Lukasovo TK

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
kroutil80
Příspěvky: 209
Registrován: pát říj 30, 2015 10:21 pm
Bydliště: Hrochov

Re: Lukasovo TK

#91 Nový příspěvek od kroutil80 »

Odskoušeno, vše funguje tak jak má, převodovka ok, to levé kolo jsem ještě neřešil od minule nebyl čas :smich: Teď jsem zapojil rotavátor, musím udělat menší údržbu, protože se 20 let netočil :smich: A potom vyzkouším co umí :smich:

Nelinář
Příspěvky: 769
Registrován: pon bře 17, 2014 3:35 pm
Bydliště: Hošťálková

Re: Lukasovo TK

#92 Nový příspěvek od Nelinář »

No já s tím portálem taky laboroval, když už jsi to třikrát skládal, jaký byl postup? Než to tady opisovat, mrkni ke mně do vlákna někde na poslední nebo předposlední stránce to mám popsané.

kroutil80
Příspěvky: 209
Registrován: pát říj 30, 2015 10:21 pm
Bydliště: Hrochov

Re: Lukasovo TK

#93 Nový příspěvek od kroutil80 »

Podívám se :) Po delší době přidám pár foto z vláčení, kypřič otestován, dělá parádní práci, jen jsem zapomněl vyfotit v zápřahu, jako příprava pod zemsky paráda, tudíž i ty jsou v zemi :smich: :smich:

Obrázekimage url
Obrázek
Obrázek

kroutil80
Příspěvky: 209
Registrován: pát říj 30, 2015 10:21 pm
Bydliště: Hrochov

Re: Lukasovo TK

#94 Nový příspěvek od kroutil80 »

Teď přišla řada na údržbu žačky před senem :smich: Nějaká práce na tom je, přenytovat kosu, narovnat ohlé psty, pozvyměňovat maznice, povyspravovat kryt na řemenice a hlavně spravit odhnovačku protože v záběru je v pravém úhlu s žací lištou a tudíž sečení druhého pokosu je nemožné skrz posečenou hmotu :nene:
Obrázek
Obrázek
Obrázekfree image host

Uživatelský avatar
Thomasson
Příspěvky: 1158
Registrován: ned kvě 05, 2013 9:03 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Lukasovo TK

#95 Nový příspěvek od Thomasson »

Hoď sem nějaký foto ze sečení :)

kroutil80
Příspěvky: 209
Registrován: pát říj 30, 2015 10:21 pm
Bydliště: Hrochov

Re: Lukasovo TK

#96 Nový příspěvek od kroutil80 »

Tak tady jsou nějaký fotky ze sečení, ještě jsem nevyřešil sklon odrhnovačky, tak jsem to provizorně přikurtoval.. Ještě posíct jednu louku a senoseč hotová..Ještě mezi tím jsem pořídil obraceč a nahrnovač za mfku :smich: Teď to musím upravit za Tk :) Myslel sem že to stihnu ještě na senoseč, ale pravda to nebude :vztek: Snad to stihnu na otavu, jestli nějaká bude :D Pak jsem ještě oborával brambory, takže jsem upravil kola mezi řádky a jelo se, bohužel jsem neměl foťák po ruce, tak jsem to vyfotil až doma :smich:
Obrázekimage hosting free
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázekupload photo
Obrázek

Uživatelský avatar
majo258
Příspěvky: 801
Registrován: stř říj 21, 2009 4:26 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Lukasovo TK

#97 Nový příspěvek od majo258 »

ahoj
to rozsirenie je super 8) :smich: , ale radsej si to urob na sirku riadkov rovnomerne, je to uz dost velka paka, jednak na naboje, postriha ti stifty a jednak na loziska v portaloch, vybije ti diery do liatiny a lozisko bude velmi volne. Ja mam na kazdu stranu po desat centimetrov a stred sipu je na 120 cm.

kroutil80
Příspěvky: 209
Registrován: pát říj 30, 2015 10:21 pm
Bydliště: Hrochov

Re: Lukasovo TK

#98 Nový příspěvek od kroutil80 »

Toto bylo na zkoušku a narychlo, toto má výhodu že to dáš na dvě kola, Rozhodně to není ideální, ale jednou nebo dvakrát za rok na rovinu to tak neuškodí jak kdyby to bylo používáno měsíc v kuse, ale myslím že kdyby jsem stahl kola úplně na minimum tak by jsem se taky vlezl mezi řádky, musím to poměřit :) Minulý týden jsem odvezl pár vleček zeminy a pustil se do úpravy obacáku :)
Obrázek
Obrázek
Obrázekphoto sharing websites

Uživatelský avatar
GeorG9
Příspěvky: 871
Registrován: sob říj 26, 2013 6:30 pm
Bydliště: okr.Prostějov

Re: Lukasovo TK

#99 Nový příspěvek od GeorG9 »

To musí bejt práce s tou vlečkou, všechno rukama shazovat :( chtělo by to sklopku 8)

kroutil80
Příspěvky: 209
Registrován: pát říj 30, 2015 10:21 pm
Bydliště: Hrochov

Re: Lukasovo TK

#100 Nový příspěvek od kroutil80 »

Sklopka je v plánu,ale nevím kdy :D Ono to tak hrozný zase není, když odděláš boční desky, ale hydraulika je hydraulika :smich:

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10023
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Lukasovo TK

#101 Nový příspěvek od Ondras83 »

ja vcera shazoval z autovleku pisek na beton a nadaval jsem jako spacek, potom jsem mel v kare za traktor sterk pod zamkovku, tak jsem ho ulozil na plachtu a jen packou a sup, za 5min hotovo :)

kroutil80
Příspěvky: 209
Registrován: pát říj 30, 2015 10:21 pm
Bydliště: Hrochov

Re: Lukasovo TK

#102 Nový příspěvek od kroutil80 »

Po dlouhé době trochu času, tak přidám pár foto... Polní práce za námi, les také, čekám na další sezonu :smich: Jen nemám foto z orby a vyorávání :nene: A taky jsem si udělal radost a dokoupil přední plechy ;-)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
rimmerworld
Příspěvky: 244
Registrován: pon lis 21, 2016 9:43 pm
Bydliště: Presov

Re: Lukasovo TK

#103 Nový příspěvek od rimmerworld »

Fajne foto.. V zime potesia 8)

jojof
Příspěvky: 1095
Registrován: pát lis 11, 2011 9:15 pm
Bydliště: orava,slovensko

Re: Lukasovo TK

#104 Nový příspěvek od jojof »

Super vidim,ze tekač dostava zabrat. Uz by Ti pasovali kupit nove pneu na predok.

kroutil80
Příspěvky: 209
Registrován: pát říj 30, 2015 10:21 pm
Bydliště: Hrochov

Re: Lukasovo TK

#105 Nový příspěvek od kroutil80 »

V plánu to je, ale nevím kdy ho zrealizuji :smich: :smich:

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“