MT8 065 od FrantaLiska

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
FrantaLiska
Příspěvky: 62
Registrován: sob zář 29, 2012 1:30 pm
Bydliště: Hranice

MT8 065 od FrantaLiska

#1 Nový příspěvek od FrantaLiska »

Zdarec
Nevíte o někom kdo by rozprodával MT8-065 nebo MT8-050 na díly, potřebuji otáčkoměr i s náhonem. Popřípadě i další díly.
Dík za odpovědi a za případné nabídky. :)

tk14
Příspěvky: 1294
Registrován: stř pro 03, 2008 7:44 pm
Bydliště: Buda 4,okr.Kutná Hor

Re: Mt8-065

#2 Nový příspěvek od tk14 »

Ahoj,tohle se tady Tomovi nebude líbit,je to spíše sekce inzerce koupě :tyty:

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Mt8-065

#3 Nový příspěvek od Tom »

No, to se mi nelíbí.... ale přimhouřím oko, když přidáš nějaké fotky své 065ky ;-) Jinak to tady zamknu :typek:
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Mt8-065

#4 Nový příspěvek od Milhauss »

Dobře,takhle na ně 8) 8) 8) 8) :smich:

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Mt8-065

#5 Nový příspěvek od Tom »

Tak ať nežeru, tak poradím.... mrkni sem http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =21&t=4219 jsou tam odkazy s různými agro-eshopy, třeba tam seženeš co potřebuješ.
Jinak píšeš, že jsi z Hranic... Jak je v Hranicích viadukt - směrem z města na Potštát, tak hned za viaduktama vpravo je prodejna ND na náklaďáky atd. Zkus se poptat tam. Případně na Komenského ulici (myslím, že to je ta kolem potoka), tak je mototechna. Kousek od stavebnin Stami směrem na křižovatku, tam taky mají veleco... jinak mě asi nenapadá nic...
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
FrantaLiska
Příspěvky: 62
Registrován: sob zář 29, 2012 1:30 pm
Bydliště: Hranice

Re: Mt8-065

#6 Nový příspěvek od FrantaLiska »

Dík za info to bych mohl skusit se tam zeptat za tema viaduktama :) jinak přidavam nejaké ty fotky (jsou foceny těsně po dovezení aktuální zatím nemám) Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Mt8-065

#7 Nový příspěvek od Tom »

To je parádní vykopávka 8) Myslím to v dobrém, neber si to špatně, osobně bych 065 v takovém stavu taky bral. To je od Ekoltesu? Jestli to není tajné, kolik jsi za to dal?

Změním Ti název vlákna na "MT8 065 od FrantaLiska" souhlasíš? :)
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Mt8-065

#8 Nový příspěvek od Milhauss »

Myslím že by se nás našlo více,kdo by takovouto O65ku bral :) Pěkné,až půjdeš okolo,vyfoť jak jste s ní hnuli 8)

Uživatelský avatar
FrantaLiska
Příspěvky: 62
Registrován: sob zář 29, 2012 1:30 pm
Bydliště: Hranice

Re: Mt8-065

#9 Nový příspěvek od FrantaLiska »

Tom píše:To je parádní vykopávka 8) Myslím to v dobrém, neber si to špatně, osobně bych 065 v takovém stavu taky bral. To je od Ekoltesu? Jestli to není tajné, kolik jsi za to dal?

Změním Ti název vlákna na "MT8 065 od FrantaLiska" souhlasíš? :)

