Moja FIALKA

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#46 Nový příspěvek od -Lycan- »

Dnes pozberana uroda krmnej byrgine no zadna slava a medzi nima takyto exemplar :shock: toz bulo kapanek suche ale chuda potrapila sa..... 8) toz posudne
Obrázek

Obrázek

Obrázek
:jazyk:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#47 Nový příspěvek od -Lycan- »

este jeden dotaz na tkčkarov ako mazete spojkove ložisko pisu kvapkat olej priznam sa za 15 roky sme to mazali asi dva krat :D ale masne je statecne obcas caka olej sade :vysmech: čil ho mažem inekcnou striekackou pod nadrzku do tej trubalki s kulickou a z 5 razov ma to 4 zdi ostrika olejom bo ta gulicka mi to pripcha ma dakto nato daky figel ?? :evil:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

JardaCNC
Příspěvky: 2349
Registrován: pát čer 14, 2013 11:24 pm
Bydliště: Kyjov

Re: Moja FIALKA

#48 Nový příspěvek od JardaCNC »

A jak jsi dostal ten koren řepy ven cely? Pokud rostla - korenila smerem dolu - tak bys musel orat, ryt ci nejak kopat tech cca 90 cm hluboko. Nebo ten koren jakoby rostl v kruhu?

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#49 Nový příspěvek od -Lycan- »

toz to je evysvetlitelne aj pre mna jako zahradnika na strednej a polnohospodara na ing. to trhala segra vykopla burginu cmatla do ruk a isla k vlečke a ono sa to za nou tahalo jaksik samo mozna ich bola aj viac ale sa asi odtrhli ale toto bol zachovali unikat :shock:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#50 Nový příspěvek od -Lycan- »

pride mi jedno vysvetleni co bi bolo mozne burginka bola jemne zvednuta toz zmensila svoj objem v celej dlzke a nebola krehka ale taka spongiogumova a toz dura po koreni bola vecsia ako repa tak sla lahko von inak si to vysvetlit nevem 8)
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#51 Nový příspěvek od -Lycan- »

Takzdravim setkych chcem sa podelit o skusenosti :D uz par rokov uspesne pouzivam kuzelovu kalačku a jasne ta bezpečnost pri nej je na bode mrazu :smich: ale teraz sa mi prihodilo ze som kalal drevo horsej kvality bolo trosku prejdene a metrovicu mi zlomilo cez poli ked sa oprela o doraz a samozrejme mi obuchalo troska ruky nastastie si to odniesol len opuchnuty laket a riadna modrina ... :vysmech: ... bo ked kalam mam ruky preč a predsa dociahlo takze bachanato moze sa poleno zlomit cez pol a pak mu uz nic nebrani abi sa krutilo jak vrtula :typek:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

JardaCNC
Příspěvky: 2349
Registrován: pát čer 14, 2013 11:24 pm
Bydliště: Kyjov

Re: Moja FIALKA

#52 Nový příspěvek od JardaCNC »

Jo jo. Kdysi se mi protočil 30cm špalek na kužel. štípačce. Prohl se mi stůl z 3 mm plechu. Víc to doma nechci.
Přesto vyrábím právě ten kuželový závit :vztek: Ale pokud to někdo chce :evil: udělám.

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#53 Nový příspěvek od -Lycan- »

Ono mam aj na kalanie spalikov ale pod kuzelom mam navareny stary majzel prave proti pretočeniu a na metrovicu je tam ta opierka ono mi hovorili ze je to vrah dobrovolnikov ale sade je urcite riziko a nasim cielom je ho obmedzit co na najmensiu mieru abich dal aj priklad iny kamarat nevie vynachvalit hydraulicku kalačku ... kalal 35 cm hrab isiel ako po masle do chvile kim mu nestrelila hadica vyrobna vada v materiali ale tlak oleja dostal cez oko a chudak uz dva roky sa trapi a ešte stale nevie či bude vidiet ostro ci nie vidi zatial len hmlisto a rozmazane tvari :'( čiže je to jak sa vravi kto sa boji nech nechodi do lesa stat sa moze selico aj doma na gauci ...
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
sferos
Příspěvky: 1635
Registrován: stř říj 22, 2008 11:54 am
Bydliště: H.Srnie

Re: Moja FIALKA

#54 Nový příspěvek od sferos »

