TN-4K2-10

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
galgoci
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 12, 2013 8:09 pm
Bydliště: Dolná Krupá

Re: TN-4K2-10

#241 Nový příspěvek od galgoci »

doviezol som TN-4K2-10 bez podlahy a ručnej brzdy kto pošle podrobne foto prevodu ručnej brzdy a podlahy pripadne náčrtok z rozmermi dakujem

oldman77
Příspěvky: 224
Registrován: pát bře 01, 2013 10:25 pm
Bydliště: brno venkov

Re: TN-4K2-10

#242 Nový příspěvek od oldman77 »

Ahoj zítra můžu nafotit,můžeš sem prosím přidat fotky a rok výroby?
Moc dík Old

galgoci
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 12, 2013 8:09 pm
Bydliště: Dolná Krupá

Re: TN-4K2-10

#243 Nový příspěvek od galgoci »

zajtra pofotim r.v 1969 napadnute domacim kutilom dakujem

oldman77
Příspěvky: 224
Registrován: pát bře 01, 2013 10:25 pm
Bydliště: brno venkov

Re: TN-4K2-10

#244 Nový příspěvek od oldman77 »

A jaká byla cena a nářadí?

galgoci
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 12, 2013 8:09 pm
Bydliště: Dolná Krupá

Re: TN-4K2-10

#245 Nový příspěvek od galgoci »

cena 250eu bez motora plus nove zadne plašte .

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: TN-4K2-10

#246 Nový příspěvek od Tom »

Podlahu mám sundanou a opískovanou, takže můžu nafotit a poměřit. Ale poměřím jen "hlavní" rozměry, ten kdo tu podlahu vymýšlel, tak se na ni celkem vyřádil :smich:
Ta hydraulika... první verze TN vycházely z TK, takže bývaly i dvě nádrže vedle sebe místo akumulátoru, a hlavně postupem času ty nádrže rezaví atd. Takže buď se sehnala náhrada od Agrostroje nebo zrovna to, co bylo po ruce. Nedivil bych se, kdyby už v roce 1970 nebyly díly na TN k dostání.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

galgoci
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 12, 2013 8:09 pm
Bydliště: Dolná Krupá

Re: TN-4K2-10

#247 Nový příspěvek od galgoci »

bez naradia .chcem ho použivat na oranie a rozrabanie pody pred sejbu .ake mate skusenosti v terene a kopcoch. možno bude komplet motor za 150 eu

oldman77
Příspěvky: 224
Registrován: pát bře 01, 2013 10:25 pm
Bydliště: brno venkov

Re: TN-4K2-10

#248 Nový příspěvek od oldman77 »

Letos jsem s tím oral poprvé na rovině a jde to,je to jen o tom nejlíp vyladit pluh.Kultivátor na rovině je taky v klidu,jenže já tam mám dvouválec.Neuvažujete o něm?V kopcích bude asi chybět záběr předních kol.Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


oldman77
Příspěvky: 224
Registrován: pát bře 01, 2013 10:25 pm
Bydliště: brno venkov

Re: TN-4K2-10

#250 Nový příspěvek od oldman77 »

Ahoj chce se mi :'( jak ho někdo .... Co o tom říkal bývalej majitel a kde skončil zbytek?Jaký tam je výrobní číslo není to prototyp?Před lety se pohyboval po slovenské inzerci a měl ještě závaží,tuším s http://postimg.cc/image/44pwhevs1/eresa.

galgoci
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 12, 2013 8:09 pm
Bydliště: Dolná Krupá

Re: TN-4K2-10

#251 Nový příspěvek od galgoci »

je to ten čo mal tie zavažia .pochadzal z okolia NITRY odtial ho kupil pan zo zahoria a odtial som ho kupil ja .odneho som sa dozvedel že ho kupil v takom stave a ten majitel mu povedal že zostatok skončil v šrote vyrobné čislo je 0234 rok vyroby 1965

galgoci
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 12, 2013 8:09 pm
Bydliště: Dolná Krupá

Re: TN-4K2-10

#252 Nový příspěvek od galgoci »

ten rok výroby je preklep spravne 1969

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: TN-4K2-10

#253 Nový příspěvek od Tom »

Jak jsem sháněl TN, tak tohle právě bylo už prodané... ten starý inzerát jde ještě na netu najít. Tehdy by mi to stačilo, chtěl jsem základ, šlo mi hlavně o přední nápravu. To je dobrý základ. Prodloužit to jde vždycky, případně rám upravit dle svých představ. Co s ním uvažuješ dělat?
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

oldman77
Příspěvky: 224
Registrován: pát bře 01, 2013 10:25 pm
Bydliště: brno venkov

Re: TN-4K2-10

#254 Nový příspěvek od oldman77 »

Asi to bude chtít 150kg na předek,nebo jezdit s nářadím jestli vejde za přední kola.Malá korbička by mu slušela :) Horší budou origo díly sedlo podlaha hydraulika,to ještě něco spolkne.Ale těším se na fotky až to dáš do kupy a pojede.Ta přední náprava je origoš,nebo jsou tam jiný náboje?A nedrhnou ty kola o rám?

Já už vozím špejle :smich: a jsem moc spokojen s nářaďákem.To že by se mi převracel dozadu se nebojím.Je to opravdu traktor nekonečných možností 8)
Galgoci až ti to pojede tak ti bude jistě dělat dobrou službu jako mě :) Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: TN-4K2-10

#255 Nový příspěvek od Tom »

Vyfoť tu přední nápravu. Ten rám je před řízením zúžený, má být po celé délce tak jak je vzadu. Proto je i ten volant posunutý napravo. Předpokládám, že to řízení nikdo neupravoval. Určitě z toho nedělej originál TN, udělej si to podle sebe, aby to bylo co nejjednodušší, nejlevnější a pro tvoje účely nejeefektivnější.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“