Petrova MT8 050+065

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
peče
Příspěvky: 327
Registrován: pát dub 06, 2012 1:41 pm
Bydliště: Středočeský kraj

Petrova MT8 050+065

#1 Nový příspěvek od peče »

Tak hlásím, že MT8 050 z Bazoše s lesní nástavbou je doma. Bývalý majitel překupník jen to vzal štětkou aby to na fotce vypadalo lákavě, dal nové kryty světel, boční plexiskla, přidal pár svárů na rampovači, prostě celé je to umělecké dílo :) .
Je to rok výroby 1993, výrobní číslo: 1777, má to 847 Mth???, motor zatím chytá perfektně, hydraulika též, dobře brzdí. Jinak to má hroznou vůli v řízení, svítí jen světla a jde stěrač, zbytek nefunkční u budíků ukazuje jen otáčkoměr. Chybí nádobka a motor do ostřikovačů, zadní sklo poprskané od sváření a spojka u navijáku asi bude potřeba vyměnit, postupně se budou objevovat další závady.
Jinak hlavní účel do lesa, rád bych ještě dokoupil starší ANS 151 nebo ANS 564.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
peče
Příspěvky: 327
Registrován: pát dub 06, 2012 1:41 pm
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Petrova lesní MT8 050

#2 Nový příspěvek od peče »

Při prohlížení fotek na foru jsem objevil jednu MT 050 s lesní nástavbou a dle určitých poznávacích znamení se jedná o stejný malotraktor
Obrázek

je z galerie MT8 050

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Petrova lesní MT8 050

#3 Nový příspěvek od Milhauss »

Pěknej,pěknej. Na fotkách vypadal moc pěkně,to že je to štětkou,ani nebylo poznat a hlavně cena byla lákává. Ty motohodiny,koukni jestli přibývaj,jestli to vůbec funguje,u plno strojů nefungujou. Nic proti ale ta barva je hrozná,je taková do růžova doopravdy,nebo to je jen foťákem???? Jinak ať slouží a doufám že nás budeš zásobovat fotkama,informacema co kde a jak a zkušenostma. ANS bych chtěl taky 8) 8)

Tak ať jezdí a jsem rád že je tu další O5Oka,poslední dobou se s nima roztrhnul pytel

Uživatelský avatar
peče
Příspěvky: 327
Registrován: pát dub 06, 2012 1:41 pm
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Petrova lesní MT8 050

#4 Nový příspěvek od peče »

Je skutečně růžovější ..))) Nátěr při bližším prokoumání hotové umělecké dílo..., střecha třeba není, tam se asi nedošáhlo nebo nezbyla barva. Hlavně, že nebude reznout. Mám objednané z Agroadu náhradní díly, všechny budíky a kontrolky vyměním na palubce do předu přidám dálkové světla, zadek pracovní a maják. Hlavně rozchodit elektriku. Otáčkoměr nafotím zdá se mi přetočenej??

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Petrova lesní MT8 050

#5 Nový příspěvek od Milhauss »

Nojo v lese to hold dělalo,takže určitě bude třeba něco opravit,dodělat,udělat,kor jestli to je pošolichané za účelem prodeje. Ale to bude každá,na každé bude nějaká práce,když nebude za 300 litrů. Všechno foť a cpi to sem,palubovku potřebuju taky dokompletovat

Uživatelský avatar
timexy
Příspěvky: 1841
Registrován: čtv srp 25, 2011 3:41 pm
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: Petrova lesní MT8 050

#6 Nový příspěvek od timexy »

Ahoj, tak tě tu vítám a přeju hodně najetých MTH...... joo a barva nejezdí :)

discovery
Příspěvky: 68
Registrován: čtv lis 29, 2007 8:47 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Petrova lesní MT8 050

#7 Nový příspěvek od discovery »

Podle opetrebeni palubky jak jsou vymazane symboly tak ty mthod odpovidaji. Nepredpokladam ze nekdo menil palubku...

