Moja FIALKA

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robert xxx
Příspěvky: 1100
Registrován: pon zář 20, 2010 10:07 am
Bydliště: Martin

Re: Moja FIALKA

#106 Nový příspěvek od robert xxx »

Tiež som tak začínal, potom som nestihal a prešiel na hydrauliku. To bol pokrok, ale časom treba prejsť na automatiku. Veď nie si stroj.

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#107 Nový příspěvek od -Lycan- »

Tak to je pravda jakože napady by boli ale zdravotne problemi mi nedovolia zvarat brusit atd takze mne to musi vzdi niekto vyrobit mam rozkreslene hydraulicku kalačku za tk a ked sa nebude kalat drevo tak sa miesto neho postavi bedna a bude lisovat seno abo slamu taky univerzal bo za tie male lisy nevedia čo pitať myslim ri čo potiahnu tk za majora mi je lis zbytčny na tych 15 balikov uvidime ale jak pises časom to pude dakde :D
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#108 Nový příspěvek od -Lycan- »

Som pozera na ten tvoje pekna robotka len na mna moooc dlhee :D ja bych dal na stojato a dvierka a piest by chodil viac krat alebo som objavil toto :D https://www.youtube.com/watch?v=1sIp2gqTkHc
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#109 Nový příspěvek od -Lycan- »

Nazdárek lidi taakže u nás dneska nebíčko polieva :D tak som sa dokopal napisať par riadkov čo nové a taak ...
kedže sa naskytla možnosť dať fialku na F značky tak sme to riskli no nevem prečo chcu aby sa vypisovali tolke tlačiva o technických veciach ked dámi na úrade polovicu veci nezapíšu :-/ ... ale šak prežili sme to a tabulku Fialka dostala nižšie par foto jak musi vyzerat abi to vrchnosť uznala.. :vztek: a ked som si prešiel vlakno zbadal som že som sem nedal fotky voziku po renovacii :ano: ...asi to bolo v čase ked som sem nemal pristup... tak abych to napravil dodám foto aj toho už je troška omláceny ale furt lepšie ako na začiatku vidno to na začiatku vlakna :D taakže slubene foto fešandy
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

A ešte toho voziku ANS 151 v domacej úprave a podorábani vecí ktoré chýbali alebo boli KO

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
tož zatim to vypada ešte k svetu :D vozik je cca 6 rokov po totalnej renovacii
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#110 Nový příspěvek od -Lycan- »

Medzičasom boli take sená druha runda hmoty dá sa povedať rovnako ako z prvej tak som zase narobil pár balíkov pre ušatých ale robil som ich doobeda a tak som ich nechal ešte cez to peklo :cert: vonku pekne v riadku nech ešte doschnú ..sa mi rátalo ako gazdovci z dediny chodili okolo obzerali si baliky poťažkávali jeden dokonca vytiahol meter a meral rozmery jaksik im to nijak nesedelo čo to za typ balikovača hladali kolaje ale nič jak keby popadali z neba :D tak som sa schuti nasmial ... sledoval som ich spoza okna :wink: tu par záberov jak sedeli v riadnu a samozrejme zvos MFkou...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Ta uvidime kolko bude z dalšej kosby poprchat poprcha trávička roste tak uvidime..
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#111 Nový příspěvek od -Lycan- »

No a taky kedže bolo vonku jak v pekle tak na streche by šlo o život tak sme sa pobrali do lesa tam to bolo ešte znesiteľné tak fialka sa troška potrápila ale dačo naťahala bolo to vopruz sme merali sklon svahu a bolo to 28 miestami až 30 stupňou a to ešte dvoma smermi čiže jak z kopca tak na úvis ... v jednom mieste mi dokonca dvihlo celu pravu stranu do luftu takze som bol len na dvoch kolesach a to z dvojmontážou :D no total kamikadze :D tona na foto cestičky kade som chodil ale na foto to nevizera tak strmo ...ale kto chodi do lesa tak si to vie nejak zoskutočniť :D
Obrázek

Obrázek

Obrázek

No a pak to začalo svah si začal s nami zahrávať jeden deň kotrmelce s pilou v ruke pak už bez nej ... pilčik v pohode :potlesk: trocha odrenin pila odlomený držiak silenbloku tak do opravi :prace: bo sa čaka na ND ... na druhy deň šak mame ešte jednu pilu doobeda v pohode poobede ani zaništ naskočiť bafne a nič taakže doopravi :prace: membrána v karbeci odišla pila ma 16 rokov vali každi rok a toto prvá oprava no a o 14 hodine tomu dala korunu fialka zmagnem štartčudlik a ozve sa len cvaknutie cievky na štartéri a nič :pistol: skusim ešte raz a zas ništ nooo zaujíímave ...štartér naskočil asi na 50 zmagnutie ..tož radej nezhasinať a fofrem dom :D tuna miesto posledného štartu :D pri kopke natahaneho dreva z okruhu cca 50 metrov...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Doma zavada najdená odstránena všetko má na svedomi ten sklon svahu z vzduchoveho filtra pretiekol olej von a ten vo svahu kvapkal presne na štarterovú ciavku a pomaličky zatekal dnu kontakti zaliate v oleji moc vodivé neboli a tak opálilo medené konce a prúžok v cievke. Olej vyliaty vše odmastené plôšky obrusene poskladané a šlape jako nový :potlesk: toš taky normálny tyden :evil: Do lesa kvôli prudkému kopcu kade bych asi vozík ANS nevytiahol chodime s vlečkou k MF troška sme spravili medzikus na tiahlo a ten hravo vytiahnem aj s pomocnikom na sedanke ten si chvalí že to aspom tolko netrasie :smich: no a kedže dneska pršalo tak sa vyrobila kladka do lesa bo v obchode pitaju 80 euri mna vyšla jeden kerbokotúč a 7 elektód :D ale foto až zajtrek bo ešte farba neuschla :vysmech:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#112 Nový příspěvek od -Lycan- »

