MT8 050 od Mária

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: MT8 050 od Mária

#1276 Nový příspěvek od DYK »

Já toto chápu a není to nic příjemnýho. No tak "zakonzervuj" plány a výdaje, uveď to do provozuschopného stavu a jen používej to co máš a až budeš vydělávat pohneš se ďalej. Do té doby to bude jen o naftě. Ale prodávat? Když už to máš? Blbost.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

PULDrapalik
Příspěvky: 4581
Registrován: stř pro 30, 2009 10:14 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: MT8 050 od Mária

#1277 Nový příspěvek od PULDrapalik »

Každej koníček stojí čas a peníze ale z tohoto je alespoň obživa a otop na zimu

Uživatelský avatar
Holder
Příspěvky: 1543
Registrován: úte říj 21, 2008 8:16 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: MT8 050 od Mária

#1278 Nový příspěvek od Holder »

Mário je to velká škoda . Ty peníze z toho rozfofruješ a nebudeš mít nic . Zapár let mi dáš za pravdu .

ivanzbehy
Příspěvky: 1000
Registrován: čtv pro 13, 2012 5:00 pm
Bydliště: Zbehy

Re: MT8 050 od Mária

#1279 Nový příspěvek od ivanzbehy »

Holder píše:Mário je to velká škoda . Ty peníze z toho rozfofruješ a nebudeš mít nic . Zapár let mi dáš za pravdu .
presne tak mario nehaj si ho lebo potom budeš mat možno ine vidavky a už sa ti nebude dat kupit traktor
:)
Idú dve stíhačky a jedna nestíha...

Iseki tu 180f http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 72&t=63978
Zetor 7211
Fortschritt E512
Fortschritt E514
Rohr 24RA
Zetor 5611

Uživatelský avatar
robert xxx
Příspěvky: 1100
Registrován: pon zář 20, 2010 10:07 am
Bydliště: Martin

Re: MT8 050 od Mária

#1280 Nový příspěvek od robert xxx »

Ako napísal DYK, stroj si nechaj, len udržuj nutné náklady na prevádzku, nafta+opravy, niečo zarobíš na fuškách a potom spolu s rodičmi uvidíte ako ďalej.
Veď strojový park máš dosť veľký, stým sa dobre obídeš.
Nič nepredávaj.

Uživatelský avatar
matto
Příspěvky: 727
Registrován: pát zář 28, 2007 11:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: MT8 050 od Mária

#1281 Nový příspěvek od matto »

škoda, bolo vidno, že ho to bavilo, ale už je asi napevno rozhodnutý

http://stroje.bazos.sk/inzerat/50437200 ... T8-050.php
TRAC MT8-151.32
ex TRAC MT8-050 , ZETOR 7245 , MT8-132.32 , TZ-4K-14

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: MT8 050 od Mária

#1282 Nový příspěvek od Milhauss »

Ajaj to je škody,to je škody :'( .

Mário
Příspěvky: 1291
Registrován: úte lis 20, 2012 9:28 pm
Bydliště: Horné Trhovište

Re: MT8 050 od Mária

#1283 Nový příspěvek od Mário »

No dobre chalani stačilo natahovania :) ostávam aj nadalej uživatelom fora ale bude to v inej sekcí ZETOR chcem preist na silnejšiu technikuto je dovod predaja mojho traktora ta technika im nevaí na dvore a neviem či by sme vdržali doma nechovat nič :) preto si nechavam aj niektore veci a ešte vam sem pridam neake fotky z pripravi sena a dateliny 8)

Uživatelský avatar
Matúš
Příspěvky: 3736
Registrován: stř led 30, 2013 4:33 pm
Bydliště: Brezovica - Orava

Re: MT8 050 od Mária

#1284 Nový příspěvek od Matúš »

Tak to je potom dobre 8) Do akého zeťáka pôjdeš? Nejaký 3-valec?

Mário
Příspěvky: 1291
Registrován: úte lis 20, 2012 9:28 pm
Bydliště: Horné Trhovište

Re: MT8 050 od Mária

#1285 Nový příspěvek od Mário »

mam dojednaný Z-5011 ale najprv musim moj predat 8)

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: MT8 050 od Mária

#1286 Nový příspěvek od DYK »

Mário píše:vdaka chalani tam seno už mam nasušené aj upratané traktor už skladám na závadu sa neprišlo šo je povolené všetko je dotiahnuté jak má a už mi rupli nervi nonstop pocuvam doma pičung za volačo ohladne traktora a prislušenstva tak som sarozhodol že ked ho poskladam tak bude k predaju :'( bude mi za nim velmi smutno :'( :'( :'( najprv som chcel vimenit zetora ale jako to tak vidim tak už ani ten nebude asi a okrrem neakeho drobneho zvieratstva a svine nebudem chovat nič :'( :'( :'(
Mário píše:No dobre chalani stačilo natahovania :) ostávam aj nadalej uživatelom fora ale bude to v inej sekcí ZETOR chcem preist na silnejšiu technikuto je dovod predaja mojho traktora ta technika im nevaí na dvore a neviem či by sme vdržali doma nechovat nič :) preto si nechavam aj niektore veci a ešte vam sem pridam neake fotky z pripravi sena a dateliny 8)
Kolik uběhlo času? Pět-šest dní? Nemáš nahodou Mário pocit, že si z náš děláš prdél, že ne? Jakákoli soucitná slova směrem k tobě byla myšlena upřímně a toto je výsledek. Příště, až tě zase chytne rapl, už ti nebude nikdo věřit. To jsi chtěl?
Podle mého, čistě soukromého názoru je změna traktoru další nevyhnutelnou investicí jak do části techniky, tak traktoru samotného. Tedy všechno postavené na hlavu oproti dříve napsanému.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Mário
Příspěvky: 1291
Registrován: úte lis 20, 2012 9:28 pm
Bydliště: Horné Trhovište

