mt8 151.32

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Holder
Příspěvky: 1543
Registrován: úte říj 21, 2008 8:16 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: mt8 151.32

#721 Nový příspěvek od Holder »

Přikláním se začátky výr. Mounfieldu . :rohy: Jinak pěkné fotky !!

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5456
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: mt8 151.32

#722 Nový příspěvek od thovt »

TRACK MT8 píše:
thovt píše:
TRACK MT8 píše:tak a teď bych potřeboval pomoc...nepozná někdo tuhle frézu, má to známej doma, má to doma už hruzu let, mělo by to byt snad nějaky rusky si myslí. nejede mu to a chtěl by nějaky dily, tak by potřeboval vědět co to vlastně má, aby věděl na co ty díly chce.
Motor vypadá jako briggs stratton hodně starý s SV ventily. Náhradní díly pochybuji, je to dost podobné mounfieldu(v konstrukci).
Motor se vyměnuje celý neopravuje se. Díly vyrobit jedině u obráběčce kovů.
přesně tak, je to podobné mounfieldu, ale není to, má to snad ještě od dob komunismu. má něco buť s eletrikou nebo karbecem, ale spíš eletrika. jo, je to tak je 4takt. není na tom nikde žadnej štítek, ani na motoru.

Jedině sundat kryty podívat se pořádně určite tam bude nějaké číslo, hledal bych závadu v konektoru u svíčky, ve svíčce potom v zapalovaní (těd hádám jestli je tám vypínaní motoru elektronické vypíná se to (zkratem) běh motoru obvod musí být rozpojen.
Aby jiskra byla dost silná zapalovaní musi mít vůli kolem 0,7mm od magneta. Jde to i nastavit když se použije plech z plechovky od piva vloží se mezi magneto zapalovaní, které se přimačkne k plechu a dotáhne. Nakonec se plech vytáhne a je nastaveno.

Uživatelský avatar
TRACK MT8
Příspěvky: 801
Registrován: úte bře 30, 2010 11:33 pm
Bydliště: okr.Prostějov

Re: mt8 151.32

#723 Nový příspěvek od TRACK MT8 »

Holder píše:Přikláním se začátky výr. Mounfieldu . :rohy: Jinak pěkné fotky !!
Nevím kdy začínal mounfield, jestli už za komančů....dík, probral sem složky a dal jsem ty nejlepší, sice to není všechno vhodné do tohoto tematu, ale jsou to všechno stroje..

Uživatelský avatar
TRACK MT8
Příspěvky: 801
Registrován: úte bře 30, 2010 11:33 pm
Bydliště: okr.Prostějov

Re: mt8 151.32

#724 Nový příspěvek od TRACK MT8 »

thovt píše:
TRACK MT8 píše:
thovt píše:
TRACK MT8 píše:tak a teď bych potřeboval pomoc...nepozná někdo tuhle frézu, má to známej doma, má to doma už hruzu let, mělo by to byt snad nějaky rusky si myslí. nejede mu to a chtěl by nějaky dily, tak by potřeboval vědět co to vlastně má, aby věděl na co ty díly chce.
Motor vypadá jako briggs stratton hodně starý s SV ventily. Náhradní díly pochybuji, je to dost podobné mounfieldu(v konstrukci).
Motor se vyměnuje celý neopravuje se. Díly vyrobit jedině u obráběčce kovů.
přesně tak, je to podobné mounfieldu, ale není to, má to snad ještě od dob komunismu. má něco buť s eletrikou nebo karbecem, ale spíš eletrika. jo, je to tak je 4takt. není na tom nikde žadnej štítek, ani na motoru.

Jedině sundat kryty podívat se pořádně určite tam bude nějaké číslo, hledal bych závadu v konektoru u svíčky, ve svíčce potom v zapalovaní (těd hádám jestli je tám vypínaní motoru elektronické vypíná se to (zkratem) běh motoru obvod musí být rozpojen.
Aby jiskra byla dost silná zapalovaní musi mít vůli kolem 0,7mm od magneta. Jde to i nastavit když se použije plech z plechovky od piva vloží se mezi magneto zapalovaní, které se přimačkne k plechu a dotáhne. Nakonec se plech vytáhne a je nastaveno.
nevím přesně co a jak, ja stím nic nedělal, jen sem to byl vyfotit a vyslechl jsem co a jak, ono už je to taky pul roku, tak teď přesně nevím, budu to muset on něho na zimu sebrat a mrknout mu na to.

