Filipovo TZ-4K-14

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
fidlaz
Příspěvky: 638
Registrován: pon lis 18, 2013 9:06 pm
Bydliště: na hané

Re: Filipovo TZ-4K-14

#766 Nový příspěvek od fidlaz »

nene vrták to není :D
Dneska došel poslední balík pro tk :smich: takže zavěs je komplet ;-) ;-)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Filipovo TZ-4K-14

#767 Nový příspěvek od -Lycan- »

hm fajny zaves ja nemam taky ani na majori :vysmech: tak vraviš ze vrtak to nebude tak to bude daky vlek pohanany od kardanu kedže rozmetadlo máš tak by to mohol byt zberaci voz nebo balikovač nebo tzv šečkarna a tym dllllhghim hriadelom sa to bude pohanať a ta pravouhla ta mi nejak nesedi ale može byt na pohon podlahy, retazi bubna ,, možnostije neurekom..... :vztek: a to hadam sám ?? šak dajde dačo do jesene to z neho vytahneme :vysmech:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
rimmerworld
Příspěvky: 244
Registrován: pon lis 21, 2016 9:43 pm
Bydliště: Presov

Re: Filipovo TZ-4K-14

#768 Nový příspěvek od rimmerworld »

Zaves paradny..len skoda ze extremne drahy.. Na Svk bazosi cca 550 e.. :).. Komplet..

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5424
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Filipovo TZ-4K-14

#769 Nový příspěvek od thovt »

Ta hřídel na obrázku vypadá jako z původního vyoravače Tek.

Uživatelský avatar
fidlaz
Příspěvky: 638
Registrován: pon lis 18, 2013 9:06 pm
Bydliště: na hané

Re: Filipovo TZ-4K-14

#770 Nový příspěvek od fidlaz »

sběrací vůz to není ale thovt je blízko :co?: :co?:

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Filipovo TZ-4K-14

#771 Nový příspěvek od -Lycan- »

tak to bude potom vyoravač :vysmech: na zemáky bo som kukol videa a mas certa a radlicu tak to bude vyoravač bud pasoví alebo možno vibračny a určite bude kombi aby sa dala vyoravat aj cuibulka cesnak popripade repa i mrkva snad som už trafil a ked ne tak smuula :vysmech:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
fidlaz
Příspěvky: 638
Registrován: pon lis 18, 2013 9:06 pm
Bydliště: na hané

Re: Filipovo TZ-4K-14

#772 Nový příspěvek od fidlaz »

Ani pásový ani vibrační u toho se musíš ohýbat :D :D
Na cibuli a česnek mám klasický vyorávač ale letos nebyl potřeba česnek jsem udělal ručně a cibula šla pěkně trhat ,zrovna dneska jsem byl sklízet cibuli na poli a cosi jí letos je bylo
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5424
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Filipovo TZ-4K-14

#773 Nový příspěvek od thovt »

Takže vyorávač samro kombajn ?

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Filipovo TZ-4K-14

#774 Nový příspěvek od -Lycan- »

No cibulky mas hodne to bude gulasu :D a cesnak si tiez uz daval von ?? v akom case ho zberas ja som nechal na par hlavky (kvety) a jak sa postavia ta vtedy zvyknem vytrhat mas daky iny kunft na to ?? to setko spotrebuješ či tak jak mi vravime odkupi rodina za par drobnich a nic mi neostane daco porozdavam aattd aa daj si na tu MT8 poraadny komiin jak na traktor proste komin na kapotu a do vrchu takto to neni traktor ale daka kara :D nevem proste nemam v laske traktory bez komina to musiš videt ked to zahuli ze taha ... alebo aspon do boku jak ma tk no a k tej hadanke bude to aspon ten vyoravač :chytry: a kedze sa ti nechce ohynat pripajam sa k nazoru ze to bude koombaj .... ja pozabudol ze uz mas aj silnejsi stroj ktori by to mohol potaahnut 8)
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
fidlaz
Příspěvky: 638
Registrován: pon lis 18, 2013 9:06 pm
Bydliště: na hané

Re: Filipovo TZ-4K-14

#775 Nový příspěvek od fidlaz »

chtěl jsem to zveřejnit až po vyzkoušení , ale když to thovt uhodl odhalím nové stroj už teď 8) :smich:
K česneku na par jedincích nechávám květy a po narovnaní sklízím další signalizací je že by nemel mít více jak 4-5 listu
u výfuku je to složitější nahoru ho dat chci ale je tam strašně málo místa kolem konzole na nakladač a do kapotáže řezat nechci
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Filipovo TZ-4K-14

#776 Nový příspěvek od -Lycan- »

No vida dalsi poznavaci znak u cesnaku tie kvety praktizujem aj ja ... masinka fajna ta ma teda nenapadla i ked som ju 4 roky tahal Z 25 tkou ale jak to fungovalo ma v tej dobe netrapilo hlavne bolo ze som sa mohol vozit mi bolo kolo 15 mozna :vysmech: ... s tym vyfukom kamarat ma robeny traktor a ten miesto potrubia pouzil ocelovu hadicu cil ma nenapadne jak sa vola mi sme jej nadavali pancirovka byva ve fabrikach stk na odvadzani dymu z hali ta čo sa nasuva na komin znese riadnu teplotu mozná tým by sa to dalo vyviest dakde krajom a pak len rura tlmič nech je tam de je :D
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
fidlaz
Příspěvky: 638
Registrován: pon lis 18, 2013 9:06 pm
Bydliště: na hané

Re: Filipovo TZ-4K-14

#777 Nový příspěvek od fidlaz »

tak prvních par řádku brambor sklizeno. Samro i Mtčko fungují na jedničku :pohar: :) :)

Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5424
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Filipovo TZ-4K-14

#778 Nový příspěvek od thovt »

Vím starší ročníky se dají ukecat na kombajn , k čertovi je už problém :)

AnryZ
Příspěvky: 181
Registrován: sob led 08, 2011 3:35 pm

Re: Filipovo TZ-4K-14

#779 Nový příspěvek od AnryZ »

Ahoj,zkus to samo pro zajímavost zapojit za TK,nebo myslíš že je to nereálné? :-/

Uživatelský avatar
fidlaz
Příspěvky: 638
Registrován: pon lis 18, 2013 9:06 pm
Bydliště: na hané

Re: Filipovo TZ-4K-14

#780 Nový příspěvek od fidlaz »

anryZ: TK by to výkonově zvládnout mělo, problém bych vyděl v pojezdové rychlosti kdy u tk je na 1 rychlost něco málo přes 2 km/h u mt je 1,5km/h a při větším výnosu je problém stíhat ve 2 lidech přebírat, pokud by byl čas tak to zkusím vyzkoušet

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“