Jo to mužeš změnit :smich:
jinak je z technických služeb v ostravě ted si nevspomenu zktere časti a nějakou dobu nejezdil. Pak stál nějakou dobu u jednoho ze zaměstnancu na zahrade, pak jej nabidl za hubičku jednomu známemu a ten ho dohodil nám (ZA ODVOZ, od známeho jsem si pujčil transportera a vozík na převoz aut a už jsem hnal :) )
Jinak přes zimu jej použivali na uklid chodníků a nakladali sním sůl, (škoda že tam nenechali ten čelní nakladač) takže je dost porezlý a spoustu dílů je uplně hotových :'(
Po dovezení jsem rozdelal a vyčistil startér a skusil nastartovat chitil skoro na drc. spojka odrovnaná,ložiska zralé na víměnu.
Byl nabouraný na pravou přední stranu skusím pak přidat par foto s poškozenými díly :vztek:
Spravyli to ale moc se jim to nepovedlo :vysmech: Měl ulomené kolo a píst hydrauliky
jinak je skoro celý rozdělaný vcelku je jen motor s převodovkou skusím dnes nafotit at taky vidíte jak se stím hne :D

Uživatelský avatar
FrantaLiska
Příspěvky: 62
Registrován: sob zář 29, 2012 1:30 pm
Bydliště: Hranice

Re: Mt8-065

#10 Nový příspěvek od FrantaLiska »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Mt8-065

#11 Nový příspěvek od Tom »

Pěkná práce, taky bych ho z fleku bral 8)
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
Zetor
Příspěvky: 1448
Registrován: ned zář 16, 2007 7:53 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Mt8-065

#12 Nový příspěvek od Zetor »

Ahoj, moc pěkné fotky 8) Mě se taky ty 065ky líbí čím dál víc :) Zajímalo by mě, jak to má 065ka udělané mezi převodovkou a tím reduktorem na motoru. Kardan pro pohon vede v té trubce, nebo ta je tam jen jako nosný prvek a kardan na propojeni motoru a převodovky se dává na tu drážkovou hřídel nad trubkou? Díky za odpověď

P. S. Držím palce s opravou a těším se na další fotky :friends:
Zetor that's life...
Malotraktor 4x2 domácí výroby - zatím ve vývoji
Vilém :-)

Zahradník
Příspěvky: 86
Registrován: pon led 31, 2011 1:24 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Mt8-065

#13 Nový příspěvek od Zahradník »

Mě by se ta 065 taky líbila, ale kdyby měla naftový motor. Jinak proti tomu stroji nic nemám.

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Mt8-065

#14 Nový příspěvek od Milhauss »

Středem rourou 065ka hřídel asi nemá,neboť tou hřídelí je hnaná přední náprava od zadku,jako u 050ky,vrchní hřídel nad rourou je od motoru k zadku a spodní hřídel pod rourou je hnaný přední vývoďák

Jinak 065ka je asi dobrej strojek,takovej domaděl na papírech. Přední kolečka dát větší a jinej problém bych s tím asi neměl,i Cabrio bych uvítal,i když v65ce ho asi nedělali,na druhou stranu co mám katalog ůdržby nebo co to je,tam cabrio je vyobrazeno :zapomel:
Bez názvu.JPG

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Mt8-065

#15 Nový příspěvek od Tom »

K těm kardanům... když si vezmete katalog náhradních dílů, tak jsou tam vidět zepředu převodovky 3 drážkované hřídele. Ta horní, to je vstup do převodovky. Střední je pohon přední nápravy a ta jde trubkou. A pod ní hřídel, na kterou se montuje prodloužení a čouhá ven před traktor jako PVH. Jelikož by převodovky měly být u 065 i 050 stejné, tak ta hřídel na předek tam bude, resp. jenom ten kousek co je součástí převodovky.
Jestli jsem pochopil ten dotaz na tu rouru správně, tak ano, ta slouží jako nosný celek. Prostřednictvím té je prováděn výkyv traktoru (alespoň 050 nemá kyvnou přední nápravu, takže ten výkyv je mezi motorem a kabinou (při pohledu na celý stroj). I když teď, jak to píšu, tak mě napadá, že 065 by měla mít výkyvnou přední nápravu, takže ten rám bude asi jiný - pevný. To ale musí potvrdit nebo vyvrátit majitelé.
Kabria se dělaly. No dělaly... Pár jich asi bylo. Přikládám jednu fotku z prospektu. Mezi náma, tak jak se mi líbí 050 bez kabiny, tak tohle vypadá divně :-/

Obrázek
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“