Filipovo TZ-4K-14

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
fidlaz
Příspěvky: 638
Registrován: pon lis 18, 2013 9:06 pm
Bydliště: na hané

Re: Filipovo TZ-4K-14

#796 Nový příspěvek od fidlaz »

tak letos skrze sucho jsem u česneku a cibule zvolil bezorebny postup
Obrázek [url=https://postimg.cc/SYxZDpS
a když konečně už něco popršelo jsme se pustili do rozmetaní hnoje jak u mě tak u známého
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
orbu jsem měl v planu že budeme orat dvěma jednoradličnými pluhy, jenže jednomu se moc do práce nechtělo :vztek: :D (no asi má 065 má moc síly) :vysmech:
Obrázek
no naštěstí se mě v patek podařilo koupit apo-155 no výsledek posuďte samy
Obrázek Obrázek Obrázek

texi
Příspěvky: 307
Registrován: úte pro 04, 2012 6:08 pm
Bydliště: Chlumec n.C.

Re: Filipovo TZ-4K-14

#797 Nový příspěvek od texi »

..tys to APO přetrhl, že ???
Mě se to letos taky podařilo, suchá zem, velká síla Mini 070 a už byla práce s opravou...Oni to mají z výroby nějak divně přivařený, po obroušení a vyvaření TIGem jsem za hodinku oral dále.
MT8-070MINI motor BS11Hp I/C 1992
MFD-019 motor BS5Hp 1994

Uživatelský avatar
fidlaz
Příspěvky: 638
Registrován: pon lis 18, 2013 9:06 pm
Bydliště: na hané

Re: Filipovo TZ-4K-14

#798 Nový příspěvek od fidlaz »

Jojo apo bylo na půlky Svár povolil

Uživatelský avatar
fidlaz
Příspěvky: 638
Registrován: pon lis 18, 2013 9:06 pm
Bydliště: na hané

Re: Filipovo TZ-4K-14

#799 Nový příspěvek od fidlaz »


Uživatelský avatar
fidlaz
Příspěvky: 638
Registrován: pon lis 18, 2013 9:06 pm
Bydliště: na hané

Re: Filipovo TZ-4K-14

#800 Nový příspěvek od fidlaz »

tak pro letošek snad všechno hotovo
V patek se mě podařilo zasadit česnek a cibuli, no a včera se tk od rána nezastavilo jezdilo po celé dědině a oralo :smich:
APO-155 dostalo malé vylepšení 8)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

A abych nezapomněl ještě video z orby :)

Uživatelský avatar
fidlaz
Příspěvky: 638
Registrován: pon lis 18, 2013 9:06 pm
Bydliště: na hané

Re: Filipovo TZ-4K-14

#801 Nový příspěvek od fidlaz »

tak letos mam ty vánoce trochu dříve dříve :jasan: :) :)
Obrázek

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15649
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Filipovo TZ-4K-14

#802 Nový příspěvek od oco13 »

Tak to je fakt parádny darček 8) Neostal niekde Ježiškovi ešte jeden? :typek:

Uživatelský avatar
fidlaz
Příspěvky: 638
Registrován: pon lis 18, 2013 9:06 pm
Bydliště: na hané

Re: Filipovo TZ-4K-14

#803 Nový příspěvek od fidlaz »

Oco třeba si na tebe taky vzpomene jestli jsi byl hodny :smich: :)
Pomalu začínáme chystat techniku na další sezonu
Obrázek

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Filipovo TZ-4K-14

#804 Nový příspěvek od -Lycan- »

ze na další sezonu neblázni ja to ešte nezazimoval a uz to mám zas chystať času dooosť ja tradične rozoberám na zacatku sezóny bo vtedy sa to zdi pokafre tak načo sa s tím jeduvat v zime ket to aj tak prdne z jara :D :vysmech:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
fidlaz
Příspěvky: 638
Registrován: pon lis 18, 2013 9:06 pm
Bydliště: na hané

Re: Filipovo TZ-4K-14

#805 Nový příspěvek od fidlaz »

lycan kdo je připraven není překvapen :vysmech: :vysmech: co jinačího chceš teď dělat, venku je zima a hned tma sotva přijdeš z práce

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Filipovo TZ-4K-14

#806 Nový příspěvek od -Lycan- »

