TN-4K2-10

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
galgoci
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 12, 2013 8:09 pm
Bydliště: Dolná Krupá

Re: TN-4K2-10

#256 Nový příspěvek od galgoci »

som to pozeral a je to odrezane pred riadenim .je tam privarená platna a tam sa to zužuje a je to ešte aj zdvihnute ,ta predna naprava je pôvodna len je uchytenie prerobene, neviem načo taka prerabka .a pritom sa všetko ostatne dalo do šrotu.neviete z čoho pasuju predne disky .

galgoci
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 12, 2013 8:09 pm
Bydliště: Dolná Krupá

Re: TN-4K2-10

#257 Nový příspěvek od galgoci »


oldman77
Příspěvky: 224
Registrován: pát bře 01, 2013 10:25 pm
Bydliště: brno venkov

Re: TN-4K2-10

#258 Nový příspěvek od oldman77 »

Přední disky už tam máš :) .Sundáš ty škodovácký kola a nasadíš origo pláště na ten náboj.Jen budeš muset vyrobit ty velký tlustý podložky s pěti dírama k zajištění pláště,aby nesjel.Dej ještě foto toho súžení jak ti to tam vychází a kolik jsou ty jekly tedka od sebe?Kopčáky by ti tam mohli vejít.

galgoci
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 12, 2013 8:09 pm
Bydliště: Dolná Krupá

Re: TN-4K2-10

#259 Nový příspěvek od galgoci »

tieto tam vojdu už to bolo prerobene .teraz je 36cm nutrajšok a46cm vonkajšok ramu zajtra odfotim. da sa načrtok tich diskov čo držia ten plašt tie kruhy z dieramy

oldman77
Příspěvky: 224
Registrován: pát bře 01, 2013 10:25 pm
Bydliště: brno venkov

Re: TN-4K2-10

#260 Nový příspěvek od oldman77 »

Opoledne se mi zadařilo vyfotit.Snad ti to pomůže.TK moc neznám,ale ta ruční brzda bude asi stejnáObrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek.

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: TN-4K2-10

#261 Nový příspěvek od Tom »

Přední náprava je původní, to "závaží" co máš za diskem je původní disk. Co je nepůvodní, tak to uchycení nápravy, tzn. ten litinový kus (u tebe svařenec) co je mezi rámem.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

galgoci
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 12, 2013 8:09 pm
Bydliště: Dolná Krupá

Re: TN-4K2-10

#262 Nový příspěvek od galgoci »

foto brzdy pomohlo ešte sa chcem opýtať či to tiahlo z paky je na obidva pedale .

oldman77
Příspěvky: 224
Registrován: pát bře 01, 2013 10:25 pm
Bydliště: brno venkov

Re: TN-4K2-10

#263 Nový příspěvek od oldman77 »

Tady to jde vidět.Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: TN-4K2-10

#264 Nový příspěvek od Tom »

Jaký odstín té krémové jsi použil? Já to zatím mám naplánováno stříkat do takové barvy... http://www.nasetraktory.eu/forum/downlo ... &mode=view Motor už mám v originál kladívkové, takže koncem příštího týdne to vidím, že se bude stříkat zbytek. A kupoval jsi nové silentbloky? Z čeho pasují?
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

galgoci
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 12, 2013 8:09 pm
Bydliště: Dolná Krupá

Re: TN-4K2-10

#265 Nový příspěvek od galgoci »


Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: TN-4K2-10

#266 Nový příspěvek od Tom »

Nafotil jsem tu podlahu. Prosím o zaznačení kót, co mám poměřit :)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

galgoci
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 12, 2013 8:09 pm
Bydliště: Dolná Krupá

Re: TN-4K2-10

#267 Nový příspěvek od galgoci »

stačia tieto rozmery ,ostatne musim domerat podla fotiek a toho ako je to upravene . ake sa daju použit silentbloky

http://s28.postimg.cc/zbvxpdgal/IMG_20160221_103337.jpg

oldman77
Příspěvky: 224
Registrován: pát bře 01, 2013 10:25 pm
Bydliště: brno venkov

Re: TN-4K2-10

#268 Nový příspěvek od oldman77 »

Ahoj silentbloky jsem nechal, barvu mě namíchali v Brně podle převodovky,viz foto.Takže to dávám do origo,jen prý by měla se použít červená základovka aby odpovídal odstín.
Jak se tak dívám na tu podlahu,nepřemýšlel jsi o žárovém pozinkování?Já jo je to na pořád a neošoupe se to používáním,co ty na to?Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: TN-4K2-10

#269 Nový příspěvek od Tom »

No já nemám o "barvení" v Agrostroji žádné vysoké mínění, něco šlo i bez základu, díly které kupovali, tak je přestříkali do potřebné barvy, takže se po tolika letech může stát, že vlivem různých povrchů může být ten odstín barvy různý na jednom stroji. Udělám to podle nejelpšího vědomí a svědomí, ale pořád to pro mě bude stroj na práci, akorát bude v původním stavu. Když vidím, co jsou lidi schopní prohlásit za "veterána", tak se mi chce někdy blít :smich: Pozink určitě ne... ošuchaná podlaha, to je patina, a patina je duše stroje :)
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

galgoci
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 12, 2013 8:09 pm
Bydliště: Dolná Krupá

Re: TN-4K2-10

#270 Nový příspěvek od galgoci »

ake sa daju použit gulove čapy riadenia jeden mam uplne zničený a ked som pozeral ostatne tak maju zavit na spojovačku 14 a 16 mm

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“