Tak dostal som sa aj k tomu nadstavku na zapnutie mf vlečky :D
Obrázek

Obrázek

A taky ku kladke je rozoberateľna čiže paradička a ešte využitie vyradeného elektrikárskeho opasku ,ktory používam na ukotvenie kladky k stromu :smich: šak šetko treba využiť :potlesk:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#113 Nový příspěvek od -Lycan- »

A taky sme zase boly v lese troška drievka zasa Fialka nachystla a troška zase cestička a flaša kofoly naležato ns hladine je pekne vidieť sklon :D
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

No a aby nebolo Fialke smutno pomahal aj Majorik ale fakt len pomahal odrela si to ona ...
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#114 Nový příspěvek od -Lycan- »

:D :wink: Obrázek
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15779
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Moja FIALKA

#115 Nový příspěvek od oco13 »

-Lycan- píše:
Obrázek
Super 8) toto musím vyskúšať, ten svah si len ťahal alebo ho aj vyšiel traktorom.?

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#116 Nový příspěvek od -Lycan- »

oco13 píše:
-Lycan- píše:
Obrázek
Super 8) toto musím vyskúšať, ten svah si len ťahal alebo ho aj vyšiel traktorom.?
to normalne chodim traktorom teda v tomto som sa otačal :co?: ale chodim s dvojmontažou bo už sme sa raz kotulali dolu svahom aj z tk :D (chodim aj svahy take že sa točia všetky 4 kola a traktor len podskakuje a prehrabuje bo už je to tak prudke že to proste nevide a to mam v kolach po 50 kg plus vzadu navijak :wink: ) ale večšinou smerom hore cuvam pak priviažem a taham nadol do kopca sice utiahnem cca pol stromu ale to je trapenie dolu svahom to ide jak pomasle aj s dvoma stromami prsny priemer kolo 40 vyska kolo 25 m
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15779
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Moja FIALKA

#117 Nový příspěvek od oco13 »

Pomáha dvojmontáž aj pri klbaku? Ja ju mám tiež, ale proste strach mi nedovolí ísť bokom na svah. Som o niečo vyšší ako TK, skôr to mám ako MT.

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#118 Nový příspěvek od -Lycan- »

oco13 píše:Pomáha dvojmontáž aj pri klbaku? Ja ju mám tiež, ale proste strach mi nedovolí ísť bokom na svah. Som o niečo vyšší ako TK, skôr to mám ako MT.
jasne že pomaha ja sa v pohode otočim vo 25 %svahu treba z rozumom bez dvojmontaže bych robil kotrmelce kazdi den dvojmontažou napr. taham klady z jarku a vo svahu zatočim prave predne koleso mi dvihne do vzduchu a taha ma bokom do jarku ale preto že mam dvojmontaž tak to udrži a kludne videm skusal som rovnaky postup bez dvojmontaže a mal som problem vyliest samotnym traktorom čo mi trošku dvihlo koleso a už sa to malo snahu prevratit. ja ked sa otačam vo svahu tak vždy sa snažim mat traktor virovnany nikdy ho velmi nezatačam a ked zatačam tak do tvaru V čiže predok aj zadok smerom do kopca a klb smerom dolu vtedy sa mi zda že je stabylnejši bo vaha motora a navijaku sa presune smerom hore a tak sa tažisko dostava do lepšej polohy a pomaličky na viac krat sa otočim ale skusal som to v priekope na rovine kolko si možem dovolit tak sa mi tk max prevratil na bok a neskotulal sa :D ale pokial ides smerom hore a dole tak v pohode smer na bok trufnem si povedat že do sklonu 20 stupnov možes ist smelo ja mam tk odmerane na vrchu volantu po zem a je širši jak vyžši bo najtažšie časti mam nizko čiže smelo ale s rozumom skus si tak dako predstaviť kde máš na traktore tažisko a pak sa možeš naklanat do stran tolko abys ten dany bod kedi by sa už prevratilo neprekročil alebo sa dako uviaž abi si ho neprevratil a skušaj kedy sa dostane do polohy že už ho rukov pridvihneš to je hranica za ktoru by som už nešiel :ano:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15779
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Moja FIALKA

#119 Nový příspěvek od oco13 »

O dvíhaní kolesa tiež niečo viem Obrázek :typek:

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#120 Nový příspěvek od -Lycan- »

:D nooo ešte tak cca 20 cm nahor a bude to akurat 8) inak čo je v tom big bagu stiepka ?? to asi nejaku tu vahu malo :P
oco13 píše:O dvíhaní kolesa tiež niečo viem Obrázek :typek:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“