levap61 a moje TK

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10022
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: levap61 a moje TK

#136 Nový příspěvek od Ondras83 »

co jsem poslouchal unas, tak to vypada nejak podobne...chodim po okoli na ryby a koukam, co kde je, protoze to do par let muze byt vsechno uplne jinak...

PULDrapalik
Příspěvky: 4581
Registrován: stř pro 30, 2009 10:14 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: levap61 a moje TK

#137 Nový příspěvek od PULDrapalik »

Už si zamluv nebo dej zálohu na sadbu a jak to rozmrzne tak sázet, potom to nechat zarůst ať buřeň drží mikroklima, a hlavně nedávat monokulturu. Zeptej se olh jestli se u vás sází s přídavkem na sucho (Bo se dává 9000 ks/ha s přídavkem na sucho sem dával 11 500ks/ha). Při těchto výkupních cenách kulatiny je to fprdeli :pistol:
Obrázek

Uživatelský avatar
levap61
Příspěvky: 102
Registrován: pon kvě 02, 2016 5:38 pm
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: levap61 a moje TK

#138 Nový příspěvek od levap61 »

Zdravím na foru. Zatím nic nového jenom jsem trochu poskákal zahradu a letos nehořel :) . Pluh nijak neseřizuji je, na ten kousek to nestojí za to. Jen třetím bodem seřídím jak pluh jde do země. Jinak si stále dělám dřevo do zásoby :) až zmizí les a nějaký čas než naroste něco nového musí být čím topit.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
největší nepřítel kutila je čas.

Uživatelský avatar
levap61
Příspěvky: 102
Registrován: pon kvě 02, 2016 5:38 pm
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: levap61 a moje TK

#139 Nový příspěvek od levap61 »

Zdravím pánové na fóru. Takto jsem dopad po hospodaření lesů ČR ve svých lesích :) . I přes nasazené lapače les odešel. Teď vytěžit, uklidit, oplotit a zasázet. Bude to rachota a Tk si pojezdí.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
největší nepřítel kutila je čas.

Uživatelský avatar
levap61
Příspěvky: 102
Registrován: pon kvě 02, 2016 5:38 pm
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: levap61 a moje TK

#140 Nový příspěvek od levap61 »

Zdravím kolegové, po delší době jenom oznamuji , že zatím pracuji :) kolem brambor, zahrada, potřebuji uklidit asi 50 m3 řeziva pod střechu a k tomu ,když je čas jezdím uklízet do lesa teda na mýtinu :) . Zatím uklízím po těžbě ale času je míň než bych si představoval, ale za rok to nevyrostlo tak to za rok neobnovím.
Pár fotek z úklidu osvědčil s Tk s vidlema na palety netahám to rukama.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
největší nepřítel kutila je čas.

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“