Prototyp MT6

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Prototyp MT6

#46 Nový příspěvek od bastardtraktor »

[quote="Vladimír Šimo"][/quote]
Mam dotaz. Co to má za nápravy ? Jsou použité převzaté "z něčeho" a nebo je zo originál ljejich nová konstrukce ?
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Prototyp MT6

#47 Nový příspěvek od Tom »

Ten spodek je celý MT8 050, má to delší poloosy a nohavice.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Prototyp MT6

#48 Nový příspěvek od bastardtraktor »

Tom píše:Ten spodek je celý MT8 050, má to delší poloosy a nohavice.
Aháááá a navíc to couvá :D
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Prototyp MT6

#49 Nový příspěvek od bastardtraktor »

ooooooooooooo

Vladimír Šimo
Příspěvky: 2952
Registrován: ned led 20, 2008 5:07 pm
Bydliště: Podžalí

Re: Prototyp MT6

#50 Nový příspěvek od Vladimír Šimo »

Tak si dneska ťapu po Harrachově a co nevidím? Další kus. Jen mě ani nenapadlo ho vyfotit. Příležitostí ale bude dost, mám to kousek a čas od času tam jezdím.

kubax
Příspěvky: 83
Registrován: ned lis 16, 2014 7:37 pm
Bydliště: Turnov

Re: Prototyp MT6

#51 Nový příspěvek od kubax »

MT8-050

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Prototyp MT6

#52 Nový příspěvek od Milhauss »

Vladimír Šimo píše:Tak si dneska ťapu po Harrachově a co nevidím? Další kus. Jen mě ani nenapadlo ho vyfotit. Příležitostí ale bude dost, mám to kousek a čas od času tam jezdím.
U mě si byl nějakej pán pro travní pneu a říkal že má tuto sekačku,že gumy má na ní a byl někde z Krkonoš. Jestli byla na travních pneu,mohl to být on. To jen tak

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Prototyp MT6

#53 Nový příspěvek od Terablick »

Tom píše:Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Když to má zůstat zachováno, nestačí citovat odkazy z Bazoše :( Musí se uložit, nahrát někam na imagehosting, dát sem linky, a pro jistotu nechat kopie v PC pro případ smazání :)
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Vladimír Šimo
Příspěvky: 2952
Registrován: ned led 20, 2008 5:07 pm
Bydliště: Podžalí

Re: Prototyp MT6

#54 Nový příspěvek od Vladimír Šimo »

Milhauss píše:
Vladimír Šimo píše:Tak si dneska ťapu po Harrachově a co nevidím? Další kus. Jen mě ani nenapadlo ho vyfotit. Příležitostí ale bude dost, mám to kousek a čas od času tam jezdím.
U mě si byl nějakej pán pro travní pneu a říkal že má tuto sekačku,že gumy má na ní a byl někde z Krkonoš. Jestli byla na travních pneu,mohl to být on. To jen tak
JO, ten v Harrachově měl tyhle trávníky a přes ně ještě na zadku řetězy. Asi moc nejezdil protože měl vyndanej převod mezi motorem a převodovkou. Měl na tom pěknou radlici na sníh. Někdy to vyfotím, majitel to má v otevřený garáži u baráku.

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Prototyp MT6

#55 Nový příspěvek od Milhauss »

Jojo tak to bude on,říkal že vyhrnuje sníh a že dvě gumy má sjeté,proto asi ty řetězy

MarekBrezno
Příspěvky: 2
Registrován: pon bře 30, 2015 8:14 am
Bydliště: Brezno

Re: Prototyp MT6

#56 Nový příspěvek od MarekBrezno »

Dobrý deň!
Chcel by som poprosiť niekoho o radu.Vlastním malotraktor mt6 030. Mám k nemu takú vidlu na trojbodový záves na prevoz veľkých guľatých balíkov /cca 250 kg/. Pri tejto váhe má problém so zdvihom balíka, zvládne to len tak do polovice bežného zdvihu a stačí to len, len na prenos toho balíka. Mne sa to zdá dosť slabé. Vie mi niekto povedať, či je to v poriadku, alebo je problém s hydraulikou?
Taktiež by som rád poprosil, ak niekto má nejaké manuály alebo výkresy čohokoľvek od tohto malotraktora, či by to vedel poskytnúť.
Ďakujem.

