TN-4K2-10

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
mastnacek
Příspěvky: 7098
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: TN-4K2-10

#286 Nový příspěvek od mastnacek »

Tome, prosim te, kolik se muze tahat za TNkem? A jaky je maximalni zatizeni na korbe? Davam si dokupy dily na stavbu, predek me vychazi na napravu ze z25, rizeni bud pouziju original, nebo prevodku z neceho jinyho pripadne neco ve stylu rizeni jako ma obracak u MF70.
Ted mam TJcko rozlozeny a laboruju, jestli ho udelat motorem dozadu jako TN nebo nahonem dozadu. A taky jak natocit portaly aby se dobre rozlozila vaha, abych to nemusel delat moc dlouhy kvuli pace na predek.
Kdybych mel vzadu vyvodak, moh bych tam udelat normalnil treti bod je to tak? Sezeni bych rad udelal vepredu pred radicima pakama abych nebyl tak vysoko, nebude to jen na zeleninu ale na crcani okolo baraku a na sekani a obraceni sena.

oldman77
Příspěvky: 224
Registrován: pát bře 01, 2013 10:25 pm
Bydliště: brno venkov

Re: TN-4K2-10

#287 Nový příspěvek od oldman77 »

Ahoj na bazoši máš traktůrek z TJčka hotovej.Kdybys nepochodil tak se mi ozvi.
Ty tupláky jedině s rozpěrkama.Tom je musel taky vyrobit podle originálu, mrkni na fotky z 2.5.2016.
Ze začátku jsem je měl spojený trubičkama na 14kách šroubech ale žvejkalo se to a povolovalo.

mastnacek
Příspěvky: 7098
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: TN-4K2-10

#288 Nový příspěvek od mastnacek »

Videl jsem ho, ale tohle nechci. Motor tam je kdovijakej a ja to chci prekopat viz
http://nasetraktory.eu/forum/viewtopic.php?f=20&t=81784

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: TN-4K2-10

#289 Nový příspěvek od Tom »

Jo, náprava ze Zetora je dobrá varianta... já jsem nad tím taky uvažoval, když jsem uvažoval o stavbě TN z M6. Bohatě stačí náprava z áčka. Korba má nosnost tuším 800 kg. tahat... no vzhledem k tomu, v čem jsou uložená zadní ramena, tak bych za tím moc netahal... Tunu max. A to ještě slušně...
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

mastnacek
Příspěvky: 7098
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: TN-4K2-10

#290 Nový příspěvek od mastnacek »

zaves pro vlek bych asi upevnil spis k ramu nez do ramen. nafotim az budu mit promyslenej prototyp z drevenych lati. ram bude sedet na portalech jako u tn + ze silnyho plechu plotna prisroibovana na miste kde byl zaves + k trem sroubum okolo vyvodaku a pak asi jeste plotna vystuzena jaklem ns miste kde je drzak pro klece nebo pouziju ten a k nemu dotahnu ram. tenhle spletenec by mel koncit kousek od tjcka plotnou s nekolika sroubama a pak protikus s jaklama a predni naprava s rozenim.

Uživatelský avatar
Jožo Kovalčík
Příspěvky: 499
Registrován: ned říj 16, 2011 2:05 pm
Bydliště: Rožňava

Re: TN-4K2-10

#291 Nový příspěvek od Jožo Kovalčík »

Ahoj chlapci,

núkajú mi tento nosič náradia za 400€, asi tam úplné chýba hydraulika, čo na to poviete?

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: TN-4K2-10

#292 Nový příspěvek od Tom »

Jožo Kovalčík píše:Ahoj chlapci,

núkajú mi tento nosič náradia za 400€, asi tam úplné chýba hydraulika, čo na to poviete?

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Hydraulika, pedály brzdy, elektrika.... cena to není špatná, ale bude to chtít ještě trochu zainvestovat no...
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

oldman77
Příspěvky: 224
Registrován: pát bře 01, 2013 10:25 pm
Bydliště: brno venkov

Re: TN-4K2-10

#293 Nový příspěvek od oldman77 »

Trochu pozdě, ale ber ho, co je to prosím za rok?

lnemar
Příspěvky: 79
Registrován: pát dub 03, 2009 2:35 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: TN-4K2-10

#294 Nový příspěvek od lnemar »

Ahoj, tak jsme v létě 21 přivezli také TN - od Prahy, práce na něm bude, ale jinak je, kromě hydrauliky a ochranného krytu řemenice motoru, celkem kompletní. Máte někdo naskenovanou příručku, kterou by jste mohli nasdílet nebo prodat? Letos se k němu nedostanu, takže čeká pod střechou na občasnou spanilou jízdu ;-) Byl za rovných 30 kkč a pán měl ve stodole parádní sbírku zrestaurovaných traktorů a .....parádní TH čko.
Obrázek
Začněte jakkoliv a kdekoli, ono se později ukáže jak dál....

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5456
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: TN-4K2-10

#295 Nový příspěvek od thovt »

Nevím že by tu byl nějaký návod , dost podobné je Agrostroj T4K10 zde je možné stáhnout.

chobotek
Příspěvky: 10549
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: TN-4K2-10

#296 Nový příspěvek od chobotek »

Návod jsem si dovolil uložit sem: https://ulozto.cz/tamhle/9wREAxtPrEem#! ... MOAQx0BD==
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
drummer98
Příspěvky: 836
Registrován: ned čer 05, 2011 9:01 am
Bydliště: Nove Mesto n/Váhom

Re: TN-4K2-10

#297 Nový příspěvek od drummer98 »

Ahojte , prosim vas, daju sa niekde na TNko kupit brzdove platnicky alebo je to nerealne prianie ? diky :)
Z5611

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5456
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: TN-4K2-10

#298 Nový příspěvek od thovt »

Nereálné přaní ,jedině renovace

https://www.ferodo.cz/
viewtopic.php?f=21&t=28581&start=15

jakubmart
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 05, 2022 8:23 pm
Bydliště: Lázně Kynzvart

Re: TN-4K2-10

#299 Nový příspěvek od jakubmart »

Ahoj chlapi jsem též vlastníkem TN. Nevíte prosím kde sehnat přední čepy řízení?.. děkuji..

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5456
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: TN-4K2-10

#300 Nový příspěvek od thovt »

V prodejně auto dílů je potřeba posuvné měřítko jaké jsou tam závity.

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“