WINEA,CABRIO,VEGA II

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3526 Nový příspěvek od -Lycan- »

Tomáš14789 píše: čtv bře 04, 2021 8:52 pm Zdravím všechny, přidávám sem svoji wineu. Rovnou si jdu pro radu, předělával někdo šponováky na ramenách? Tento systém je naprosto.... Za každý nápad bych byl rád.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Vitaj ..nechcem tu moc vypisovať mimo temu ,ale mna zaujala ta kosa .. to je origo za TK? len je urezaná ta časť čo sa šrobuje k TK a je miesto toho navarena ta platna do trojbodu ? a zdvíhanie je vlasnte povodne prepakovanie s lanom len otočene o 90° a pridaný piest ?? bo ja som celu zadnu platnu urval z tej liatiny a mam to tam poprišrobovane až až a ak bych tam chcel dat kosu tak to urvem naveky tak dumam o prerábke do trojbodu a toto riešenie nevypadá zle... za odpoved diky
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
Tomáš14789
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 04, 2016 4:27 pm
Bydliště: Blanensko

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3527 Nový příspěvek od Tomáš14789 »

Jo je to žt 152 za tk, uřězané hned za hubicí aby bylo zachované kopírování terénu. Pokud jsem tě správně pochopil tak jsi urval celou konzolu závěsu z tk (3 štefty). Pokud chceš tak ti to můžu líp nafotit. Problém je že 6ti drážka na žt má jiný drážkování než klasická pro náhony. Protože jsem to chtěl co nejblíž k traktoru a už mám nezávislej vývod. Musel se udělat mezikus z zapínání a vypínání kosy. Samo že byl kalenej a největší problém byl vyvrtat díru pro zajištění. Prokalená hřídel fest. Kobaltovej vrták dostal pohulit ale nakonec to šlo.

Uživatelský avatar
Vinea 30Hp Comfort
Příspěvky: 3585
Registrován: pát úno 13, 2009 2:52 pm
Bydliště: okr.Prostějov

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3528 Nový příspěvek od Vinea 30Hp Comfort »

Mě stávající šponováky vyhovují,na ramena jsem navařil háky a šponováky mi pěkně drží požadovanou šířku ramen 8)

Obrázek Obrázek
ZETOR 5211

Uživatelský avatar
GeorG9
Příspěvky: 871
Registrován: sob říj 26, 2013 6:30 pm
Bydliště: okr.Prostějov

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3529 Nový příspěvek od GeorG9 »

Šálek má konečně nové stránky https://www.agroservispv.cz/cs/

A Yukony se přestali vyrábět https://www.wisconsineng.cz/cz/eshop/k/ ... yukon/165/

jojof
Příspěvky: 1095
Registrován: pát lis 11, 2011 9:15 pm
Bydliště: orava,slovensko

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3530 Nový příspěvek od jojof »

To sa mi páči,že má Šalek na stránkach aj ceny! Hneď vieš, čo koľko cca stojí a nemusíš vyvolávať a vypisovať ako ostatným predajcom.👍

Vinar Frantisek
Příspěvky: 14
Registrován: stř úno 03, 2021 6:53 pm
Bydliště: Bystřice nad Pernšte

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3531 Nový příspěvek od Vinar Frantisek »

Čau, po zimě a studených startech mi asi odešlo relé žhavení. Nemá někdo zkušenost? Koukal jsem do elektroschéma co mám v návodu k obsluze, ale nikde jsem žádný označení co je to za relé nenašel. Pod přístrojovkou to ukazuje na toto: https://www.evv.cz/9445130-rele-spinaci ... -4-vyvody/

č. relé: 443 811 445 130

Potvrdí někdo?

