mt8 070 mini

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Tomáš1988
Příspěvky: 2
Registrován: čtv bře 30, 2023 8:54 pm
Bydliště: Klatovy

mt8 070 mini

#1 Nový příspěvek od Tomáš1988 »

Dobrý večer,
mám problém se startováním i chodem motoru mého mini (motor briggs a stratton 11HP), tady na fóru jsem našel od Lesa jak seřídit popřípadě udělat základní nastavení karburátoru, ale i tak motor nejde plynule do otáček a ve vysokých otáčkách se prohupuje... chtěl jsem se zeptat jestli není i nějaké základní nastavení pro regulátor otáček. Předem děkuji za pomoc.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5433
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: mt8 070 mini

#2 Nový příspěvek od thovt »

Zalepená tryska jsou palivové a vzduchové, chce to na to jehly , proplachovaní nepomůže.
Co dát novou svíčku, to muže také dělat , dále fajfka.

Tomáš1988
Příspěvky: 2
Registrován: čtv bře 30, 2023 8:54 pm
Bydliště: Klatovy

Re: mt8 070 mini

#3 Nový příspěvek od Tomáš1988 »

Dobrý den,

díky za odpověď... omlouvám se, že jsem nezareagoval dřív. Karburátor jsem vyčistil právě i s použitím jehly, protože celé vedení od nádrže až po karburátor bylo ucpané hlavně vlivem zrezivělé nádrže. Předchozí majitel byl starší pán, který údržbu nedělal a když to začalo zlobit, tak podle jeho slov šteloval všemi šroubky, až už to nešlo nastartovat vůbec a odstavil to do stodoly pod plachtu, kde to bylo několik let. právě proto si myslím, že rozšteloval i ten regulátor otáček.

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2815
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: mt8 070 mini

#4 Nový příspěvek od JARDY »

Tomáš1988 píše: čtv bře 30, 2023 10:16 pm Dobrý večer,
mám problém se startováním i chodem motoru mého mini (motor briggs a stratton 11HP), tady na fóru jsem našel od Lesa jak seřídit popřípadě udělat základní nastavení karburátoru, ale i tak motor nejde plynule do otáček a ve vysokých otáčkách se prohupuje... chtěl jsem se zeptat jestli není i nějaké základní nastavení pro regulátor otáček. Předem děkuji za pomoc.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Marně sháním nějaký manuál od toho motoru. Karburátor vyčistil,motor startuje otáčky nahoru dolů. Z nádrže benzín jde do nevím co to je placaté v zadu na motoru od toho do karburátoru a tenká hadička do motoru. Co se stane když spojím nádrž přímo s karburátorem? :)
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2815
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: mt8 070 mini

#5 Nový příspěvek od JARDY »

https://www.partselect.com/PS9154486-Br ... ID=5847094
Tak jsem goglil a našel tohle,asi je to čerpadlo když to zahodímco se stane :)
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2815
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: mt8 070 mini

#6 Nový příspěvek od JARDY »

Opraveno,díky za ochotu :)
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“