freemanovo mt8 132.2

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
freeman
Příspěvky: 761
Registrován: pát úno 19, 2010 7:53 pm
Bydliště: Liberec

Re: freemanovo mt8 132.2

#46 Nový příspěvek od freeman »

Dám na vaše rady a k motoru to šroubovat nebudu. Je to vynesený od těch portálů a pod motorem 8mm deskou, která je chycená zespoda na převodovce na nálitku v kterým jsou 2x m12 závity. Uvidím co to bude dělat. Úplně nejradši bych udělal klasickej čelní nakladač, ale na tak malým traktoru to vypadá dost šeredně a kdyby mě zastavili fízlové, tak by kolem toho mohli mít kecy, protože mám traktor na značkách. Takhle z toho na léto sundám radlici, zůstane jen deska a nebude to snad tak provokovat. Je to první pokus o přední hydrauliku, třeba to postupem času překopu úplně. Ale o motor bych nerad přišel

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: freemanovo mt8 132.2

#47 Nový příspěvek od Tom »

Tata má na MT8 132 originál nakladač na MT8 050 a špatně to rozhodně nevypadá 8) Zesílený kloub je ale podmínkou, pokud nechceš mít traktory dva.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
Tata
Příspěvky: 2943
Registrován: sob črc 07, 2007 9:42 pm
Bydliště: Ostrava Nová Bělá
Kontaktovat uživatele:

Re: freemanovo mt8 132.2

#48 Nový příspěvek od Tata »

výkopové práce minibagrem 1,6t a JCB 2cx

ITS
Příspěvky: 6225
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: freemanovo mt8 132.2

#49 Nový příspěvek od ITS »

Ale i na těch snímcích od TATY je vidět, že šasí pro předek je chyceno k motoru. Nakladač je chycený jinde. Takže to chycení k motoru je i tady špatně. Sice to mírně dotahuje ta masívnost bočnic, ale i tak tam lze předpokládat nějaké boční pnutí. Pro radlici by to rozhodně nebylo dobré. Obě příruby pro spojení převodovky s motorem jsou opravdu plánované na ten jednoválec a na nic víc.

Uživatelský avatar
Tata
Příspěvky: 2943
Registrován: sob črc 07, 2007 9:42 pm
Bydliště: Ostrava Nová Bělá
Kontaktovat uživatele:

Re: freemanovo mt8 132.2

#50 Nový příspěvek od Tata »

výkopové práce minibagrem 1,6t a JCB 2cx

freeman
Příspěvky: 761
Registrován: pát úno 19, 2010 7:53 pm
Bydliště: Liberec

Re: freemanovo mt8 132.2

#51 Nový příspěvek od freeman »

Ten nakladač je obrovskej a v lese mezi stromama by mi překážel a hlavně bych pro něj neměl využití. Když zvednu přední hydrauliku až pod světla, tak se délka traktoru nemění a to je pro mě při kličkování mezi stromama dost důležitý. Potřebuju to z 99% na shrnování sněhu a sem tam porovnat klády. O těch vidlích zatím jen uvažuju. Do dvou let bych chtěl koupit něco silnějšího z řad malotraktorů, hlavně s kabinou, abych nemusel pořád hrotit počasí

freeman
Příspěvky: 761
Registrován: pát úno 19, 2010 7:53 pm
Bydliště: Liberec

Re: freemanovo mt8 132.2

#52 Nový příspěvek od freeman »

Tak přátelé, přemisťuji se do jiného vlákna, protože jsem přesedlal na jiný traktůrek a mtéčko jde do světa. http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 9&t=104110

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“