WINEA,CABRIO,VEGA II

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3601 Nový příspěvek od Milhauss »

30hp to bude lombardini vzduchem chlazený dvojválec.

traktoristaPB
Příspěvky: 301
Registrován: sob kvě 14, 2011 8:08 pm
Bydliště: PB

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3602 Nový příspěvek od traktoristaPB »

Potrebujem guľový čap na piestnicu riadenia Cabrio36Hp Comfort z čoho tam pasuje z akého auta?
Odpovede typu neviem alebo kúpiš v každej Mototechne alebo u Šalka nechcem počuť ale konkrétnu radu.

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3603 Nový příspěvek od BourakBob »

Chlapi vyskytla se mě možnost sem tam si jít do lesa něco vytěžit jenže nemám traktor mám pouze mt8 mini a s tím si úplně nedovedu představit dovádět v lese takže řeším co si pořídit ještě k mému drobkovi. Koukám samozřejmě po japoncích ale něják nemám důvěru v náhradní díly navíc 90% je bez kabiny. Traktor jako je třicítka nechci protože to nemám kam dát a nechci aby me to stálo venku, navíc bych traktor používal i doma na zahradě kde je míň místa a chce to obratný stroj právě jako je miník.

Otázka je po čem se mrknout a co by bylo ideální pro práci v lese na zahradě případně do budoucna na poli. Koukal jsem na Šálka ale půl míču nemám a nedám. Potřebuji eknonomičtější variantu vzhledem k tomu že ještě rekonstrujeme domek. Mám v merku nějákou Mt8 050 150 nebo nějáký yukon s kubotou motorem.

Dilky za rady a názory

radek
Příspěvky: 825
Registrován: čtv črc 05, 2007 9:49 am
Bydliště: Semín 53501

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3604 Nový příspěvek od radek »

Bral jsem letos do šálka protiučtem za tk 14 repasované mt8 132.Mám zahradu, oraní, brambory, občas les a spokojenost.

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3605 Nový příspěvek od BourakBob »

Kolik za něj chce? A má tam výběr nebo to repasují na zakázku? Na internetu totiž nemá žadný repas.

A není to vratký v lese? Měl bych trochu strach aby se to na mě nepřevalilo

radek
Příspěvky: 825
Registrován: čtv črc 05, 2007 9:49 am
Bydliště: Semín 53501

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3606 Nový příspěvek od radek »

Za TK jsem dostal 40 tisíc.
dvouvalec Lombardiny 30Hp, přední uzávěrka diferáku, jednopístové hydraulické řízení, pneu 7,5-16 na nových diskách, hydraulika plus jeden okruh navíc, cena po odečtu TK 185 000,-
Ještě jsem k tomu dokupoval závaží na předek. V podstatě si tam můžeš nechat dát co potřebuješ. Záruka na repas 1 rok , motor 2 roky.
Je lepší přímo volat pana Horáka a probrat to s ním.
U nás kopce nejsou , tak mi to vratké nepřipadá.

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3607 Nový příspěvek od -Lycan- »

BourakBob píše: čtv zář 09, 2021 2:23 pm Kolik za něj chce? A má tam výběr nebo to repasují na zakázku? Na internetu totiž nemá žadný repas.

A není to vratký v lese? Měl bych trochu strach aby se to na mě nepřevalilo
No ked daš kola na naboji na max a otočíš kolesa dostaneš celkom slušnu širku a s rozumom to neprevrátiš ale ked máš krpale jako ja tak som nahodil dvojmontáž a mám širku 136cm a to už som širši jak vyžši a to už neprevrátiš teda ked ides jak človek ked ideš jak vuuul tak to sklopiš aj tak :vysmech: jak ked tahal strom buka prsny priemer 45cm a troška na uvis tak sa to prevracalo ale pomaličky sa to da ja mám slečnu vyzbrojemu 8) (viac foto vo vlakne)Obrázek
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3608 Nový příspěvek od BourakBob »

