MT8 065 od FrantaLiska

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
FrantaLiska
Příspěvky: 62
Registrován: sob zář 29, 2012 1:30 pm
Bydliště: Hranice

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#136 Nový příspěvek od FrantaLiska »

Ty gumy jse kupovaly nové v Prostějově někde poblíž šálka. Jinak včera proběhl zkušební start odkaz na video https://m.youtube.com/results?q=zkouška ... uploaded=d se a ještě bych potřeboval objasnit jak fakči táhlo plynu na regulátoru otáček viz fotoObrázek
Protože to nedělalo vůbec nic nereagovalo na seslapnuti plynu tak nevím, něco je špatně

Bara
Příspěvky: 163
Registrován: pát lis 06, 2009 12:00 pm

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#137 Nový příspěvek od Bara »

ahoj fando,bohuzel stim regulatorem ti neporadim,ja ho tam vubec nemam.prosim,prosim,nevzpomenes si co to bylo za firmu kde maji ty gumy?je to moje asi jedina sance,jinak to nikde nemaj.salek takyne dneska jsem mu volal :vztek:

Uživatelský avatar
Kinza
Příspěvky: 281
Registrován: pát srp 16, 2013 9:38 am
Bydliště: okr. Rychnov n. Kn.

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#138 Nový příspěvek od Kinza »

ahoj, a měl jsi ten regulátor rozdělaný, mě také nefungoval, a když jsem ho rozdělal jsou vnitřnosti vyjeté opotřebované, nutný repas, když jsem traktor přivezl bylo táhlo co jde ke karburátoru svázané s tou kulatinou pod ním aby fungoval plyn, zatím jsem ho tam zpět nedával, a nějak mi nechybí

Uživatelský avatar
FrantaLiska
Příspěvky: 62
Registrován: sob zář 29, 2012 1:30 pm
Bydliště: Hranice

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#139 Nový příspěvek od FrantaLiska »

Na ty gumy se ještě poptám. Ten regulátor jsem měl rozdelany a měnil jsena něm ložiska a gumičky + gufero a vcelku se na tom nemá co zkazit ale mám ještě koupený nový tak zkusím vymenit

Bara
Příspěvky: 163
Registrován: pát lis 06, 2009 12:00 pm

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#140 Nový příspěvek od Bara »

ahoj,ted je otazka jestli ten regulator tam neni spis na obtiz,protoze jsem toho o tom dost cetl a lidi to na tech traktorech odpojujou,ze beznej je to lepsi :-/ diky ze se poptas kde koupit ty gumy,moc me to pomuze.diky

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#141 Nový příspěvek od Tom »

On je dobrý třeba do rotavátoru nebo mulčovače... že si traktor umí sám přidat podle zatížení. Ale na nějaké převozy, standardní "polní" práce se vystačí s normálním regulátorem. Ti, co 065ky předělávají a dávají tam nafťáky z aut, tak tam taky zátěžové regulátory nemají... Doma dělané traktory je taky nemají... a jezdí... :)
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Bara
Příspěvky: 163
Registrován: pát lis 06, 2009 12:00 pm

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#142 Nový příspěvek od Bara »

perfektni vyklad dekujeme 8) tome ale kdyz budu do budoucna pouzivat rotavator,myslis ze to bude naprd?ja tamten regulator nemam.ja jen jestli uz ho mam schanet :-/

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Příspěvky: 1909
Registrován: stř pro 29, 2010 1:28 pm
Bydliště: PJ

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#143 Nový příspěvek od KOŠŤÁL »

Jen si dovolím opravit ti ten odkaz na video

Jinak pěkná práce 8)


Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#144 Nový příspěvek od Tom »

Bara píše:perfektni vyklad dekujeme 8) tome ale kdyz budu do budoucna pouzivat rotavator,myslis ze to bude naprd?ja tamten regulator nemam.ja jen jestli uz ho mam schanet :-/
Myslím, že to není až takový problém. Prostě rotavátor roztočíš a pak budeš držet pořád plný plyn... Tomu motoru při záběru trošku otáčky spadnou, ale půjde to.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Franta77
Příspěvky: 1
Registrován: úte úno 12, 2013 8:18 pm
Bydliště: Suchdol nad Lužnicí

