Milhaussovic Yukon W5032

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Holder
Příspěvky: 1543
Registrován: úte říj 21, 2008 8:16 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#16 Nový příspěvek od Holder »

Pěkná práce ! :friends: To musí mít stek překupnící . :jazyk:

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#17 Nový příspěvek od Milhauss »

Takové ty voloviny,prkotiny problém nebudou. Horší to bude s těma železnejma věcma. Jako tu čubu tam narvat,mám vrtačku do 13,to je málo. To si musím někde nechat udělat. No a s těma dílama,musím se poohlédnout kde co je nejblíž. Doufám že pro každou prkotinu budu jezdit k Šálkovi.

Jo ještě k tomu osvědčení,máte tam číslo motoru a tak. Tady v tom není nic,jen razítko a datum vydání. Kolonka datum výroby traktoru a číslo ta je prázdná. Mám to tam dopsat??? A majitel si tam napsal sebe,můžu to přpsat sám???

Uživatelský avatar
TRACK MT8
Příspěvky: 801
Registrován: úte bře 30, 2010 11:33 pm
Bydliště: okr.Prostějov

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#18 Nový příspěvek od TRACK MT8 »

tak to vidíš, už je doma, tak at slouží 8)

Uživatelský avatar
miloslal
Příspěvky: 202
Registrován: stř úno 16, 2011 6:24 pm
Bydliště: Jicinsko

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#19 Nový příspěvek od miloslal »

jakekoliv dopisování čehokoliv do techničáku bych konzultoval s úřadem, ale veškeré informace do kupní smlouvy.

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#20 Nový příspěvek od Milhauss »

Zeptám se u nás na dopravním,nebo zavolám Šálkovi.

Jo ještě jedna perlička,jen jsme čuchli na hlavní,předjeli nás švestky,rozsvítila se STOPka a bylo to v prdli. Nic nenašli,jen chtěli okouknout traktor,ALE,opsali si číslo traktoru,a že se ozvou jestli není kradeenj,tak doufám že mi ho seberou :'( :'( :'( Modlím se žeto bude vpoho,takovou smůlu snad nemohu mít. I když jsem měl kupní smlouvu,stejně to prý prověří :vztek: :vztek: :vztek: To jen tak mimochodem

Uživatelský avatar
FandaP
Příspěvky: 3469
Registrován: ned bře 15, 2009 4:15 pm
Bydliště: Chrudim

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#21 Nový příspěvek od FandaP »

Gratuluji ke koupi! 8)

Vypadá celkem dobře.

Poldové nic moc, jednou mi ukradli pas a prodali na něj 7711, byl jsem 3x u soudu.

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#22 Nový příspěvek od Tom »

No tak ono se občas hodí vědět jestli to je kradené nebo ne... Kdyby náhodou, tak je "lepší" aby ti ho vzali teď a minulý majitel ti vrátí prachy, než až do něho pár tisíc nacpeš...
Jinak zvuk (z videa se to blbě určuje) ale po přidání plynu je pěkný... Žádný pazvuk jsem tam neslyšel...
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#23 Nový příspěvek od Milhauss »

Na videu není moc slyšet,ale když to ohulíš,je takovej třaskavej,a při startování jakoby syčí. Měl jaem s sebou mechanika,ten všechny závady našel 8) 8) Buď to to bude něco s výfukem,ale spíše těsnění,v horším palice

Uživatelský avatar
FandaP
Příspěvky: 3469
Registrován: ned bře 15, 2009 4:15 pm
Bydliště: Chrudim

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#24 Nový příspěvek od FandaP »

Milhauss píše:Na videu není moc slyšet,ale když to ohulíš,je takovej třaskavej,a při startování jakoby syčí. Měl jaem s sebou mechanika,ten všechny závady našel 8) 8) Buď to to bude něco s výfukem,ale spíše těsnění,v horším palice
Výfuk určitě netěsní - mrkni, jak je z levé strany špinavá ta mřížka.

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#25 Nový příspěvek od Milhauss »

Jojo,ale asi to byla slabost pasedátek,protože tu mřížku má zasranou každá druhá,když není po laku

Uživatelský avatar
Uhu
Příspěvky: 265
Registrován: čtv říj 25, 2007 2:37 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#26 Nový příspěvek od Uhu »

Milhauss píše:Jojo,ale asi to byla slabost pasedátek,protože tu mřížku má zasranou každá druhá,když není po laku
at ti pěkně slouží ty ho dáš do gala,tak kdy pojedem k Šálkovi,

Uživatelský avatar
buzo18
Příspěvky: 325
Registrován: ned úno 14, 2010 7:16 am

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#27 Nový příspěvek od buzo18 »

tak konecne si sa dockat, aj ked s chybami, ale ked si tak perfektne urobil comunala, tak to bude tiez vyzerat super, pritom si to urobis sam a vies ze to mas spravene tak ako ma byt a ze to niekto nesfusoval, prajem vela MTH a uspechov pri opravach

tk14
Příspěvky: 1295
Registrován: stř pro 03, 2008 7:44 pm
Bydliště: Buda 4,okr.Kutná Hor

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#28 Nový příspěvek od tk14 »

Mildo ať slouží a držím palce ať ti ho neseberou 8)

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#29 Nový příspěvek od Milhauss »

Doufám že ne,to bych se šel :pistol: pochybuju že by mi vratil peníze,ten pán ho určitě nešvihnul. Ale prý od 1.1 2011 vyel zákon,že když koupík kradenou věc,už ti to neseberou,tak jsem trošku klidnější. Museli by ho ukrást jako novej mezi 1986 a 1992,pak vydali osvědčení.

K Šálkovi pojedeme až sundám palici a zjistím co a jak,minimálně těsnění pod hlavu a čepy řízení a filtr olejovej. Zatím.Pak další věci,až něco našetřím

Uživatelský avatar
timexy
Příspěvky: 1841
Registrován: čtv srp 25, 2011 3:41 pm
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#30 Nový příspěvek od timexy »

Ahoj Milouši, tak koukám že ho máš konečně doma....moc a moc ti gratuluji a doufám že ho dáš do kupy podle svého. To sičení jsem měl taky a nakonec to bylo spojkové ložisko, který se mi uplně rozpadlo, tak jsem dělal úplně novou spojku a možná když budeš mít motor venku, tak bych jí udělal. Nostojí to moc a budeš mít na dlouho klid,

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“