Ahoj, máš to pekne, ale robiť s kužeľom je vždy riziko. Ale riziko je aj chodiť po ceste.
Koľko ľudí toľko názorov. Najhoršie je keď si zvykneš na stroj a všetko robíš s rutinou. Tak som prišiel o prst na hoblovke a poznám takých hodne, napr. aj jedného kolegu s Topoľčian, ten si niesol prsty v igelitovom vrecku, odviezol sa v helikoptére do Košíc, kde mu to prišili.
Najhoršie keď sa pozabudneš a namotá Ti oblečenie, potom nestíhaš žiadny bezpečnostný prvok.
Istejšia je hydraulika, ale aj tam musíš dávať pozor. Ja mam dve hydraulické jednu do hory a druhú v kotolni. (Spodný odkaz pod čiarou).

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#55 Nový příspěvek od -Lycan- »

Presne ako vravis a ked aj robis tak treba jeden a ne dalsi traja sa ti dotoho montuju inak ja som tak seckovaval zihlavu bezna rutina pokal som tam nevopchal paprcku do prevodu a vysledok dva prsty sa hojdali jak na hambalku prisili ale olej zrobil svoje ..infekcia a pak klieste a teraz jeden a pol prsta v tahu :D takze presne viem o com hovoriš :D a ja kalam kuzelovkou v lese a to tak max hodinku pak prestavka narezat natahat a zas troska a zas clovek neni stroj abi valil pokal vladze secko z rozumom a povedzme si ja mam kuzelku z dovodu jej ceny lacne a ucine sice nebezpečne to jak s tima lahkyma zenami lacne ucine a velke riziko :potlesk: na rozdiel od hydrauliky drahsia pomalejsia ale bezpečna to jak s manzelku :Ddraha pomala ale bezpečná :P a v zhladom nato ze kvoli zraku nesiem zvarat rezat a podobne tak domaca vyroba svojpomocne je bohužial nedostupna inak bych určite riešil inak ...
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#56 Nový příspěvek od -Lycan- »

Nazdarek TKčkari snahy mate odhrnute ? mne nato stacila zatim MF s radlicu sice mistami uz stekala plakala ked bol mokri ale slo to mam na vas otazočku jaki altik dat na TK ?? mam tam dinamo a to uz strečkuje tak bych ho zamenil za altik najlepsi uz co ma regler v sebe kludne aj daky 55 bo baterka je tusim 75 :D vacsa nevosla :P
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
rimmerworld
Příspěvky: 244
Registrován: pon lis 21, 2016 9:43 pm
Bydliště: Presov

Re: Moja FIALKA

#57 Nový příspěvek od rimmerworld »

Ja mam tusim z felicie.. Asi rok.. A v pohode... Zatial baterka slape :)

Uživatelský avatar
rimmerworld
Příspěvky: 244
Registrován: pon lis 21, 2016 9:43 pm
Bydliště: Presov

Re: Moja FIALKA

#58 Nový příspěvek od rimmerworld »


Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#59 Nový příspěvek od -Lycan- »

Dik za reakciu to mi vyhovuje ze skoro pasuje aj na tu stranu de je dinamo uvidim ja to vypali bo TK bude muset ist do spitalu :'( bo uz to chcije olej s kolies kardanov a snad aj medzi tim dakde uz su aj kardanove križe vymlatene jaksik aj stredova rura trochen hopka no cca 17 rokov od poslednej total generalki sa nan nešahlo akurat lanko plynu a brzdove lanko čo sa raz menilo a ras strekovč viac nikdi nič a da sa povedat ze sa dolieval olej len do motora ale ted už to žere aj ked stoji :D
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#60 Nový příspěvek od -Lycan- »

Clopi poradte nebo pomozte Tk je v garaži chysta sa na operaciu ale zbadal som že s predu jak je remenica čo sa startuje s svihlom nebo klukou tak sa mi volne pootača ale aj s hriadelom komplet na remenici to robi cca 2mm volu nevem co to tak ma bit abo je to zavada ...
1- spoj medzi klukovku a hriadelom na pohod vstrekovaceho čerpadla je tam1000hran v tom spoji ci neni vymlaceny
2- vymlacene ojnične ložisko
3- vymlaceny piestny cap
ktora zavada by to mohla byti ?? inak motor neklepe ide krasne zlahka len ti tak porachotieva .. nepamatam ci tam ta vola bola abo to mohlo vzniknut ked sme hu cca dva roki startovali svihlom ci sa ten tisichran nevymlatil
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“