MT8 050 od Mária

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kiterman
Příspěvky: 112
Registrován: pon říj 21, 2013 10:38 pm
Bydliště: Hodonín

Re: MT8 050 od Mária

#1261 Nový příspěvek od kiterman »

Já použivám hydraulický co sem vyměnil z traktoru. Jen jsem ho nechal odstat.

Mário
Příspěvky: 1291
Registrován: úte lis 20, 2012 9:28 pm
Bydliště: Horné Trhovište

Re: MT8 050 od Mária

#1262 Nový příspěvek od Mário »

aha no lebo ja som rozmyslal kupit ten original čo tam ide :-/
robert : a si s nou spokojny?? ja som rozmyšlal nad nejakou Proteco alebo Gude

Uživatelský avatar
robert xxx
Příspěvky: 1100
Registrován: pon zář 20, 2010 10:07 am
Bydliště: Martin

Re: MT8 050 od Mária

#1263 Nový příspěvek od robert xxx »

Ja som spokojný. Naostrí to rovnako a tá reťaz bere pekne. Je pravda, že z reťaze bere viac, ale zase tolko nepílim. Keď som krátil 17 kubíkov dreva na metrovicu buka, tak som raz vymenil reťaz a to boli aj 55cm priemery.

Mário
Příspěvky: 1291
Registrován: úte lis 20, 2012 9:28 pm
Bydliště: Horné Trhovište

Re: MT8 050 od Mária

#1264 Nový příspěvek od Mário »

tak to už ano to vydržala kopu
8)

Mário
Příspěvky: 1291
Registrován: úte lis 20, 2012 9:28 pm
Bydliště: Horné Trhovište

Re: MT8 050 od Mária

#1265 Nový příspěvek od Mário »

tak zdravim vas priatelia po dlhšej dobe traktorik pracuje stále parádne len sa mi vyslitla neaka porucha ked idem dole kopcom tak mi niečo klope v zadnej prevodovke a ajked idem po rovine tak to trochu klope ale ked idem hore kopcom (ked je traktor v zábere) tak to neklope :'( :'( :'( neviete naahodou niekto čo by to mohlo byt?? bojim sa aby sami nerosipal pri kosbe a lebvolakde dalej od domu

Uživatelský avatar
Juro123
Příspěvky: 125
Registrován: stř lis 24, 2010 3:23 pm
Bydliště: okolie PE

Re: MT8 050 od Mária

#1266 Nový příspěvek od Juro123 »

Mário už sušíš seno?

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: MT8 050 od Mária

#1267 Nový příspěvek od Tom »

Častou závadou jsou uvolněné šrouby z diferáku. Oni tam nedávali šrouby o osazením, ale s celým závitem. Ten se vymačkal a dělá to neplechu. A občas se nějaký i vyšroubuje. Do toho diferáku se leze přes některou nohavici, ale nevím jestli pravou nebo levou... Někde to tu bylo už napsáno.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
dvoracek.a
Příspěvky: 265
Registrován: čtv led 09, 2014 9:34 pm
Bydliště: Libeř

Re: MT8 050 od Mária

#1268 Nový příspěvek od dvoracek.a »


Uživatelský avatar
TRACK MT8
Příspěvky: 801
Registrován: úte bře 30, 2010 11:33 pm
Bydliště: okr.Prostějov

Re: MT8 050 od Mária

#1269 Nový příspěvek od TRACK MT8 »

Tom píše:Častou závadou jsou uvolněné šrouby z diferáku. Oni tam nedávali šrouby o osazením, ale s celým závitem. Ten se vymačkal a dělá to neplechu. A občas se nějaký i vyšroubuje. Do toho diferáku se leze přes některou nohavici, ale nevím jestli pravou nebo levou... Někde to tu bylo už napsáno.
To by mohl být diferák, šrouby nejsou uplně celozávit, a jsou jištěny proti povolení plechy, ale tam se stane spíš to, že se vymačkají a pak to dělá bordel. Já měl jeden ustřihlej ale naštěstí ho přidržoval ten plech, že se nedostal do skříně a nenadělal paseku. Leze se tam pravou stranou při pohledu ze zadu. Mám nějaky fotky u sebe v vlákně.

