Moja FIALKA

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#151 Nový příspěvek od -Lycan- »

Nazdar chlapy čo na zimu pripraven ?? ja dnes začul zvuky šak to snežni pluh čiham z okna a ozaj 162 s pluhom prehrnala dedinu sice mi nebolo dvakrat najlepšie ale to pokušenie bolo tak velke že aj ked mi bolo nachuja musel som, bo som si vravel čo ak to je prvý ale aj posledný snech tuto zimu :vysmech: a tak od radosti som nevedel s čim .. major moc velký Fialka nanu zas moc makoo bo klasika radlica by brala aj štrk čo mam ako podklad a tak nakopnem dábla MF prezbrojil som z kosohonu na držak radlice a huráá prve kolo o 13:00 snahu tak kolo 10 cm mokrý ale je to snech a druhe kolo 17:00 snahu taktéž kolo 10 som zvedavý čo ma bude čakať ráno má padať cca do polnoci :pohar: tu pár záberov že netáram :vysmech:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5457
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Moja FIALKA

#152 Nový příspěvek od thovt »

Koukám že si to užíváš ,všude sníh a vánoční světýlka motor brumla, ostatní sousedi z lopatou co ?

Uživatelský avatar
rimmerworld
Příspěvky: 244
Registrován: pon lis 21, 2016 9:43 pm
Bydliště: Presov

Re: Moja FIALKA

#153 Nový příspěvek od rimmerworld »

Normalne ze sneh..som zvedavy kedy dorazi k nam na vychod..dufam ze az na Vianoce :) ..dovtedy mi ho netreba :smich:

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#154 Nový příspěvek od -Lycan- »

thovt píše: čtv pro 09, 2021 9:01 pm Koukám že si to užíváš ,všude sníh a vánoční světýlka motor brumla, ostatní sousedi z lopatou co ?
Jo užíl som si to riadne mokry som bol ako kebich sa vykupal tak zo mne tieklo :D vo všetkom maš pravdu až na tie svetielka to nepreferujem elektrika draha a predbiehat sa zo susedmi nato som ja neni a hej šetci na ulici lopatovali a ja ja král kraval na celu ulicu a hrnuuul som jak pan na motori mi urvalo tlmič tak už dva roky ho tam davam nazad... a jaksik ....ten zvuk .. proste ked trieska tak to jak na chopry kebis išiel a to máá svoje čaro hlavne ked rano o 5 vyhrnam snech aby mohol ist oco do prace tak jej pridám šupi jak z brokovnice no a to už susedi vedia že maju brat lopati a rana rozcvička :vysmech:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#155 Nový příspěvek od -Lycan- »

tak ked je ten advent ta sa pripravujem ... oči jasajú srdíčko podskakuje slinky sa zbiehaju jedine :'( žlčník plače :vysmech: ale hold bude muset vydržať popaď totu krásu...
Obrázek Obrázek Obrázek Jaká udiareň sa vám osvečila ja som mal už šelijaké aj s pieckou a dymovodom aj v zemi aj s dimogenerátorom a šelijaké inakše ,ale najvác mi to chuťi z klasiky maso zavesené priamo nad ohniskom cca 180cm a jemne čmudiť teplota tak 45-50 °C +/- neco 8) mal som klasiku celu z dreva ale abgrejdol som ju spodek - ohnisko plechový sud s otvorom a akože dvierkami a na vrchu drevená budka kde je maso po akcii zložim vedľa seba a schovám 8) udim jako kedi ale 4 dni a noci min. :wink:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
fidlaz
Příspěvky: 638
Registrován: pon lis 18, 2013 9:06 pm
Bydliště: na hané

Re: Moja FIALKA

#156 Nový příspěvek od fidlaz »

no jo uzené je uzené a hlavně domací 8) 8)
Já jsem udil dva týdny nazpět a udírnu mám zděnou
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
rimmerworld
Příspěvky: 244
Registrován: pon lis 21, 2016 9:43 pm
Bydliště: Presov

Re: Moja FIALKA

#157 Nový příspěvek od rimmerworld »

-Lycan- toto vsetko chces pojest?...posli daco mne :D ...tvoj zlcnik sa ti podakuje :D a aj moje brucho :)