Lycane a kabina ti nechybi? Já malm to mtcko a vilm že kolikrát jsem potřeboval nutně něco odvézt ale čekal jsem až přestane pršet, s kabinou bych vyrazil a nedíval bych se doleva doprava, jen ty ceny za ty mt8 050 nebo 150 jsou teda mazec 😅 jestli neskončím u japonce a nedodělám střechu s takovou. 🤷🏻 Ale libí se mě že díly jsou dostupné no.. budu to muset promyslet ještě

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3609 Nový příspěvek od -Lycan- »

Kabina ani ne bo u nas trocha nachcije a už sa do lesa dostanes leda tak tankom :vysmech: a TK to je taka mrska masinka že sa dostanem šade a ked prši večšinou som v garaži ale ked fakt nutne musim dakde isť tak berem Fialkynho večšeho kamarata mám ešte majora 5718 a ten je aj z búdu a vojdeme tam dvaja teda papierovo ked treba aj 5 :D čiže ked dolesa tak oboma TKčkom nastahujem pri zvažnicu tam pokratim na metre a naložim na majorca a fujac dom a ked majorec nevytiahne čo je z 10 razi asi 7 bo u nas kopce a kanale jak svina tak zaprahnem ešte TK a pomaličky bafkame dokopca z 5 metrami dreva a ked to neuvladzeme dvaja pak taham majora navijakom čo mam za TK ... ale ked deme dvoma ešte sa nestalo žeby sme sa z dakade nedostali s plnu furu ...a ked ideme dalej tak mam za TK aj vlek a nalozime aj zan cca 2,5 metra majorcom vytiahnem kopec na kopci vypnem pak zapnem klanicak vitahnem ,pak hore zapnem vlečku za TK a pak už len pomali dom ...
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3610 Nový příspěvek od BourakBob »

Prosím o radu, chceme přikoupit MT 065 dá se na ni sehnat čelní nakladač? A jak je to s papíry na tento traktor mám jen Béčko musím si dodělávat na traktor když souprava nepřekračuje 3,5tuny?

Díky

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3611 Nový příspěvek od Milhauss »

Čelní nakladač na něj jde,je to ten samý co je na padesátkách ND5-060. Řidičák se tu už řešil mnohokrát,v osvědčení je vyloženě psáno,že je třeba Téčko

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3612 Nový příspěvek od -Lycan- »

Presne už je to vedene ako traktor čiže treba T skupinu a s tym nakladačom pokial nemáš predok tak počitaj s tým že v terene toho vela nenaložíš odlahči ti zadok a ktorý je aj tak dost lahky a proste to bude hrabat a nič stojiš na mieste pomože dobrá protiváha dozadu do 3 bodu ale zas zapnut vlek alebo dačo je optiažne a nehovoriac o stredovej rure ktorá bude namáhana pokial to chceš na hranie okolo domu da sa s tým pomoct...
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Jafero
Příspěvky: 20
Registrován: sob kvě 15, 2021 9:28 pm
Bydliště: Poprad

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3613 Nový příspěvek od Jafero »

Zdravím, som tu nový tak sa ospravedlňujem ak to nejako zle napíšem. Chcel by som si kúpiť traktor od šálka presnejšie Vega excelellent s tým novým motorom (26hp). Chcel by som sa opýtať či s tím motorom a celkovo traktorom má niekto skúsenosti, alebo pozerať po niečom zahraničnom. Už som sa po nejakých stránkach pýtal a názory boli rozličné tak teraz neviem :-/ . Používal by som to do lesa 1ha a na zemiaky a mulčovanie 2ha. Za každé rady ďakujem a prajem veľa mth bez porúch.

devymar
Příspěvky: 5
Registrován: stř lis 27, 2013 10:22 am
Bydliště: břeclav

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3614 Nový příspěvek od devymar »

Zdravím, nevíte nějakou alternativu pro olejový filtr na motor lombardini ldw 1603trivalec 36koni. Diky

Uživatelský avatar
deniels
Příspěvky: 2047
Registrován: sob pro 10, 2011 12:22 pm
Bydliště: OSTRAVA

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3615 Nový příspěvek od deniels »

MANN MF W712/8 , BOSCH BO 0451103261 , FILTRON FI OP540/1 , STARLINE SF OF0003
WINEA 36HP excellent
VEGA 47HP excellent
VEGA 50HP excellent

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“