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Petrova lesní MT8 050

#8 Nový příspěvek od Milhauss »

Po 850 Mth vymazány symboly,to se mi nezdá,850 Mth není moc???? Jak by musela vypadat moje s 2000 Mth???

Uživatelský avatar
timexy
Příspěvky: 1841
Registrován: čtv srp 25, 2011 3:41 pm
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: Petrova lesní MT8 050

#9 Nový příspěvek od timexy »

Taky si myslím, že to nebude mít 850 mth

discovery
Příspěvky: 68
Registrován: čtv lis 29, 2007 8:47 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Petrova lesní MT8 050

#10 Nový příspěvek od discovery »

Mam 970 mth a ty symboly uplne stejne osoupane od kolena.

Uživatelský avatar
peče
Příspěvky: 327
Registrován: pát dub 06, 2012 1:41 pm
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Petrova lesní MT8 050

#11 Nový příspěvek od peče »

Tak dnes odstrojen naviják

Obrázek
Obrázek

s kolegou Zetorem 6911

Obrázek

poškozený otáčkoměr

Obrázek

Uživatelský avatar
peče
Příspěvky: 327
Registrován: pát dub 06, 2012 1:41 pm
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Petrova lesní MT8 050

#12 Nový příspěvek od peče »

Jsem to ale blbec to není 6911 ale 7011 :nene:

Ukázka vozového parku: cisterna

Obrázek
Obrázek

Náprava Škoda Forman, ješte dostane blatníky a přední nohy plus nová oj do tvaru V. Používám ji jenom v létě na zalévání zeleninové zahrady. Napouštím vodou ze studny a ohřátou ze sluníčka s pomocí elektrického čerpadla zalévám. Slouží spíš jako rezerva, kdyby byl problém s vodou, tak dojedu k místnímu rybníku ale tahám zatím za autem, tak čtvrtku. Ted už se bude tahat za MT ale spřáhlo bude na oko.

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Petrova lesní MT8 050

#13 Nový příspěvek od Milhauss »

Pěkný fotky,s tou 7011,čekal bych že bude o dost větší. Ty zadní šavle jsou zajímavé :shock:

tk14
Příspěvky: 1295
Registrován: stř pro 03, 2008 7:44 pm
Bydliště: Buda 4,okr.Kutná Hor

Re: Petrova lesní MT8 050

#14 Nový příspěvek od tk14 »

Jojo pěkná,také jsme takovou měli,nastala změna,mám dvoukubíkovou,která vypadá lépe,dle mého,můžeš ji zhodnotit u mě v tématu,jinak se mi zdá jen dosti vysoká?snažíl bych se těžiště spíše snížit,jinak je to super věc k ulehčení zalévání zahrady 8)

Uživatelský avatar
peče
Příspěvky: 327
Registrován: pát dub 06, 2012 1:41 pm
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Petrova lesní MT8 050

#15 Nový příspěvek od peče »

Jsou tam šavle horní i dolní, které drží jen štít navijáku. Přední rampovač ani nejde sundat je přivařen přímo na malotraktor.
Tak dnes sundaná přístrojová deska.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Jinak jsem rozdělal otáčkoměr a potvrdila se moje doměnka, MTéčko má natočeno 1847 Mth. :vztek:
Milhaussi nemáš náhodou foto MT8 050? s lesní nástavbou byla v prodeji někdy ke konci března 2012, cca za 150 000Kč. Majitel dal foto MT8 přikrytého modrou plachtou, pak jsem někde viděl foto bez plachty ale už je nemůžu najít. :(

Ještě prosba u p. Šálka dá se sehnat technické osvědčení na MT8 050, rok výroby 1993?? Jak se řeší čelní rampovač, bere se to jako součast malotraktoru, težko asi seženu technické osvědčení r.v. 1994 nebo ho zvlášt připojistit? Moc děkuji za info.

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“