malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

#76 Nový příspěvek od Tom »

SechTech píše:
mareko píše:chlapi dá se tento stroj vůbec u nás sehnat ? nějak se neobjevuje ? kde se to vyrábělo?
Slávii vráběli v Napajedlích. Dnes podle info kámoše co dělá ve vedlejší firmě, je to asi už prodané a maximálně doprodávají díly co měli skladem.
Pak výrobu převedli do Prostějova, kde to Wisconsin do ledna letošního roku vyráběl pod názvem Farmář. Jestli ještě jsou nějaké ND nevím, ale výroba traktorů skončila.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
naftak
Příspěvky: 188
Registrován: stř dub 15, 2009 1:00 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

#77 Nový příspěvek od naftak »

Ahojte

Mám problém s TV824
Poslednu dobu mi blblo zapínanie vývodového hriadelu pakou v lavo. Problem sa prejeavoval tak ze výod som zapol, tocil sa ale akonáhle dostal vacsi odpor tak vyhodilo paku a kardan sa prestal tocit.
Dostalo sa to do takého stadia , ze ked teraz posuniem paku na zapnutie kardanu, uz ju neviem zaradit, ide akoby cez zuby. Viete mi v tom poradit. Spojkou to nieje.
Dakujem vsetkym

Uživatelský avatar
naftak
Příspěvky: 188
Registrován: stř dub 15, 2009 1:00 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

#78 Nový příspěvek od naftak »

Nikomu sa nieco podobne nestalo? Resp. neviete poradit?
naftak píše:Ahojte

Mám problém s TV824
Poslednu dobu mi blblo zapínanie vývodového hriadelu pakou v lavo. Problem sa prejeavoval tak ze výod som zapol, tocil sa ale akonáhle dostal vacsi odpor tak vyhodilo paku a kardan sa prestal tocit.
Dostalo sa to do takého stadia , ze ked teraz posuniem paku na zapnutie kardanu, uz ju neviem zaradit, ide akoby cez zuby. Viete mi v tom poradit. Spojkou to nieje.
Dakujem vsetkym

pitrysek.k
Příspěvky: 147
Registrován: sob úno 06, 2010 7:46 pm

Re: malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

#79 Nový příspěvek od pitrysek.k »

Ahoj máte někdo dílenskou příručku k motoru Slavia 2S90A ? ? ? Mám teď rozhozený motor tak by se dosti šikla. Když tak prosím na mail pitrysek.k@seznam.cz

Heroldak
Příspěvky: 217
Registrován: sob říj 11, 2014 3:36 pm
Bydliště: Bukovany u Hodonina

Re: malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

#80 Nový příspěvek od Heroldak »

Zdravim nema nekdo katalog nd na tv824s???


kerimek1
Příspěvky: 1
Registrován: úte bře 23, 2021 11:23 am
Bydliště: Břeclav

Re: malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

#82 Nový příspěvek od kerimek1 »

Taky mi přestal jít vývodový hřídel,musel jsem rozpůlit traktor a sundat víko převodovky a zjistil jsem že se vysypali dvě ložiska od vývodové hřídele a proto nešel zapnout vývodový hřídel.

Heroldak
Příspěvky: 217
Registrován: sob říj 11, 2014 3:36 pm
Bydliště: Bukovany u Hodonina

Re: malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

#83 Nový příspěvek od Heroldak »

Tak asi budu muset vyměnit spodní čep, už je tam větší vůle, původní majitel asi nemazal jen vůbec nevím co tam přesně je.

Divín K
Příspěvky: 1
Registrován: ned bře 19, 2023 3:43 pm
Bydliště: DružstevnápriHornáde

Re: malotraktor SLAVIA tv8 24S (hodnocení uživatelù)

#84 Nový příspěvek od Divín K »

Mam TV 824s kupil som ho v roku 1992 v Napajedlej podvozok Tomo Vinkovič a motor 2S90 A Slavia(stabilak z kompresorov).Neviem či ešte vyrábaju ,opravu a servis robi Napajedla a na JZD v Uherskom Hradišti,na slovensku v Lokci
firma Tezetka pán Bakala.

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“