Moja FIALKA

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4424
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: Moja FIALKA

#166 Nový příspěvek od Peter768 »

Pekne si to urobil 8)
Tú trávu tam máte ako by tam sneh ani nebol. My sme mali 20cm a tráva je poľahnutá od ťažkého mokrého snehu.

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#167 Nový příspěvek od -Lycan- »

U nás bolo kolo 30 cm ale prvi bol prašan pak to primrzlo a navalilo mokreho a pomaly sa spuštal ale trava bola v jesen skosena cca na 5 cm takže je husta a nizka preto vyzerá jak najari :smich: už som dumal že tam rosypem aj pilyni okolo nich ale kto to bude pak najari spratuvat taak bude past soba na tráve :vysmech:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
rimmerworld
Příspěvky: 244
Registrován: pon lis 21, 2016 9:43 pm
Bydliště: Presov

Re: Moja FIALKA

#168 Nový příspěvek od rimmerworld »

K nam dorazil sneh..normalne aj vcera aj dnes..po dlhom case Vianoce na snehu..ale len tak jemne..zatial jedinu techniku co treba je metla a lopata :D

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#169 Nový příspěvek od -Lycan- »

Páni konečne som našiel inšpiráciu na cepák podla mojho gusta žere aj vysoku a tvrdu trávu a TKčko taha na 4x4 pekne pomalučku a po vymagnuti spojky mulčák jede variacia s 2 motormi je super ešte to zmajstrovať a bude parada tu video požičane z youtubu... https://www.youtube.com/watch?v=40AJrsb4PzA
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15772
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Moja FIALKA

#170 Nový příspěvek od oco13 »

Myslel si niečo takéto Obrázek :typek:
Za dve sezony som s ním bol spokojný 8)

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#171 Nový příspěvek od -Lycan- »

oco13 píše: pon úno 07, 2022 11:45 pm Myslel si niečo takéto Obrázek :typek:
Za dve sezony som s ním bol spokojný 8)
Ano presne niečo takelen aby to bola širka vešča jak traktorik a aby sa dali dat kladiva z hranou bo u nas je taka naletova pliaga čo dorasta do 2 metrov dučala hruba 4 cm a stred duty neco jak bambus a klasika mulčak s tim ma problemi MFka ta to zozula aj sze šponovakom čo tam bol :vysmech: ale za traktorik už chcem taky čo zvladne aj rad slami po kombajne ten na videu ten sa mi lubi ono to je asi to same čo máš ty akurat večši bubon a nože jak to u teba zvladatrebarz korovie po kukurici myslim stojate či neskusal si abo dake videjko nenajdes ;-)
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15772
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Moja FIALKA

#172 Nový příspěvek od oco13 »


Celkom stojaté nebolo, ručne olámané a išiel som to 2x. Šírka mulčera bola 120 a traktora 108cm. Y nože sú viac na mäkkú hmotu na tvrdý bordel a nálety sú lepšie kladivá.
Ja som s tým najviac robil trávu a ďatelinu

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#173 Nový příspěvek od -Lycan- »

NO paradička bere to pekne musim aj ja dačo pomajstrovať toho roku to zmakne ešte MFka ale kam dal je toho viac a viac a ked to jeden rok mulčujem tak na rok paradne sienko pre ušakov a na jesen zas len mulčak bo otava mi večšinu zhnije skor jak uschne..
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#174 Nový příspěvek od -Lycan- »

No tak pohoda sa upravila je čas začat vrtat sa v zahrade dneska som posadeu krumple taak no fotak jako obvikle som použit zabudol a pritom som ho vozil v majorci :D takže rozrábka kultivatorom a majorikom nikde :nene: no ale už na rádky som si spomenul hlavne ked som zbadal tuuu rovnosť reku či aj vám sa tak darilo napodiv sucho jak fras tento rok bude kruty ak nepridu dazde tu par foto ...
Obrázek Obrázek Obrázek
a ano ak si nekto vsimol že riadky mám napravo a zrazu su krumple nalavo vedla tujek tak mate pravdu tak to dopada ked vam pamet nesluzi a zabudnete kde ste ich mali loni nastastie prisiel dozor a narobil bordel tak sa prehodilo ešte že som nemal krumple už v ráádku :D a ozaj porastu aj v krivych !!! ;-) maam to rokmi odskúšané :vysmech: Obrázek Obrázek
no a zapojil som aj najnovšieho pomocníka Obrázek Obrázek majitel mi ho dal za zoranie zahradky vraj to bolo v oprave a že treba novy karbec a komplet palivovka bo tak kvalitny benzin že šecko zasralo a zalepilo no a sučiasky stáli jak novi stroj tak panko mi ho dal že ak sa mi zide ..ja ho chcel len kvoli kuzelovej spojke a prevodovečke ....je to robi 156 takže večši bracha toho mojho robika 55 ...ale mne to nedalo rozhadzal som to mesiac som to kupal v benzine a 2x do týžna vyfukoval vzduchom pak som to zložil a :pohar: mašina na 7 zatiahnutie šlape jak hodinky .panko ho mal rok a robil s nim 3 krát a pak vac nenaskočil čiže dalši vrak spojazdneni a tak som ho využil na jemnejšiu pripravu takze zajtra merkva a cimbula ;-) do radku :potlesk:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
Peter TK
Příspěvky: 350
Registrován: sob srp 22, 2015 5:11 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Moja FIALKA