Jeňór
Příspěvky: 210
Registrován: úte kvě 17, 2016 7:44 pm
Bydliště: Vyškov

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3532 Nový příspěvek od Jeňór »

Yukony se přestaly vyrábět.
Neštastný emise,pochybuju že tam začno dávat nějaký novější motory.
U Šálka mě překvapili ty benzínáky Kubota jakpak to asi jezdí?
Tyto malý motory nemuseli tak tyma emisama strohat,hlavně že oceány brázdíjo obří nákladní lodě kde motory jedo na ten nejhorší ropný odpad. :-/

Zahradník
Příspěvky: 86
Registrován: pon led 31, 2011 1:24 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3533 Nový příspěvek od Zahradník »

Hele taky jsem u Šálka narazil na ten benzín a koukal jsem jako blázen. Podle mě to bude mít spotřebu přibližně asi o 1/3 větší spotřebu nebo větší viz příklad mt8 065. Možná se pletu, ale podle mě do traktoru patří nafta. Spíše to bude vhodný do komunálu než pro práci na poli nebo v lese. Třeba se pletu a má víc výhod než nevýhod, ale za mě určitě ne.

Metracek
Příspěvky: 651
Registrován: ned bře 24, 2013 12:00 am
Bydliště: Brno/Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3534 Nový příspěvek od Metracek »

Tak ono to bylo asi otázkou času s Yukonem, protože jejich roční produkce 10-20 ks za rok není s ohledem na zpřísňující se nároky na bezpečnost, emise, moc velká a investice veliké, zároveň homologace stojí ranec, atd... Tak nelze prodávat stále stejný stroj 20 let a jen doufat, že bude stačit dát do něj nějaký motor...

devymar
Příspěvky: 5
Registrován: stř lis 27, 2013 10:22 am
Bydliště: břeclav

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3535 Nový příspěvek od devymar »

Zdravím, nevíte někdo od jakého roku se do winee dávala synchroni převodovka a proč nějaká vinea má v názvu dvojité v. Diky David

Uživatelský avatar
deniels
Příspěvky: 2047
Registrován: sob pro 10, 2011 12:22 pm
Bydliště: OSTRAVA

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3536 Nový příspěvek od deniels »

přelomovy rok na synchro převodovky byl 2012 až 2013.

Název se musel změnit skrz pití Vinea. Tak se muselo dat W
WINEA 36HP excellent
VEGA 47HP excellent
VEGA 50HP excellent

devymar
Příspěvky: 5
Registrován: stř lis 27, 2013 10:22 am
Bydliště: břeclav

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3537 Nový příspěvek od devymar »

:) Diky moc za rychlé info

isek3
Příspěvky: 8
Registrován: čtv zář 13, 2012 9:43 am
Bydliště: pribram

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3538 Nový příspěvek od isek3 »

Metracek píše: ned bře 14, 2021 2:29 pm Tak ono to bylo asi otázkou času s Yukonem, protože jejich roční produkce 10-20 ks za rok není s ohledem na zpřísňující se nároky na bezpečnost, emise, moc velká a investice veliké, zároveň homologace stojí ranec, atd... Tak nelze prodávat stále stejný stroj 20 let a jen doufat, že bude stačit dát do něj nějaký motor...
No jo Evropska unie a jeji tazeni za likvidaci vseho co ma smysl........

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3539 Nový příspěvek od -Lycan- »

sak cela EU skonči jak aj začala bo uz tlapu nezmysli zachvilu budu chciet abi traktor jazdil na baterku ale neviem čo potom budu s tyma baterkami a bordelom znich robit to zas budu ekoteroristi skučať že sa cely svet zaserie od bateriek a tomu podobných .. neostávanám nič ine len si šetriť tie naše mašinky ešte nás budu živiť ... :'(
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

mulisk007
Příspěvky: 25
Registrován: pát led 08, 2010 2:26 pm

Re: WINEA,CABRIO,VEGA II

#3540 Nový příspěvek od mulisk007 »

Metracek píše: ned bře 14, 2021 2:29 pm Tak ono to bylo asi otázkou času s Yukonem, protože jejich roční produkce 10-20 ks za rok není s ohledem na zpřísňující se nároky na bezpečnost, emise, moc velká a investice veliké, zároveň homologace stojí ranec, atd... Tak nelze prodávat stále stejný stroj 20 let a jen doufat, že bude stačit dát do něj nějaký motor...
Yukon se bude vyrábět dále. Mluvil jsem s p. Běhalem z Wisconsinu. Stale chtějí zůstat u Kuboty.

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“