Vladimír Šimo
Příspěvky: 2952
Registrován: ned led 20, 2008 5:07 pm
Bydliště: Podžalí

Re: Prototyp MT6

#57 Nový příspěvek od Vladimír Šimo »

No já se picnu, další kus.
K tý hydraulice - nemáš tam málo oleje? Jinak když to zdvihne na půlku zdvihu tak hydraulika sílu má, pak tam bude nějakej šotek.
Koukej dát nějaký fotky atd. Jinak k tomu mám nějaký výkresy, komplet plány hydrauliky zvlášť silový, zvlášť na řízení

achneee
Příspěvky: 1
Registrován: pát dub 03, 2015 1:07 pm
Bydliště: Valašsko

Re: Prototyp MT6

#58 Nový příspěvek od achneee »

Dobrý den,
i já se hlásím jako čerstvý majitel MT6-030. Koupil jsem ho od pana Luxe, viz inzerát o dvě strany zpět. Traktůrek jsem dal na prohlídku místnímu opraváři (brzdy, spojka). Stavíme na Valašsku, nemám ani pořádnou dílnu či garáž a hlavně čas se mu více věnovat, takže, alespoň ze začátku, nebudu moc aktivní přispěvatel. Mám k němu žací lištu, žací lištu na hydropohon, obracák TON, radlici a smyky, takovou brožurku k traktoru a servisní manuál k motoru plus seznam náhradních dílů motoru. Co je fajn, dostal jsem k tomu asi 200kilo náhradních dílů, co zbylo v dílnách v Libchavách, tak snad se to bude hodit na dokumentaci, pro soustružníky a tak. Jo a jsem pražák, co utíká na venkov, tak traktorům prd rozumím(snad se to zlepší). Tak zatím. M

Uživatelský avatar
Chopper
Příspěvky: 184
Registrován: sob čer 28, 2014 12:19 am
Bydliště: Sedlec - Prčice

Re: Prototyp MT6

#59 Nový příspěvek od Chopper »

achneee píše:Dobrý den,
i já se hlásím jako čerstvý majitel MT6-030. Koupil jsem ho od pana Luxe, viz inzerát o dvě strany zpět. Traktůrek jsem dal na prohlídku místnímu opraváři (brzdy, spojka). Stavíme na Valašsku, nemám ani pořádnou dílnu či garáž a hlavně čas se mu více věnovat, takže, alespoň ze začátku, nebudu moc aktivní přispěvatel. Mám k němu žací lištu, žací lištu na hydropohon, obracák TON, radlici a smyky, takovou brožurku k traktoru a servisní manuál k motoru plus seznam náhradních dílů motoru. Co je fajn, dostal jsem k tomu asi 200kilo náhradních dílů, co zbylo v dílnách v Libchavách, tak snad se to bude hodit na dokumentaci, pro soustružníky a tak. Jo a jsem pražák, co utíká na venkov, tak traktorům prd rozumím(snad se to zlepší). Tak zatím. M
Gratuluji ke koupi. A hodně mth bez poruch.

mikisyvy
Příspěvky: 19
Registrován: úte dub 17, 2012 11:00 am
Bydliště: bardejov

Re: Prototyp MT6

#60 Nový příspěvek od mikisyvy »

Zdravím taktiež som majiteľ MT6 030. Mám na nej kosu (3 bodový záves) poháňanú hydropohonom problém je v tom že mi kosa nekopíruje terén. Je to potrebné nastaviť na závese ?

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“