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#158 Nový příspěvek od -Lycan- »

fidlaz píše: pon pro 13, 2021 8:16 pm no jo uzené je uzené a hlavně domací 8) 8)
Já jsem udil dva týdny nazpět a udírnu mám zděnou
Obrázek Obrázek
No taku daku muruvanu mal kedisi dedko ja bych možna taky taku uvital ale zatim to neni de postaviť šade daky črep odstaveny :vysmech:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#159 Nový příspěvek od -Lycan- »

rimmerworld píše: pon pro 13, 2021 8:45 pm -Lycan- toto vsetko chces pojest?...posli daco mne :D ...tvoj zlcnik sa ti podakuje :D a aj moje brucho :)
A čože toje 20kg udeneho pre šohaja z dediny zebereš jedny uzene rebierka do lesa na drevo a dojdeš nazad len s kostami pre hafana oliznut ;-) ono sa to nezda ale ked chytiš slinu ukrutnicu tak sa len tak práši podobne jak ked ideš na ,,jedno,, a pijes s mierou a ked miera nevládze piješ sám totéš je to pri uzenom :P a hlavne domácom a aj karcinogen ten domáci je zdravši :wink:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#160 Nový příspěvek od -Lycan- »

Tak u mna tiež už chodil Ježiško a tušim som aj posluchal ... sice povedal že nabudúce si mám vymyslet niečo ešte večšie tažšie a nemotornejšie ... hned som mu hovoril že dáka menšia hydraulická ruka by sa hodila ..ale praj to musim sekať dobrotu nonstop tak uvidíme :vysmech:
je to konečne mulčák ktorý zhanam dlho v CZ ich je kopa u nas ani tuk a ked je tak pitaju jak za nový .. toto je motor 7,5 kona prevodovka z rakušanky rotax 158 (nie som si isty ale vraj ) a mulčák origo žtr 61 prevodovka je upravená aby tam šlo šecko naradie čo do MF ... mne šlo o mulčak ale motor prehodim na MF bo ja mám 5,5 kona a ten je slaby prevodovku využijem prave s motorom čo je teraz v MF na vyrobu navijaku a mulčak bude tahat MFka tuta foto ešte z inzerátu ... ku mne došiel rozložený a hned ho dávam dokopi na jare ho chcem tesnut už nebudem muset vlačit tolko krovinák :potlesk: Obrázek
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15759
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Moja FIALKA

#161 Nový příspěvek od oco13 »

Kolko to má záber 60cm?

Uživatelský avatar
robert xxx
Příspěvky: 1100
Registrován: pon zář 20, 2010 10:07 am
Bydliště: Martin

Re: Moja FIALKA

#162 Nový příspěvek od robert xxx »

Máš pravdu, je to rotax 158. Má to dve rychlosti. Jedna dopredu a jedna dozadu.

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#163 Nový příspěvek od -Lycan- »

oco 13... hej tak nejak ale v skutku skor kolo 58 cm 8)
robert xxx ... hej na lavo dopredu dozadu a na pravo ked dopredu a dozadu ale zo zapnutym náhonom trocha divne riešenie ale deto :D

hlavne je že je pohanane remenom bo tie nove idu cez zuby až k prevodovke stroja a tuna ked by dačo vletelo pod mašinu tak remen prešmykne a hlavne ked ohnem osku tak určite je lacnejšia hriadelka na nož jak hriadelka do prevodovky preto som chcel tento stary typ mal som čest s tym robit na škole a to sekalo aj trčiace trubky zo starych plotov :vysmech: a nezastravilo sa to ani na tehlovom muriku :prace: bo jaksik operator do nadrže lial benzin a do seba vinko :vysmech:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#164 Nový příspěvek od -Lycan- »

Hele mám vyzdobeno :smich: snach sa roztopil len blato ostalo a dreveny sob sa mi vrátil domov z vystavky tak reku ho vystavím pred domom avšak bez sani bo snahu nieto a jak tam tak stál, sám, spravil som mu kamaráda ,,drevuláka,, a hned im je veselej :vysmech:
Obrázek Obrázek
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
rimmerworld
Příspěvky: 244
Registrován: pon lis 21, 2016 9:43 pm
Bydliště: Presov

Re: Moja FIALKA

#165 Nový příspěvek od rimmerworld »

Snehu este netreba..az o 4 dni ked uz budem dufam doma.. :)

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“