Moj pomocnik

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Moj pomocnik

#106 Nový příspěvek od Tom »

A já už vůbec ne :nene:
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Michal73
Příspěvky: 99
Registrován: úte bře 27, 2012 2:53 pm
Bydliště: Spišská Nová Ves

Re: Moj pomocnik

#107 Nový příspěvek od Michal73 »

Chlapci nahadajte sa. Každý má svoju pravdu.
Uvediem ďalšie info aby odpadli ďalšie špekulácie. Je to nová sinchron prevodovka... Ani pán Horák od Šálka ešte nevidel tak vylomene zuby. Som zvedavý čo zistia pri skúmaní?

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Moj pomocnik

#108 Nový příspěvek od Antony30011 »

Ty uz mas synchro? Tak to se omlouvam za mystifikaci zde pritomnym

Michal73
Příspěvky: 99
Registrován: úte bře 27, 2012 2:53 pm
Bydliště: Spišská Nová Ves

Re: Moj pomocnik

#109 Nový příspěvek od Michal73 »

Tondo pohoda....

Brzek
Příspěvky: 19
Registrován: stř lis 07, 2012 10:56 pm
Bydliště: Omice

Re: Moj pomocnik

#110 Nový příspěvek od Brzek »

Zdravím Michale, na tomto foru jsem se dočetl, že jsi na svém TK používal naviják Uniforest 35 a byl jsi s ním spokojený. Já uvažuji o navijáku Uniforest 30, proto sháním různé zkušenosti. Předpokládám, že jsi ho hnal přes motorovou závislost. Já mám teď čerstvě namotovaný motor Lombardiny o 26 koních, takže výkon je dostatečný. Mám TK asi 10 roků, ale nikdy jsem motorovou závislost nepoužíval. Dneska jsem ji zkoušel, ale nějak se mi nechce točit vývodový hřídel. Dám páku nezávislopti dopředu přes západku (neutrál), ale nic se neděje i když jsem opakovaně mačkal spojku při spuštěném motoru. Pokud zařadím rychlost tak se traktor rozjede. Tak nevím, kde je chyba. Zadní náhon mám při tom vypnutý. Ještě k tomu navijáku. Předpokládám, že k zavěšení je třeba tříbodový závěs. Já mám na TK ten původní rámový. Myslím si, že se dá určitě někde sehnat a pokud bude normalizovaný, tak by měl pasovat i originál náhon na naviják. Máš s tím, prosím tě, nějaké zkušenosti ? Děkuji za odpověď, hlavně za čas, který tomu budeš věnovat. Jara Brzobohatý

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“