#175 Nový příspěvek od Peter TK »

Na to, že si tie riadky robil Fialkou tak sú skoro úplne rovné :typek: keby vidíš moje riadky, to radšej ani nefotím :smich: :smich:
Neboj sa tažkých chvíľ, To najlepšie príde po nich

Uživatelský avatar
rimmerworld
Příspěvky: 244
Registrován: pon lis 21, 2016 9:43 pm
Bydliště: Presov

Re: Moja FIALKA

#176 Nový příspěvek od rimmerworld »

Mas roztec pluzkov na sirku kolies ci ako?...tiez uvazujeme s rucnym sadenim bo potrebujeme do riadkov nasypat chemiu na drotovca.....a nik nema sadzac s prihnojovanim u nas...ci oboravas velkym traktorom...ja chcem dat na minimum..kolesa a za nich dat pluzky...

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#177 Nový příspěvek od -Lycan- »

rimmerworld píše: čtv dub 21, 2022 10:59 am Mas roztec pluzkov na sirku kolies ci ako?...tiez uvazujeme s rucnym sadenim bo potrebujeme do riadkov nasypat chemiu na drotovca.....a nik nema sadzac s prihnojovanim u nas...ci oboravas velkym traktorom...ja chcem dat na minimum..kolesa a za nich dat pluzky...
Na prvej fotke vidis ako to je mam napravo za kolesom a pak cca 15cm od stredu nalavo ..nechce sa mi roztahovat a stahovat naboje a riadky su cca 75cm od seba ale ak daš tk na najužši možny tak v pohode ale ked robim riadky tak idem len jednim smerom predloni som oboraval tk ale mal som rozširovacie podložky čo mám na dvojmontáž tiež ich je vidno na foto a dalo sa to dobastlit ale loni som oživil a abgrejdol dalsi vrak je na strane 10 tuna na vlakne a oboraval som tim čiže riadky robim s tk tak ze jeden pluzek za kolesom a pak len jednim smerom pak nahadzem krumple zahrnem ručo hrablami popripade prihnojim kompostom atd a az pak zahrnem pak len valec a hotovka ked zemaki schadzaju je pekne vidno riadki a ked su cca 15cm visike oborem a vac sa nestaram .... sadim takto bo skusal som raz do hrobkou ale u nas take podmienky že kim sa u mna predreli susedovi uz kvitli takze naplocho a hotovka a jak sa zacali ukazovat zemaki strekol som to selektivnim herbicido a bolo bez zeliny pak oboravka a konec toho roku idem ekologickejšie nahradim postrek niečim inym ale to až ked to bude aktualne bo sam som zvedavi :vysmech:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
rimmerworld
Příspěvky: 244
Registrován: pon lis 21, 2016 9:43 pm
Bydliště: Presov

Re: Moja FIALKA

#178 Nový příspěvek od rimmerworld »

Ta fajne...ja mam aj nieco bio..aj chemiu..bo minulx rok jak som vryvel sicko pozral drotovec..a co ne on ta krtonohka...tak aom zvedavy ci daco pomoze...

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#179 Nový příspěvek od -Lycan- »

mne zas tuto zimu hryzec zožral korene na 24 jabloniach ma išlo trepnut tak budem davat dusikate vapno a zapravim mu ho možna aj tebe by pomohlo a aj zemakom ;-) len netreba dat veeela bo zas secko spali :vysmech: jednak pri rozklade vznika amoniak čo šecku haved likviduje a na druhu stranu zas dodava dusik .. aale vse s rozumem 8)
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
rimmerworld
Příspěvky: 244
Registrován: pon lis 21, 2016 9:43 pm
Bydliště: Presov

Re: Moja FIALKA

#180 Nový příspěvek od rimmerworld »

Vcera sme sadili...tahal som riadky..tak to ako husenica krive. :'( ..tahalo ma raz do jednej raz do druhej strany..pred tym to bolo zrotavatorovane..tak to som siel ako v pieskovych dunach.. :typek: ale tak uz tontam je..som zvedavy ci to cukrovanie tymi pripravkami aj pomoze dacomu...inak..nevies nahodou..ci ked vysejem.horcicu..a zmulcujem ju .ked bude vacsia....ci znova zacne rast ako napr lucerka...datelina..trava a burina :) .?

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“