Milhaussovic Yukon W5032

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#31 Nový příspěvek od Milhauss »

No spojka vypadá dobře,tak uvidíme,tohle jde vyloženě od hlavy,z té blíž k motoru. Pán říkal že to nědělalo,tak jestli jak todlouho stálo,a teď to nakop,nevím,těžko soudit,uvidíme sundám výfuk,sundám hlavy a uvidíme co z toho vyleze

Uživatelský avatar
timexy
Příspěvky: 1841
Registrován: čtv srp 25, 2011 3:41 pm
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#32 Nový příspěvek od timexy »

tak uvidíte opravdu až sundáte hlavy..... pokud by byl v prrrr motor tak bych tam hned dal 4 val......já už je na to chystám

Uživatelský avatar
Pat&Mat
Příspěvky: 168
Registrován: ned zář 18, 2011 7:21 pm
Bydliště: Hodonínsko

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#33 Nový příspěvek od Pat&Mat »

Čauves Milhaussi, gratulujem k nákupu... 8) :friends: a přejem spousty bezproblémových motohodin. K té makovici, žádné těsnění tam není, zabrušuje se to brusnou pastou. Makovice přímo na válec... Jo a ten chrastivý zvuk může být špatně seřízený předvstřik paliva. My teď bojujem s motorem... Velice špatně nám to chytá, už jsme podkládali čerpadlo a měnili dávky paliva, prostě všechno možné. Máme problém se dostat na ideální bod převstřiku podle rysek na setrváku... Měli jsme to posunuté až za horní úvrat (nebo aspoň to tak podle dávky z čerpadla vypadalo) a to byl rachot jak blázen... Zítra berem čerpadlo do Slavservisu, tak uvidíme... Když jsme vytáhnuli trysky, tak byli zasrané od karbonu jak blázen (na to, že je motor cca 50hodin po výbrusu). Ještě jednou hodně zdaru... :friends:

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#34 Nový příspěvek od Milhauss »

Tohle právě taky špatně chytá,a rachot to dělá jen když to okouříš,až v otáčkách,jinak jde pěkně. Ale baterka není nic moc,sotva to s tím motá,jak to rok stálo,tak uvidím až ji oživím. ale nějakej problém tam bude. Tak myslíš,že mám raději dát seštelovat čerpadlo,než se hrabat v palici???? Taky mě nepadlo,jestli třeba ten výfuk v tom nemá prsty,je to malý průměr a o dost vyšší než origo,a ještě jestli někde fouká,jako že jo,jak je to černý,tak to taky může dělat pazvuky

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#35 Nový příspěvek od Tom »

Milhauss píše:Tohle právě taky špatně chytá,a rachot to dělá jen když to okouříš,až v otáčkách,jinak jde pěkně. Ale baterka není nic moc,sotva to s tím motá,jak to rok stálo,tak uvidím až ji oživím. ale nějakej problém tam bude. Tak myslíš,že mám raději dát seštelovat čerpadlo,než se hrabat v palici???? Taky mě nepadlo,jestli třeba ten výfuk v tom nemá prsty,je to malý průměr a o dost vyšší než origo,a ještě jestli někde fouká,jako že jo,jak je to černý,tak to taky může dělat pazvuky
Dotáhni výfuk na přírubě a sundej výfukovou trubku hned za tlumičem (mylsím že tam je příruba) a uvidíš, co to bude dělat.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
timexy
Příspěvky: 1841
Registrován: čtv srp 25, 2011 3:41 pm
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#36 Nový příspěvek od timexy »

Já bych to teda viděl na ten výfuk. S tím chytáním při teplotě 0 stupňu mi to taky hůř startuje, ale jakmile je plus 5 a víc tak na drc...... musí být hodně dobrá baterka, aby se startér pořádně zatočil. Pokud bude sotva točit, tak to pak i špatně chytá.......

