Mazanie tk

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Tom tk
Příspěvky: 3
Registrován: sob kvě 28, 2022 7:54 pm
Bydliště: Župkov

Mazanie tk

#1 Nový příspěvek od Tom tk »

Zdravím chcem sa spýtať mam tk 14 začal mi dymet na bielo tak som vyčistil výfuk bol dosť zanesený tak vložku v tlmiči som nevypálil ale kupil rovno novu poskladal som to a olej mi nejde do vyfuku ale tlači ho von cez motor nwm kade ale až kvapká s neho vie mi niekto poradit co to moze byť??či to moze byť tým že výfuk je zle vypálený a vytlača ho cez iné miesta prikladam aj foto
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5457
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Mazanie tk

#2 Nový příspěvek od thovt »

Ahoj čistil jsi olejový filtr ?
Dále vyčistit vzduchový filtr to chce taky.

Tom tk
Příspěvky: 3
Registrován: sob kvě 28, 2022 7:54 pm
Bydliště: Župkov

Re: Mazanie tk

#3 Nový příspěvek od Tom tk »

Ahoj tam je ako olejovy filter len taka vlozka pod startrom tu som menil pred 2mi rokmi aj s olejom olej je este v pohode ma velmi malo nabehane

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5457
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Mazanie tk

#4 Nový příspěvek od thovt »

Vyměnil bych už olej , olej degraduje na vzduchu 2 roky je na čase.
M6AD olej není drahý, používám kvalitnější olej cena skoro stejné záleží kde se to koupí.
Bílý dým špatně rozprašuje tryska, zavdušněné palivové potrubí.

Kudy teče olej není vidět, může to dělat těsnění pod hlavou.
Dotáhnout matky válce,případně hlavy časem se mohou povolit, ono celý traktůrek se musí projít zdali nejsou povolené matky.

Tom tk
Příspěvky: 3
Registrován: sob kvě 28, 2022 7:54 pm
Bydliště: Župkov

Re: Mazanie tk

#5 Nový příspěvek od Tom tk »

Dakujem za rady vyskusam to vsetko skontrolovat ak sa mozem spytat aky olej pouzivate namiesto m6ad??este sa chcem spytat ci to aj olejove cerpadlo nemoze robit ze zle maze a ten olej ide kade tade ale to by podla mna zadrelo motor hned po par metroch a ten olej tecie dost tak to bude len netesnost niekde podla mna

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“