Moja FIALKA

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#181 Nový příspěvek od -Lycan- »

Horčica no teoreticky pokial nepoškodiš srdiečko pri zemi mala by vyhnat znova ale večšinou to je už len take živorenie čiže čo do pody daš zmulčovanim to pak nazad vysaje preto sa necha vyrast a zmulčovat a zaorat vtedy to obohacuje ....
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
rimmerworld
Příspěvky: 244
Registrován: pon lis 21, 2016 9:43 pm
Bydliště: Presov

Re: Moja FIALKA

#182 Nový příspěvek od rimmerworld »

Tak mne ide o to, ze ta horcica by mala strasit tych drotovcov..ze im nevonia..a nechcem to zakazdym orat a znova vysievat ked pokosim...

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#183 Nový příspěvek od -Lycan- »

Tak v tomto pripade by to problem byt nemal bo ked to pokosiš stale tam ostane koren a vrchné zvyšky čiže pachnut to bude a pamataj že je to z čelade kapustovitych takže pri dlhšom pestovani sa ti tam zas narve haved čo poškodzuje kapustu kalerab a podobne ... alebo siat v časovych odsekoch cca po 20 cm pasikoch jedna už bude na skosenie a druha bude najlepšie narastat ale stale tam bude...
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
rimmerworld
Příspěvky: 244
Registrován: pon lis 21, 2016 9:43 pm
Bydliště: Presov

Re: Moja FIALKA

#184 Nový příspěvek od rimmerworld »

:( jedno nastrasis..druhe prilakas...

Uživatelský avatar
Jožo Kovalčík
Příspěvky: 499
Registrován: ned říj 16, 2011 2:05 pm
Bydliště: Rožňava

Re: Moja FIALKA

#185 Nový příspěvek od Jožo Kovalčík »

-Lycan-
Poslal som Vám súkromnú správu.

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#186 Nový příspěvek od -Lycan- »

Pred nedávnom som spominal že pojdem s krumplami trocha ekologickejšie a ku koncu aj lacnejsie čo sa tyka nicenia buriny krumple začali schadzat a tak prv som to vždi strekol selektivnym herbicidom a pohoda toho roku som použil takyto postrekovač a herbicid typu propanbutan :vysmech:
Obrázek
sranda je že to funguje čo som čital rozumi tak by malo stačit cca 0,3 sec nato abi sa tekutina v bunke zohriala na 70 stupnou čo uz bunka nezvlada a praska tutič je KO a ak tak bafne cela rastlina tak niet o čom
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
No ako prototyp na skušku to funguje a už zhanam a špekulujem niečo taketo a je to i fabricka výroba
Obrázek Obrázek Obrázek
V mestach tým ničia plevel v zamkovej dlažbe a na chodnikoch atd myslím že po menšokm prekopani sa tym bude dat jazdit medzi riadky a ničit zelinu i vo vegetáci to vše ukaže čas a tunak aj videjko z youtuba že to existuje i vo velkom na video v čase 8:56 sa začina to čo mám na mysli tzv plameňová plečka neboli termicka spravit dačo za našich malych pomocnikov a bude parada len bacha na sucho :vysmech: tunak videjko https://www.youtube.com/watch?v=xhL7zz0byNs
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#187 Nový příspěvek od -Lycan- »

Nazdárek tak u nas nič moc noveho ale marhule dozrievaju a šetko to pada a nestihame jesť (jako dat do sudka a vypalit ale čo deturence tim to lievat nemožem ) a tak ako každy rok hokusy pokusy so sušenim toho roku model a prototyp čislo 5 a spokojnosť vid foto princip starej matere suš to na plechu ! ale ja to potunil material ma každy doma a kedže idu palavi tak to treba využit ja tak sušim aj slivky proste vše :vysmech: zde foto lepšie raz videt jak čitat dookola a netušiť očom :vysmech: a krmit dneska elektricku sušičku tyžden vkuse :pistol:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
trochen popis na spodok dosky ja použil daku paletu rozmeri mi sedeli na ne položiť plechy idealne tmavej farby možu byt aj menšie ja mal poruke z vyvarovne tak som použil tie do nich pokrajoch latky a v nic z niečoho urobit priehradky ja použil dake tyčky a ked chybalo použil som klasicky šponovak na ploty vyrovnal som ho a stočil to jest jeden konec do akuvrtačky druhy do zveraku a jemne stočit ostane rovny a pevny no a nakoniec sklo ktore to všetko prekryje ale ešte to pita pod plechy a okolo dat daki izolant ja skusim polystiren bo ked zajde slnko na viac ako 15 min tak plechy ochladnu pokial by boli v polystyrene tak myslim že vydrzia dlhšie ale funguje to aj takto sklon som zvolil od oka a to tak že pri najvižšom dode slnka aby nebolo kolmo aby to tak nepieklo čiže kolmo je pred največšou palavou a pak ponej usušene cca 2-3 dni ked je vonku kolo 27 stupnov netreba zabudnut na vetranie od spudu cca 5 mm a hore kolo 7 aj viac podla toho abi ste neuvarili z toho lekvar :D no a ja na pohybovanie a natačanie za slnkom použil vozik čo sa doma povaloval :D tak šup majstruje a zdokonalujte :D trebars to niekto dotiahne aby sa to natačalo za slnkom same 8)
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5457
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Moja FIALKA

#188 Nový příspěvek od thovt »

Jen takový tip plyn nebude , přemýšlej o páře jde topit pod tím i dřevem.
Šel jsem na to ještě jednodušeji kde není světlo nic neroste, na zahradě to jde praktikovat.

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#189 Nový příspěvek od -Lycan- »

A tak čas pokročil a zima sa už nevie dočkať tak som s Fialkou behol na vander do lesa trocha sme už pochystali tak zobudime majorca nech to doveze domov ked sa zanho plati poiska tak nech aspom dačo robi a prekvapko čo sa udialo s klaničakom bude nabuduce snad nezabudnem odfotot :vysmech:
Obrázek Obrázek Obrázek
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#190 Nový příspěvek od -Lycan- »

tak Furka doma majorik sa vyznamenal dolu kopčekom šmykom cca 5m vkuse ale ustali sme :D tunak fotečka klaničiaku zozadu a z boku takto naloženy je 4 metre no ale surovy hrab tož trošička važi :smich: toto bola jeho premiera po renovacii a prihlaseni na ,,F,, spz stav pred je tuna nekde vo vlakne Obrázek Obrázek no a takto sa chystal na stk fešak ...no a kedže chodime aj potme domov tak som mu dal majačik aj na zadnu klanicu zasuvka je za svetlom a je prepojena z jedneho ide osvetlenie spz a zdruheho ide zasuvka a majačik takže zapnem svetla a porad blika 8)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“