Re: MT8 050 od Mária

#1287 Nový příspěvek od Mário »

to je tak ked fotrík meni ázori zo dna na den

polemnepolem
Příspěvky: 797
Registrován: ned čer 10, 2012 4:46 pm
Bydliště: Plzeňsko

Re: MT8 050 od Mária

#1288 Nový příspěvek od polemnepolem »

No osobně mě to trochu zaskočilo,bral jsem tvoje vlákno jako svou inspiraci,velký traktor(5545)jsem vyměnil za mtéčko,a po pravdě,dnes bych neměnil,na to domácí malohospodaření :nakladacek: super stroj,když si vzpomenu že jen jedna zadní guma na zetora je drahá jak čtyři na nulapajdu,dvakrát taková baterka,jen za olej do převodovky bych dvakrát vyměnil komplet náplně na 050,nemluvě o naftě atd....a co se týče poruchovosti,starej dojebanej zetor jsem taky postupně generálkoval jak něco padlo-v tom rozdíl nevidím,stejně jako v ceně dílů.(i když na zetoru je dílů daleko víc) ale velkej rozdíl vidím v tom,že 050 jsem byl schopnej rozhodit do šroubku sám :prace: (vyjma pomocí kladky).Na blbej portál,nebo výměnu spojky zetora jsem musel pozvat půl vesnice.... :pistol: Toť můj názor,každopádně nech ti nový stroj slouží 8)
Zetor 6245

ivanzbehy
Příspěvky: 1000
Registrován: čtv pro 13, 2012 5:00 pm
Bydliště: Zbehy

Re: MT8 050 od Mária

#1289 Nový příspěvek od ivanzbehy »

polemnepolem píše:No osobně mě to trochu zaskočilo,bral jsem tvoje vlákno jako svou inspiraci,velký traktor(5545)jsem vyměnil za mtéčko,a po pravdě,dnes bych neměnil,na to domácí malohospodaření :nakladacek: super stroj,když si vzpomenu že jen jedna zadní guma na zetora je drahá jak čtyři na nulapajdu,dvakrát taková baterka,jen za olej do převodovky bych dvakrát vyměnil komplet náplně na 050,nemluvě o naftě atd....a co se týče poruchovosti,starej dojebanej zetor jsem taky postupně generálkoval jak něco padlo-v tom rozdíl nevidím,stejně jako v ceně dílů.(i když na zetoru je dílů daleko víc) ale velkej rozdíl vidím v tom,že 050 jsem byl schopnej rozhodit do šroubku sám :prace: (vyjma pomocí kladky).Na blbej portál,nebo výměnu spojky zetora jsem musel pozvat půl vesnice.... :pistol: Toť můj názor,každopádně nech ti nový stroj slouží 8)
podla mna tiež robi blbost teraz kupi narychlo zetor nejaky rozbity račej by som počkal 1-2roky a kupil poriadny zetor a nehal si aj 050
Idú dve stíhačky a jedna nestíha...

Iseki tu 180f http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 72&t=63978
Zetor 7211
Fortschritt E512
Fortschritt E514
Rohr 24RA
Zetor 5611

Zahradník
Příspěvky: 86
Registrován: pon led 31, 2011 1:24 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: MT8 050 od Mária

#1290 Nový příspěvek od Zahradník »

Já mám podobný názor jako předchozí dva. Je to každého věc, ale já bych si nechal 050. Jednak to má předek a jednoduší je na údržbu. Zetor 5011 je spíše vhodný na tahání vleku po silnici než do terénu. Navíc je to lehký traktor, takže do orby a do jiné srandy naprosto nevhodný. Vím o čem píšu. Nejdříve jsem si koupil taky zetor, ale 5211 což je stejný. A těch problémů co s tím je. Radši dále ani nepíšu. Díly jsou na zetor dostupný a poměrně levný, ale ta kvalita stojí za prd. Před 5 rukama jsem si koupil japonce yanmara . Je to oproti 52 menší stroj, ale 4x4. Daleko obratnější, s nízkou spotřebou. A na většinu prací ho využívám. Dneska kdybych si nejdříve koupil malotraktor tak bych už nekoupil Zetora. Takhle mám oba a v zetoru se neustále hrabu, protože únava materiálu a věk se nedá zastavit. Osobně uvažuji že Zetora prodám a koupím si nějakého Fotona nebo jemu podobného kvůli číslu na silnici. Já bych si 050 nechal, abys po tom nebyl zklamaný.

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“