Akú radlicu na TK 14 ?

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Argit115
Příspěvky: 59
Registrován: ned črc 22, 2012 6:30 pm
Bydliště: Sobotište

Re: Akú radlicu na TK 14 ?

#16 Nový příspěvek od Argit115 »

Ahojte mam taku pozbu zhanam prednu radlicu na tz4k14 ak by nahodu nekdo prodaval dajte mi vediet dakujem

tz4-k14
Příspěvky: 117
Registrován: úte lis 19, 2013 8:24 pm
Bydliště: Teplice

Re: Akú radlicu na TK 14 ?

#17 Nový příspěvek od tz4-k14 »

Ahoj. Vlastním také TK-čko a uvažuji o stavbě přední sněhové radlice. Nemáte někdo k dipozici výkresy radlice a jejího uchycení k malotraktoru. Před několika lety se to tady na foru řešilo, ale zaboha to nemůžu najít.

Díky.

tz4-k14
Příspěvky: 117
Registrován: úte lis 19, 2013 8:24 pm
Bydliště: Teplice

Re: Akú radlicu na TK 14 ?

#18 Nový příspěvek od tz4-k14 »

Ahoj kolegové traktoristi.

Vyrábím spodní držžák pod převodovku k přichicení přední radlice k malotraktoru TZ4K14. Už mám skoro hotovo, akorát neznám tloušťku bočních plechů, které se šroubují dvěma šrouby k převodovce za motorem. Viz obrázek.


Kdyby mi to mohl ochotný kolega změřit, bylo by to super. Já to odhaduji na 4mm, ale chci mít jistotu. Děkuji za ochotu.

Obrázek

tz4-k14
Příspěvky: 117
Registrován: úte lis 19, 2013 8:24 pm
Bydliště: Teplice

Re: Akú radlicu na TK 14 ?

#19 Nový příspěvek od tz4-k14 »

Tak jsem ty držáky udělal ze 4mm silného plechu. Myslím, že to bude stačit. Silnější plech bych asi doma neohnul. Ta čtyřka se povedla ohnout až když jsem jí domluvil autogenem. Přikládám pár fotek. Ještě chybí navařit pár dorázů a pořádně dovařit zatím pouze nastehovaný držák, vyrobit jeden čep k pístnici a mělo by to šlapat. Jo a nějak vymyslet, jak to napojit na hydrauliku. Nechci pořád povolovat a utahovat hadici k pístnici pod sedačkou.


Obrázek,


Obrázek,


Obrázek

petoboy
Příspěvky: 9
Registrován: úte říj 12, 2021 10:26 pm
Bydliště: Zilina

Re: Akú radlicu na TK 14 ?

#20 Nový příspěvek od petoboy »

chalani zhanam predny medzikus ktory drzi radlicu a piest o spodny uchyt. nema niekto?

Odpovědět

Zpět na „Příslušenství k malotraktorům“