TZ-4-K14 nechytá-bílý kouř

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
rendy1203
Příspěvky: 8
Registrován: pát črc 25, 2014 1:37 pm
Bydliště: Český Šternberk

TZ-4-K14 nechytá-bílý kouř

#1 Nový příspěvek od rendy1203 »

Zdravím všechny.
Mám na dílně TK 14. Motor trochu kouřil modře a hůř chytal, tak jsem provedl kontrolu motoru. Sundal jsem válec a byl přidřený píst a zapečené 2 horní lichoběžníkové kroužky. Majitel chtěl koupit nový válec, tak jsem ho koupil jako celou sadu i s pístem u Mikeše. Vyměnil jsem i trysku vstřikovače a seřídil tlak. Po kontrole kapilárou byl předvstřik moc pozdě, 3mm před HÚ, tak jsem opět na kapiláru seřídil předvstřik na 6,7mm před HÚ. Na setrváku ale nesouhlasí rysky :shock: Zkusil jsem dát i původní složení podložek pod čerpadlo ale chová se to přád stejně. Malej filcovej filtřík na motoru jsem vypral v benzínu a šachtičku vyčistil a do něj i přívod a odvod oleje.
Motor však chytne jen na přidavač paliva za velkého bíleho kouře. Jakmile se zvednou otáčky asi na 1000-1500 tak motor zdechne a jde zase nastartovat jen s přidavačem. Už si s tím nevím rady. Špatné čerpadlo? Regulátor? Nikdo totiž neví, co s tim kdo předtím prováděl, traktor se přitáhl odněkud z daleka a od původního majitele se nedá nic zjistit.
Díky za každou radu.

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5432
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: TZ-4-K14 nechytá-bílý kouř

#2 Nový příspěvek od thovt »

Změř obvod setrvačníku napíšu ti vzdálenost od HÚ na setrvačníku.

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“