příspěvek od majo258 »

Ahoj a vsetko dobre do noveho roku, asi uz neskoro, ale pozri si stranku hydraulika.po alebo tak nejak, ujo gugel ti pomoze, pan je v drienove, ja som tam kupoval rozvadzac dvojcinny s plavackou aj valec pod sedadlo, spokojny. 8)

Uživatelský avatar
rimmerworld
Příspěvky: 244
Registrován: pon lis 21, 2016 9:43 pm
Bydliště: Presov

Re: dvojčinná hydraulika na mt8 132,2

#22 Nový příspěvek od rimmerworld »

zdravim. podobne vsetko dobre do noveho roku..jj tam som pozeral..skor mi slo o to, ze ci mi tento rozvadzac bude fungovat aj ked nemam dvojcinne zapojenie piestu..piest mam novy ..ale tiez jednociine zapojeny..neviem, ci by stacilo namontovat hadicu a by siel dvojcinne :D.aj tie tlaky su tam rozne ci tych 40l/s staci...nakoniec pred Vianocami boli ine vydavky :D...tak zatial postacuje ten povodny

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“