Mário
Příspěvky: 1291
Registrován: úte lis 20, 2012 9:28 pm
Bydliště: Horné Trhovište

Re: MT8 050 od Mária

#1270 Nový příspěvek od Mário »

vdaka chalani tam seno už mam nasušené aj upratané traktor už skladám na závadu sa neprišlo šo je povolené všetko je dotiahnuté jak má a už mi rupli nervi nonstop pocuvam doma pičung za volačo ohladne traktora a prislušenstva tak som sarozhodol že ked ho poskladam tak bude k predaju :'( bude mi za nim velmi smutno :'( :'( :'( najprv som chcel vimenit zetora ale jako to tak vidim tak už ani ten nebude asi a okrrem neakeho drobneho zvieratstva a svine nebudem chovat nič :'( :'( :'(

ivanzbehy
Příspěvky: 1000
Registrován: čtv pro 13, 2012 5:00 pm
Bydliště: Zbehy

Re: MT8 050 od Mária

#1271 Nový příspěvek od ivanzbehy »

Mário píše:vdaka chalani tam seno už mam nasušené aj upratané traktor už skladám na závadu sa neprišlo šo je povolené všetko je dotiahnuté jak má a už mi rupli nervi nonstop pocuvam doma pičung za volačo ohladne traktora a prislušenstva tak som sarozhodol že ked ho poskladam tak bude k predaju :'( bude mi za nim velmi smutno :'( :'( :'( najprv som chcel vimenit zetora ale jako to tak vidim tak už ani ten nebude asi a okrrem neakeho drobneho zvieratstva a svine nebudem chovat nič :'( :'( :'(
no majo to by bola škoda majo keby hoo predaš :( :(
Idú dve stíhačky a jedna nestíha...

Iseki tu 180f http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 72&t=63978
Zetor 7211
Fortschritt E512
Fortschritt E514
Rohr 24RA
Zetor 5611

Uživatelský avatar
Matúš
Příspěvky: 3736
Registrován: stř led 30, 2013 4:33 pm
Bydliště: Brezovica - Orava

Re: MT8 050 od Mária

#1272 Nový příspěvek od Matúš »

Fakt škoda :(

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: MT8 050 od Mária

#1273 Nový příspěvek od Antony30011 »

To je velká škoda :shock: :( máš to moc pěkne rozjetý...

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: MT8 050 od Mária

#1274 Nový příspěvek od DYK »

Mário píše:vdaka chalani tam seno už mam nasušené aj upratané traktor už skladám na závadu sa neprišlo šo je povolené všetko je dotiahnuté jak má a už mi rupli nervi nonstop pocuvam doma pičung za volačo ohladne traktora a prislušenstva tak som sarozhodol že ked ho poskladam tak bude k predaju :'( bude mi za nim velmi smutno :'( :'( :'( najprv som chcel vimenit zetora ale jako to tak vidim tak už ani ten nebude asi a okrrem neakeho drobneho zvieratstva a svine nebudem chovat nič :'( :'( :'(
Neser, to rozchodíš!! A krčma by jim byla milejší? Jestli jo, pak se nedá nic dělat.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Mário
Příspěvky: 1291
Registrován: úte lis 20, 2012 9:28 pm
Bydliště: Horné Trhovište

Re: MT8 050 od Mária

#1275 Nový příspěvek od Mário »

praveže aj mne je to velmi luto a aj ocovi a su radi že pohostinstvá nenavštevujem len stale panikaria že vipitujem peniaze na volačo a ja to aj chapem sak oco robi už 20 rokov sam a živi nás aleked budem chodit do roboty a budem mat na to peniaze určite si zas kupim taky traktor 8)

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“