MT8 065 od FrantaLiska

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Bara
Příspěvky: 163
Registrován: pát lis 06, 2009 12:00 pm

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#151 Nový příspěvek od Bara »

dekuju moc skusim to obvolat 8)

Bara
Příspěvky: 163
Registrován: pát lis 06, 2009 12:00 pm

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#152 Nový příspěvek od Bara »

zdravim,jak pokracujes?ja uz chci dat na traktor kabinu,,ale porad resim jestli pod ni dat nejake tesneni nebo ne??ty jsi pod to neco daval?jinak dekuju za rady za to zavirani a bocni okna uz to mamvsechno nakoupene doma 8)

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#153 Nový příspěvek od Milhauss »

Zdarec,gumové těsnění tam nějaké dej,já ho tam chci taky dát,až to budeš mýt hadicí,všechno ti nateče dovnitř. Nebo alespoň objet silikonem,ale to je to těsnění lepší,když tam ještě boudu nemáš

Uživatelský avatar
FrantaLiska
Příspěvky: 62
Registrován: sob zář 29, 2012 1:30 pm
Bydliště: Hranice

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#154 Nový příspěvek od FrantaLiska »

Zdravím pánové tak dnes proběhla první projíždka
Obrázek
Obrázek

tady mate ten výfuk
Obrázek
Obrázek

a nevím jak má být zapojen plovák na nádrží mám ho zapojen takto ale neukazuje prosímzjistete mi nekdo jak to má být
Obrázek

Uživatelský avatar
matto
Příspěvky: 726
Registrován: pát zář 28, 2007 11:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#155 Nový příspěvek od matto »

pozeram novej farby všade :) , plavak musi byť ukostreny cez tie šruby čo ho držia v nadži tak to skontroluj
TRAC MT8-151.32
ex TRAC MT8-050 , ZETOR 7245 , MT8-132.32 , TZ-4K-14

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#156 Nový příspěvek od Milhauss »

S plovákem jsem si užil svoje,máš oobalenou nádrž,jako nějakou gumu okolo ní,aby se nikde nedotýkala?? Já neměl a neukazoval hodně dlouho,než jsem na to přišel :)

Uživatelský avatar
Chopper
Příspěvky: 184
Registrován: sob čer 28, 2014 12:19 am
Bydliště: Sedlec - Prčice

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#157 Nový příspěvek od Chopper »

Milhauss píše:S plovákem jsem si užil svoje,máš oobalenou nádrž,jako nějakou gumu okolo ní,aby se nikde nedotýkala?? Já neměl a neukazoval hodně dlouho,než jsem na to přišel :)
To je dobrý vědět. Taky se na něj chystam. Ukazuje mi pořád, že mam těsně nad rezervou.

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#158 Nový příspěvek od Milhauss »

Já jsem na to furt nemohl přijít,měl jsem gumy jenom zespod a na rohách,a někde se to asi dotýkalo,až když jsem dal gumy pod celé ty pásy co drží nádrž,bylo po problému

Bara
Příspěvky: 163
Registrován: pát lis 06, 2009 12:00 pm

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#159 Nový příspěvek od Bara »

ja tam nemam gumu vubec zadnou a ukazuje to.nikde to neukostruj pod sroubtak to urcite byt nema.zapojeny to mas asi dobre jato mam stejne,chyba bude asi v plovaku

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#160 Nový příspěvek od Milhauss »

Tak tomu nerozumím,já měnil jak plovák,tak budík,kabely a nic,až guma mi pomohla. A nebo teď když nad tím přemýšlím a vzpomínám,ono to bude hoši obráceně,díky Bara za nakopnutí 8) . Určitě,tady zase plácám z hladu :smich: :smich: Gumu jsem měl určitě kolem dokola a pak ji dal jenom do rohů a na spodek,ta nádrž přece musím být ukostřená,jinak by to nefungovalo. JOJO omlouvám se za milné info,ale už je to přece jen nějaký pátek a vím že jsem s tím měl problém,jen jsem to otočil. Ještě jednou se omlouvám,stane se :friends:

A Chopper,jestli ukazuje tak problém nebude v drátech,spíše bych mrknul na plovák,jestli třeba někde nevisí,nebo není prasklej,nebo tak něco. A nebo pak i budík může být chycenej,ale spíše ten plovák.Já tam nemám plovák asi origo,a je ten drát co ho drží stříhlej uprostřed a zkrácenej. Ale ukazuje.

Bara
Příspěvky: 163
Registrován: pát lis 06, 2009 12:00 pm

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#161 Nový příspěvek od Bara »

presne tak mildo ja si taky myslim ze nadrz musi byt ukostrena :friends: 8)

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#162 Nový příspěvek od Milhauss »

Pamatovák už stojí za prd :smich:

Bara
Příspěvky: 163
Registrován: pát lis 06, 2009 12:00 pm

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#163 Nový příspěvek od Bara »

u me to uz taky neni to co bejvalo,ale to vis starnem,muzeme bejt radi ze si dojdem jeste sami na hajzl :smich:

Uživatelský avatar
Chopper
Příspěvky: 184
Registrován: sob čer 28, 2014 12:19 am
Bydliště: Sedlec - Prčice

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#164 Nový příspěvek od Chopper »

Milhauss píše:Tak tomu nerozumím,já měnil jak plovák,tak budík,kabely a nic,až guma mi pomohla. A nebo teď když nad tím přemýšlím a vzpomínám,ono to bude hoši obráceně,díky Bara za nakopnutí 8) . Určitě,tady zase plácám z hladu :smich: :smich: Gumu jsem měl určitě kolem dokola a pak ji dal jenom do rohů a na spodek,ta nádrž přece musím být ukostřená,jinak by to nefungovalo. JOJO omlouvám se za milné info,ale už je to přece jen nějaký pátek a vím že jsem s tím měl problém,jen jsem to otočil. Ještě jednou se omlouvám,stane se :friends:

A Chopper,jestli ukazuje tak problém nebude v drátech,spíše bych mrknul na plovák,jestli třeba někde nevisí,nebo není prasklej,nebo tak něco. A nebo pak i budík může být chycenej,ale spíše ten plovák.Já tam nemám plovák asi origo,a je ten drát co ho drží stříhlej uprostřed a zkrácenej. Ale ukazuje.
Až na to bude někdy čas tak to rozeberu. Těď už kontroluju naftu pravidelně, ale když jsem ho koupil tak jsem si říkal jak málo ten trakturek žere, že je pořát dost nafty až mě nechal 2 km v lese :zly: :vztek: :zly: sičák. :)

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#165 Nový příspěvek od Milhauss »

No jo,to je hned

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“