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: mt8 151.32

#725 Nový příspěvek od Tom »

Pěkné fotky 8) Není to ruský Motoblok? Ono je to všechno na jedno brdo. Motor bych nastavoval podle nejpodobnějšího Briggse. Jinak díly vyrobit. Sehnat se na to nedá nic.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
TRACK MT8
Příspěvky: 801
Registrován: úte bře 30, 2010 11:33 pm
Bydliště: okr.Prostějov

Re: mt8 151.32

#726 Nový příspěvek od TRACK MT8 »

Tom píše:Pěkné fotky 8) Není to ruský Motoblok? Ono je to všechno na jedno brdo. Motor bych nastavoval podle nejpodobnějšího Briggse. Jinak díly vyrobit. Sehnat se na to nedá nic.
dík
to jsem chtěl slyšet, je to motoblok mb-1, díky díky, já to nemohl najít.

Uživatelský avatar
TRACK MT8
Příspěvky: 801
Registrován: úte bře 30, 2010 11:33 pm
Bydliště: okr.Prostějov

Re: mt8 151.32

#727 Nový příspěvek od TRACK MT8 »

tak, nahnojeno, pooráno a teď se jezdí do lesa
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Přílohy
15110004 (Large).jpg

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: mt8 151.32

#728 Nový příspěvek od Milhauss »

Pěkná práce,všechno skoro všude hotové,teď už nám zbyde zase jen ten les,a jestli bude sníh,tak nějaké to vyhrnutí 8) 8) 8)

Uživatelský avatar
TRACK MT8
Příspěvky: 801
Registrován: úte bře 30, 2010 11:33 pm
Bydliště: okr.Prostějov

Re: mt8 151.32

#729 Nový příspěvek od TRACK MT8 »

Milhauss píše:Pěkná práce,všechno skoro všude hotové,teď už nám zbyde zase jen ten les,a jestli bude sníh,tak nějaké to vyhrnutí 8) 8) 8)
je to skoro tak, ale já budu ještě mulčovat všechny louky, až doladím mulčovač, a pak nějaký ten úklid zahrady, převoz kamení atd ještě hodně nafty proteče :trik:

Bara
Příspěvky: 163
Registrován: pát lis 06, 2009 12:00 pm

Re: mt8 151.32

#730 Nový příspěvek od Bara »

paradni fotky 8)tohle je spravny hospodareni 8) zviratka nejaka jsou

Uživatelský avatar
Holder
Příspěvky: 1543
Registrován: úte říj 21, 2008 8:16 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: mt8 151.32

#731 Nový příspěvek od Holder »

[quote="Bara"]paradni fotky 8)tohle je spravny hospodareni 8)
Co k tomu dodat , naprostý souhlas ! :friends:

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: mt8 151.32

#732 Nový příspěvek od Antony30011 »

Kolik lopat tam ten nakladač dal? :D Já mám to Mengele 3,5t a od UNCáka to bylo 5 lopat. Daleko lepší práca jak rukama 8)

Uživatelský avatar
TRACK MT8
Příspěvky: 801
Registrován: úte bře 30, 2010 11:33 pm
Bydliště: okr.Prostějov

Re: mt8 151.32

#733 Nový příspěvek od TRACK MT8 »

díky, jo nějaky to vepřovy i hovězí se najde, je to dva týdny co se narodilo tele, je dobry, že je to jalovička.
no, skoro nemá ani cenu to jcb startovat, vleze jedna lopata a trošičku, ať je čepica :-)

Uživatelský avatar
TRACK MT8
Příspěvky: 801
Registrován: úte bře 30, 2010 11:33 pm
Bydliště: okr.Prostějov

Re: mt8 151.32

#734 Nový příspěvek od TRACK MT8 »

zas mám chvilku, tak sem něco dám, předělal jsem mulčovač na hydraulickej posuv a něco sem pomulčoval.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

minomik
Příspěvky: 53
Registrován: stř kvě 22, 2013 10:56 am
Bydliště: SL

Re: mt8 151.32

#735 Nový příspěvek od minomik »

Zdravím MT8 151.32. Chcem sa opýtať či máte niekto skúsenosť s redukovaným štartérom Magneton Kód 9142782 a štartovaním Motora Lombardiny LDW 1503 za studena. Čo pomôže zlepšiť štart? Žhaviče alebo štartér alebo oboje? Každá rada pomôže.

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“