PULDrapalik
Příspěvky: 4581
Registrován: stř pro 30, 2009 10:14 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#37 Nový příspěvek od PULDrapalik »

Nějak domluvíme návštěvu a vemu ti ukázat osvěčení na 132 a uvidíš co je tam napsáno

Uživatelský avatar
milstav1
Příspěvky: 2401
Registrován: pon lis 15, 2010 12:06 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#38 Nový příspěvek od milstav1 »

Tak ještě jednou blahopřeji ať dlouho slouží nevypadá zle a si kutil tak to dáš v pohodě dohromady 8)

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#39 Nový příspěvek od Milhauss »

Tak jsem to konečně pořádně prolezl,výfuk u příruby fouká,tak to bude asi tím,ale seženu origo těsnění,nebo z čeho můžu vyrobit???? Výfuk již není origo,je tam tento vyráběný z nerezu.,asi ho zkrátím,jinak ho nechám. Další defekt nalezen na kardanu řízení,mezi volantem a převodkou,co jsou ty dva kusy čtyřhrany do sebe,vymlácený jako kráva. Co s Tím?????? Můžu zavařit na fest??? To asi ne,že,musí to mít vůli,kvůli odklonu motoru od boudy asi co?? Jinak asi rozebrat a novej hřídel,to asi nepůjde vyvařit. Jinak elektroinstalace všechna funguje,světla,blinkry,brzdy,stěrač,ukazatel paliva taky,dobíjení taky,budík teploty oleje to nevím,ohřátý to pořádně nebylo,a chybí mazání,čidlo jsem našel,bez kabelu,kontrolka taky není.

První zásahy už jsem poaldil,sundal závěs kouly,a přidělal samozaklapávačku,sedí tam jak prdel na hrnci,zatím teda na 2 šroubech. No a budeme ladit držák třetího bodu.Koukal jsem origo nemá závěs,jen v rozporcejo???? Tam kde já mám závěs,tam má být právě držák třetího bodu. No druhý zásah byl volant,ten origo je ošklivej,loupnul jsem tam dřevěnej,co mi zbyl z auta,moc pěkný. Fotky dám jen co nabiju baterku. Umytej je taky a vyluxovanej,pokračování asi zítra. Zduř

Uživatelský avatar
timexy
Příspěvky: 1841
Registrován: čtv srp 25, 2011 3:41 pm
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#40 Nový příspěvek od timexy »

Já to mám taky vymletý ....... kardan řízení jsem nechtěl dávat novej tak jsem do něj vyvrtal díra a udělal závity proti sobě a dal jsem tam šrouby s kontra matkama a je klid a vůle je minimální.

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#41 Nový příspěvek od Milhauss »

Já to zkusím nějak vymezit plechama,vyvařit,prodloužit ten menší čtyřhran,ať to zaleze dál,prostě to vyndám,a pak se uvidí co tím

Uživatelský avatar
pavel601
Příspěvky: 1572
Registrován: čtv dub 15, 2010 9:00 pm
Bydliště: Bratislava

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#42 Nový příspěvek od pavel601 »

.... a to myslíš , že teraz budeme čakať na fotky do zajtra ?... :vztek: ....... :) :friends:

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#43 Nový příspěvek od Milhauss »

Tak tady pár fotek a detailů,novej závěs,novej volant,podtklakovky :) :) :) To jsem celej já,píčovinky
PC263772.JPG
PC263773.JPG
PC263774.JPG
PC263775.JPG
PC263776.JPG
PC263777.JPG
PC263778.JPG
PC263779.JPG
PC263780.JPG
PC263781.JPG
PC263782.JPG
PC263783.JPG
PC263784.JPG

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#44 Nový příspěvek od Milhauss »

Tak a zítra kluci chci ladit držák třetího bodu,myslíte že by to šlo udělat,jak jsem nakreslil na přiloženém obrázku??? Jakoby za můj závěs dám platil,provařím s držákem závěsu,bude nutné krapet přihnut směrem od traktoru,a nahoře bych to pojistil svárem na příčku pod oknem. Zezadu budou vevařeny trojůhelníky pro výstuhu. Červeně jsem naznačil kde bych udělal svár,co si o tom myslíte??? Kdyžtak nějakej nápad. Závěs chci zachovat,nechci vše tahat v šavlích
návrh třetího bodu.JPG

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Milhaussovic MT8 O5O

#45 Nový příspěvek od Tom »

Hm, to nemá ani původní ramena, že? Na tu příčku na ten třetí bod bych nesázel, aby ta příčka neopustila traktor... Podtlakovy dej na přední blatník, tak budou vypadat dobře ;-)
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“