Postřikovač za malotraktor

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Postřikovač za malotraktor

#16 Nový příspěvek od Antony30011 »

S vyskou traktoru nic neudelam, ramena muzu prodlouzit ale nevim co na to rekne paka... Ale to vubec neni odpoved na mou otazku. A rikam si ze i kdyby mi 200l vydrzel jizdu tam a zpet s 12m ramenama tak je to furt ekonomictejsi jak 4jizdy s 6m rsmenama. Asi koupim 10m a bude :D

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Postřikovač za malotraktor

#17 Nový příspěvek od DYK »

Na tvoji otázku jsem ti odpověděl hned a myslím jasně. Jen teda když jsi řešil jizdy kolama po obilí, já se zase obávám, že díky světlosti stroje to co pod ním lehne, už nevstane na celou šířku stroje, nejen kola. A výška ramen nad porostem má vliv na správnou a rovnoměrnou aplikaci. Jak vysoké může vyrůst stéblo pšenice i s klasem?
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Postřikovač za malotraktor

#18 Nový příspěvek od Antony30011 »

Videl sem v obili TKcka i MTcka a slo to. Asi tonebude tak dobry jak velkej traktor ale lepsi jak nic

Uživatelský avatar
dvoracek.a
Příspěvky: 265
Registrován: čtv led 09, 2014 9:34 pm
Bydliště: Libeř

Re: Postřikovač za malotraktor

#19 Nový příspěvek od dvoracek.a »

vůbec se toho neboj :) s kloubáken v obilí (výška pod světla) je to trošku poplouhaný ale za 14dní nenajdeš kde si jezdil :)

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Postřikovač za malotraktor

#20 Nový příspěvek od Antony30011 »

dvoracek.a píše:vůbec se toho neboj :) s kloubáken v obilí (výška pod světla) je to trošku poplouhaný ale za 14dní nenajdeš kde si jezdil :)
To rad slysim 8) a postrikovac mas jakej? :)

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5456
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Postřikovač za malotraktor

#21 Nový příspěvek od thovt »

Tom píše:Slyšel jsem názor, že traktorovým postřikovačem jsou brambory lépe postříkané jak ručně... nevím... musím taky příští rok vyzkoušet :)
Na stříkaní brambor požívám tento typ http://www.prmprodukt.cz/p7-nejprodavan ... --2.6.html postřikovače
na 1 ha je výborný, ( postřikovač za malotraktor nekoupil kvůli to mu že je jedno účelový a dražší). Zádový postřikovač je made in china mohu chválit kvalitu jsem sním opravdu spokojený, po zaběhnutí motoru stroj pracuje výkoně. Brambory tímto strojem stříkám proti mandelince jen jednou. Mandelinky kladou vajíčka ze spodku listu aplikace je opravdu účinná.

Odpovědět

Zpět na „Příslušenství k malotraktorům“