Do prace Bohužial nechodim mam zdravotne problémi a nide ma kvolu chorobe nechcu preto sa venujem zahrade atd .. a s tym pripraven a prekvapen ... všetko sa umyje skontroluje a nič žadne vadi nevidno a dojde sezona a zavše sa dačo urve ohne nebo strati a pak sa začne kolotoč a u mna stroje idu aj v zime major odhrna tk vozi drevo mfka odhrna frezuje ataak a takto v zime čo stváram upratujem bordel v garaži čo som za ten rok narobil :smich: a trebarz aj nečo takehoto
Obrázek Obrázek Obrázek
a ked mám pravdu povedať videm von pokrmim sleepky dam zajicom podebatim s kačkami :vysmech: nasypem vtáčikom do krmitka popripade si zošrotujem a take maličkosti a som KO pak som rád že sa zavlečem dovnutra a tak ...teraz momentalne mám naložené maso takže cca za tyden budem zasa pri udiarni a tak ono sa to premele ked ta odstavi aj minimálna zátaž neprajem to nikomu až na pár ludi z parlamentu :vysmech:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Filipovo TZ-4K-14

#807 Nový příspěvek od -Lycan- »

Jo a ešte som cvakol čo som stváral počas prvých mrazíkov mal som toho kopec od plavok kuriatok dubakov muchotravek bedlí atd len jakosik kopec hubárov bolo :vysmech: ale trváce vytrimu aj minusove :D a ani červici do nich nejdu len jedna muchotrávka je načata od slimáka :vysmech: a tak každy kto chcel dostal k sviatku jaksik to mame šetci nakopu :D to se mesac pije a pak rok pokoj 8) čiže v zime zábavka s kravinami :D
Obrázek Obrázek Obrázek
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
fidlaz
Příspěvky: 638
Registrován: pon lis 18, 2013 9:06 pm
Bydliště: na hané

Re: Filipovo TZ-4K-14

#808 Nový příspěvek od fidlaz »

super výrobky 8) a teda hlavně ať ti slouží to zdraví :)
Letos mě to počasí nedovolilo po orbách umýt stroje jaksi letos rychle nastoupili mrazíky, tak všechno nahrubo vyčistit a jak bude jeden den pěkněji tak rychle umýt.
opravuji zatím věci co jsem zatím průběžné zjišťoval při zazimovávání :vysmech: jinak 065 jezdí taky celej rok,jak je to benzíňak tak je dobrý na zimu netrpí jak ten diesel
Obrázek Obrázek
No do dílny musím taky vletět na podzim nebylo jaksi moc času na uklízení

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Filipovo TZ-4K-14

#809 Nový příspěvek od -Lycan- »

Diky hej benzinak ma v zime vyhodu ja to umyl v hodine 12 tepla voda vapka do večera trocha obscho odkvapkalo a šup pod strechu a na druhy den chcalo jak z krhle a ten bordel v dielni sa jaksik tvori tušim každemu po pocas sezo ny rychlo rychlo nech sa spravi pak kluče podkopnut nakraj a ked neco tak sa vytiahnu dalsie pak zas podkopnu a na zimu v šufloch ani kluča :D šecko v garaži na zemi a to mam asi 3 goly a 5 sád klučov a furt malo :vysmech: a ked hladam tak ten čo potrebujem za toho oneho ne a ne najst pritom viem že mam minimalne 7 kusov z neho raz som to počital ked som upratoval naratal som 278 ks klučov ok trhakov očkovich vidlicovych až po kombinuvane a furt daky chyba :D Klučov neni nikdy dosť !! Aj bych sem hodil foto garaže ale hambím sa ju aj otvoriť ne to odfotiť :D tak pokal odstranuješ zavadi o ktorích vieš tak to je ine bo to musiš ale žebych sa hrnul do toho čo sa mi nezda to ne pozrem to a zjara to pak sledujem držim sa hesla čo je dobre nespravuj bo do dos... ešte vac :vysmech: ja čil dumam jak prerobit snežnu frezu za MF 70 nemám reduktor otačok ale na neco som prišiel tak uvidim či to vijde ale vypočtovo a logicky to zmysel dava už to len rozebrat a zložiť inak plus kominek poposunut mam funglovku frezu za 20 euri no neber to :-/
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
fidlaz
Příspěvky: 638
Registrován: pon lis 18, 2013 9:06 pm
Bydliště: na hané

Re: Filipovo TZ-4K-14

#810 Nový příspěvek od fidlaz »

trocha nerezu :smich: :)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“