TK Radek

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
majo258
Příspěvky: 801
Registrován: stř říj 21, 2009 4:26 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: TK Radek

#61 Nový příspěvek od majo258 »


Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2823
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: TK Radek

#62 Nový příspěvek od JARDY »

Majo díky za všechny,jsem myslel že kdo nic nedělá nic nezkujví,tak že když bude čas tak si to udělám i já,už jsem byl skoro jako medvěd v zimě a traktor taky.A ty vieš po maďarsky?
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Uživatelský avatar
majo258
Příspěvky: 801
Registrován: stř říj 21, 2009 4:26 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: TK Radek

#63 Nový příspěvek od majo258 »

ahoj jardo
po madarsky? hej: jest, pit a utekat. :D :smich: :friends: :-/
inac ten nosic uz mam doma skoro rok, len sa k nemu dokopat a zohnat radlicu.

radek
Příspěvky: 830
Registrován: čtv črc 05, 2007 9:49 am
Bydliště: Semín 53501

Re: TK Radek

#64 Nový příspěvek od radek »

Tak jsem dneska dojezdil,baterka ko,sehnal jsem v obi 90Ah,start.pr.730a se zarukou na tři roky za 1500|Kč.Přehodim baterku,natočim a divny zvuk od starteru.Sundam ho a starter rozlomeny v přírubě.Mám ted dilema jestli nejit do tohodle
http://stroje.bazos.cz/inzerat/21335728 ... ADY-TK.php

Uživatelský avatar
zip
Příspěvky: 178
Registrován: stř pro 08, 2010 4:30 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: TK Radek

#65 Nový příspěvek od zip »

já ho mám a zatím spokojenost. Točí hezky je tichý a startuje skvěle. Co jsem se po něm pátral, tak nemá rád na sobě vodu a bahno a taky asi nevydrží tolik co klasika - nemá vedení toho startovacího kolečka a je celkově daleko drobnější. Ale na to meje ježdění zatím dobrý.

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: TK Radek

#66 Nový příspěvek od Tom »

Nesnese vodu a bahno... to znamená, že traktor nemůžu používat v terénu a umývat :-/ Mám tam poláka. Prý má větší odběr, čemuž asi i věřím, ale zase víc vydží, za to dám hlavu ;-)
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
zip
Příspěvky: 178
Registrován: stř pro 08, 2010 4:30 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: TK Radek

#67 Nový příspěvek od zip »

Nevím, probíral jsem to se starším pánem co hodně opravuje startéry a říkal, že s tímto tento typ má problém, že už tam nějaký měl a musel ho celý nějak čistit - nevím jak jsem informaci získal, tak pouštím dál. Zkušenost s tímto nemám. Mě zatím funguje dobře

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: TK Radek

#68 Nový příspěvek od Tom »

Mě se taky líbí, už jenom proto, že má menší odběr, takže by stačila i menší baterka. Ale přece jenom je to takové titěrné :-/ Držím palce, aby vydržel co nejdéle, kdyby by mi odešel můj, tak do něho taky asi půjdu :)
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
sten
Příspěvky: 733
Registrován: čtv říj 23, 2008 9:38 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: TK Radek

#69 Nový příspěvek od sten »

tak stim poslským starterm a to jeto na h.o.v.no jaho měl a ta hliniková hlava co drží hřídel na vysouvacím pastorku prdla a nešla ničím zavařit on to není čistý hliník ale směs.mě take rupla tak sem sehnal za dvojku českej litinovej a maho fur a jeto už 3 roky a to jezdim.každou chvíly.

radek
Příspěvky: 830
Registrován: čtv črc 05, 2007 9:49 am
Bydliště: Semín 53501

Re: TK Radek

#70 Nový příspěvek od radek »

Tenhle tip s reduktorem jsem měl ve škodě 120 a makal bez problemu 8 let.dneska jsem ho objednal a do utery bude doma.tak uvidime dva roky je zaruka and se daji taky objednat.

Uživatelský avatar
sten
Příspěvky: 733
Registrován: čtv říj 23, 2008 9:38 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: TK Radek

#71 Nový příspěvek od sten »

tak pak dej vědět jak to startuje a točí s tím klidně dej videjko.ja nanej tež koukal a vypadá pěkně.tak ten start zkus natoči tna vydejko,mějse čagajec.

radek
Příspěvky: 830
Registrován: čtv črc 05, 2007 9:49 am
Bydliště: Semín 53501

Re: TK Radek

#72 Nový příspěvek od radek »

Tak starter je na traktoru,točí jak děs:),provedení dle mého bytelné,těsnost na vlhko a nečistoty přiměřená.Polaka jsem rozdělal a plny oleje,jinak je na něm dobrá kotva ,rotor i cívka.Jen ta zatracená příruba je vejpul.Pokud by měl někdo zájem o díly z polaka tak mužu přenechat.
Jinak přišel v týdnu pluh od dabaki DP 20 a dodělávám tu babosed.Potom dám fotky

radek
Příspěvky: 830
Registrován: čtv črc 05, 2007 9:49 am
Bydliště: Semín 53501

Sázení brambor

#73 Nový příspěvek od radek »


Uživatelský avatar
robert xxx
Příspěvky: 1100
Registrován: pon zář 20, 2010 10:07 am
Bydliště: Martin

Re: TK Radek

#74 Nový příspěvek od robert xxx »

Pekne hospodaris, nie je neskoro na zemiaky? :D

radek
Příspěvky: 830
Registrován: čtv črc 05, 2007 9:49 am
Bydliště: Semín 53501

Re: TK Radek

#75 Nový příspěvek od radek »

Brambory jsem daval na konci dubna.Nestihal jsem davat fotky.Za babosedem to šlo moc pětně.Řádky na otočone kola 55cm,proorat to šlo pěkně.Ted na ten ram dělam vyoravačku.

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“