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#145 Nový příspěvek od Franta77 »

[quote="FrantaLiska"]Ty gumy jse kupovaly nové v Prostějově někde poblíž šálka. Jinak včera proběhl zkušební start odkaz na video https://m.youtube.com/results?q=zkouška ... uploaded=d se a ještě bych potřeboval objasnit jak fakči táhlo plynu na regulátoru otáček viz fotoObrázek
Protože to nedělalo vůbec nic nereagovalo na seslapnuti plynu tak nevím, něco je špatně[/qu

Zdar.A máš na tom regulátoru tu malou pružinku co mačká dolu táhlo co je spojený s karbecem ??

Uživatelský avatar
Kinza
Příspěvky: 281
Registrován: pát srp 16, 2013 9:38 am
Bydliště: okr. Rychnov n. Kn.

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#146 Nový příspěvek od Kinza »

Bara píše:perfektni vyklad dekujeme 8) tome ale kdyz budu do budoucna pouzivat rotavator,myslis ze to bude naprd?ja tamten regulator nemam.ja jen jestli uz ho mam schanet :-/
ahoj regulátor nemám a není nějak moc potřeba, u prací kde sedíš v traktoru není nejak moc potřeba, prostě přidáš nebo ubereš, spíš je potřeba u špalíkovače a podobných příslušenství (používám rotavátor, a cepák a regulátor není potřeba u cepáku je tak velká odstředivá síla že ho nepotřebuješ, prostě přidáš a ubereš, a když se má motor udusit tak se udusí) Při rotavátorování plný plyn nebudeš asi potřebovat ten motor má na plný plyn 30k není to jako TK kde se musí rotavátorovat na plný plyn a pořád koně chybí.

Uživatelský avatar
FrantaLiska
Příspěvky: 62
Registrován: sob zář 29, 2012 1:30 pm
Bydliště: Hranice

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#147 Nový příspěvek od FrantaLiska »

Regulaturu něco chybí protože netlačí táhlo dolů takže zřejmě střeva dal jsem nový a to je jiná.
Jako je fakt že je to nadstandartni doplněk, kdyby tam nebyl tak by to taky fakcilo 28koni je už nějaká síla. Ty gumy jsem zatím neřešil ale budu se snazit co nejdřív zjistit

Bara
Příspěvky: 163
Registrován: pát lis 06, 2009 12:00 pm

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#148 Nový příspěvek od Bara »

diky ze na me myslis,jsem nedockavej na odpoved.ty gumy je jediny co me schazi abych mel kompletne opravenou kabinu

Uživatelský avatar
peče
Příspěvky: 327
Registrován: pát dub 06, 2012 1:41 pm
Bydliště: Středočeský kraj

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#149 Nový příspěvek od peče »

Jezdím taky na odpojený regulátor otáček, nemám vůbec problém ani s AKR 152. Jednou jsem ho zapojil ( nasadil řemen ) a vyvážel suché listí s ANS 151, problém byl spíš, že to skoro nejelo a chvilkama i cukalo, jako by byl ten malotraktor bez života :'( , abych se přesně vyjádřil :) Takže řemen šel dolu ale jsem rád, že se dá sehnat nový.

Uživatelský avatar
FrantaLiska
Příspěvky: 62
Registrován: sob zář 29, 2012 1:30 pm
Bydliště: Hranice

Re: MT8 065 od FrantaLiska

#150 Nový příspěvek od FrantaLiska »

Bara píše:diky ze na me myslis,jsem nedockavej na odpoved.ty gumy je jediny co me schazi abych mel kompletne opravenou kabinu
Tak jsem asi hodinu hučel do strýce skrz ty gumy a jediné co jsem se dozvěděl je to že je koupil v Prostějově hned vedle Šalka a jediné co je poblíž je http://www.wisconsineng.cz jinak nevim se strycem byla rec jak sditetemz MŠ :shock: tak zkusit zavolat.

Jinak zatěžový regulátor jsem koupil před rokem u Šálka už nevím za kolik ale měl 5 posledních kusů protože vyrobu ukoncily tak jen pro info 8)

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“