JARDY TZ 4 K14

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14389
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: JARDY TZ 4 K14

#331 Nový příspěvek od Vladimír2 »

8) ...no a je to . Teď jen dávej dobrý pozor ,aby se Ti nic nepřihodilo . Ta zelená karta Tě chrání pouze před policií ....

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2815
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: JARDY TZ 4 K14

#332 Nový příspěvek od JARDY »

Tak jsem zjistil že motor má jako já,nejlepší léta za sebou.Kolik může stát GO motoru ?Já už jsem neopravitelný,u motoru by to ještě možná stálo za to.Kdo už investoval,kde a za kolik?
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14389
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: JARDY TZ 4 K14

#333 Nový příspěvek od Vladimír2 »

:friends: ...kdysi jsi psal , že je to tu taková Tvoje " zeď nářků" ... Nějak málo chodíš plakat , ikdyž se u zdi sem tam zastavíš ... :smich:

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2815
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: JARDY TZ 4 K14

#334 Nový příspěvek od JARDY »

Mnj,jsem na tom fakt tak blbě,že už ani nenaříkám.Půl roku jsem chodil po doktorech,chtěli mi vyměnit kde co,koleno, kyčel,zkrátka zrovna co měli na skladě.Poslední verze operace páteře.Jsem příliš velký zbabělec,než bych si to nechal vrtat.Funguju tak dvě hodiny po ránu,potom už nic.Musím chodit do práce ,tak že na koníčky už nemám sílu.Zkusím vydržet do zimy,pak uvidím.Bohužel se mi ke všemu klepou ruce,tak že si nemůžu ani hrát s kravinama,to mi vadí nejvíc.Než natáhnu bačkory ,musím ty věci dodělat,ale jak?
Rodina mi radí všechno nechat prodat.Ať si prodávají ,ale až tady nebudu.Letos budu jenom sekat trávu,za rok uvidím.
Jo a dík,za to že se alespoň někdo zajímá,co dělám.Já jenom čumím co dělají druzí.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14389
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: JARDY TZ 4 K14

#335 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...já vím , je to těžké . Každý za sebou táhneme nějakou tu " trestaneckou kouli " , ale jdi dál , jak se zastavíš , je konec... :friends:

Uživatelský avatar
PRAKTIK
Příspěvky: 673
Registrován: stř čer 02, 2010 7:43 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: JARDY TZ 4 K14

#336 Nový příspěvek od PRAKTIK »

JARDO viem ťa pochopiť som na tom podobne. Ale ja už do prace nemusim.A tak mam už len tie svoje koničky a svoju chlapsku obivačku.Su dni keď to neide ale su aj take že som vďačny že žijem.Hlavu hore. :friends:

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2815
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: JARDY TZ 4 K14

#337 Nový příspěvek od JARDY »

Chlapi to se nedá,včera babi ukazovala ve sklepě ještě 2 metráky brambor čtyřletýmu vnukovi.Ten ji ujistil,že má nejradši rýži,a brambory jí jen jako bramboráky.Co to je za rejžovou generaci,přitom je kluk fakt chytrej,asi z tý rýže.Traktory se mu líbí,ale jenom na chvilkové posezení,a to ten traktor nesmí být ani nastartovanej.Tak že letos nezasadím ani kilo raných.Tékáč asi letos nastartuju jen abych ho protočil.
Jak já vždycky říkám ..líp už bylo.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Uživatelský avatar
PRAKTIK
Příspěvky: 673
Registrován: stř čer 02, 2010 7:43 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: JARDY TZ 4 K14

#338 Nový příspěvek od PRAKTIK »

Tak to keď pride môj vnučik tak to musim davať pozor a kľuče od TKčka do vrecka.Inač hneď štartuje.Ma šesť rokov. :)

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2815
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: JARDY TZ 4 K14

#339 Nový příspěvek od JARDY »

Ten můj vnuk,nemá rád stroje které dělají kravál začíná to flexou,pilou ,sekačkou atp.Jízda 150 koňovým autem na plný plyn mu nevadí,jak říkám to dělá ta rýže.........nebo co.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Nelinář
Příspěvky: 769
Registrován: pon bře 17, 2014 3:35 pm
Bydliště: Hošťálková

Re: JARDY TZ 4 K14

#340 Nový příspěvek od Nelinář »

U nás pomohlo zakázat-nesmíš ani sednout, ne aby tě napadlo se k tomu přiblížit a pod....a včil si už skoro nesednu ani já...

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: JARDY TZ 4 K14

#341 Nový příspěvek od Tom »

Jardo, z vnuka nemůžeš být smutný... stačilo, aby se jednou něčeho hlučného lekl, jak byl hodně malý a už se to s ním veze... Ono se to otočí a ještě z Tebe bude tahat rozumy co s tím ;-) Však on má kolem pěti nebo tak nějak, ne?
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2815
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: JARDY TZ 4 K14

#342 Nový příspěvek od JARDY »

Ale jasně že z toho vyroste ,má 4 a půl , a než půjde do školy tak třeba poseče trávu.Horší se mnou.Do důchodu rok a půl a nemůžu se pořádně hýbat.Lepší to nebude,bohužel.Tolik let jsem se těšil,že si ty koně konečně pořádně užiju a ono kulový.Jedině snad,budu mít čas jezdit na čumendu.To mě ale moc nikdy nebavilo,raději jsem něco tvořil.Poučení pro ostatní ,opravit a udělat si umíme skoro všechno,jenom to zdraví každý nemá.Bohužel někdy nestačí jenom chtít......
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14389
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: JARDY TZ 4 K14

#343 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...i ta "čumenda " má svoje kouzlo . Já mezi těmi mlaďochy vždycky pookřeji ...

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14389
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: JARDY TZ 4 K14

#344 Nový příspěvek od Vladimír2 »

:friends: ...dědku , žiješ ..? A co úroda..?

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2815
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: JARDY TZ 4 K14

#345 Nový příspěvek od JARDY »

Dĕdku žiju.Když bylo hnusnĕ,drandil jsem s karavanem po Slovensku,protože dovolenou si musím plánovat půl roku do předu.Když jsem se vrátil,tak jenom žasnu co mi slimáci ještĕ nechali.Od jara je přikrmuju tĕmi vitamíny v modrých granulích.Evidentnĕ jim to prospívá,jsou furt ve formĕ,tak že se sbĕrem úrody nenadřu.Zatím jim nešmakuje jenom česnek,......zatím.Dal jsem jim metrák pĕkných loňských brambor,ty jim taky nejedou.
Druhý den v práci,tak začne být hezky,klasika.Prý bude líp,ale kdy?
Pořád to vypadá,jako že líp už bylo.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“