Hydraulika

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
musolimos
Příspěvky: 199
Registrován: ned pro 06, 2009 12:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Hydraulika

#1 Nový příspěvek od musolimos »

Zdravím pánové.Vím že jsme to tady s některýma řešily.Dlouho jsem se v tom něštaral nebyl čas.Dnes jsem se na to podíval.Nejde mě zvedat zavěs jen opravdu pomalinku a to při plném plynu.Když chci zvedat a stoupnu na zavěs tak to jde dolu.Dělál jsem servo vše je správně napojeno před uděláním serva se zavěs zvedal tet je problém.Přiznám se že jsem měl rozdělaný rozvaděč protože tekl.Nejsem si jist zda správně funguje po složení.Co jsem dnes zkoušel z výstupní hadice která jde z orbitrolu do v stupu rozvaděče jsem ji u rozvaděče odmontoval a zkoušel jsem jak to teče tlak tam byl.A když to odmontuji až dál ZA ROZVADĚČEM hadicí co jde do pístnice tak to teče úplně čůrkem.Já si myslím jestli to není tím rozvaděčem.On by měl jít i odtáhnou od sebe (PAČKA) nebo se pletu?A TO PRAVĚ NEJDE.DĚKUJI ZA RADY.

musolimos
Příspěvky: 199
Registrován: ned pro 06, 2009 12:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Hydraulika

#2 Nový příspěvek od musolimos »

musolimos píše:Zdravím pánové.Vím že jsme to tady s některýma řešily.Dlouho jsem se v tom něštaral nebyl čas.Dnes jsem se na to podíval.Nejde mě zvedat zavěs jen opravdu pomalinku a to při plném plynu.Když chci zvedat a stoupnu na zavěs tak to jde dolu.Dělál jsem servo vše je správně napojeno před uděláním serva se zavěs zvedal tet je problém.Přiznám se že jsem měl rozdělaný rozvaděč protože tekl.Nejsem si jist zda správně funguje po složení.Co jsem dnes zkoušel z výstupní hadice která jde z orbitrolu do v stupu rozvaděče jsem ji u rozvaděče odmontoval a zkoušel jsem jak to teče tlak tam byl.A když to odmontuji až dál ZA ROZVADĚČEM hadicí co jde do pístnice tak to teče úplně čůrkem.Já si myslím jestli to není tím rozvaděčem.On by měl jít i odtáhnou od sebe (PAČKA) nebo se pletu?A TO PRAVĚ NEJDE.DĚKUJI ZA RADY.
Moderatorum se omlouvám chtěl jsem to do svého vlákna.

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“