MT8-065

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
j.klm
Příspěvky: 2
Registrován: čtv dub 19, 2012 7:31 pm
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: MT8-065

#31 Nový příspěvek od j.klm »

Čau lidi. Nevím co kdo má proti MT8 065, ale já tento stroj mám doma a jsem s ním naprosto spokojen. Mám samozřejmě v mém okolí lidi který mě jeho koupi rozmlouvaly, že prej jedině 4x4, ale je to o ceně.Stačilo se podívat co mají ti radílci doma a bylo jasno (většinou nic a snažily se být chytří). Je to nějakej trapnej mýtus že to nic nezvládne. Já stím tahám v lese dřevo, v zimě vyhrnuji sníh, dělám teréní úpravy, vozím na vleku od hlíny, písku, kamení, dřevo, prostě co je potřeba a že by to někde hrabalo tak že by to nejelo je blbost. Jen na zimu dávám dozadu trháčky. Jo a to na tom mám ještě čelní nakladač. Vterénu hrabe téměř vše. Tak to je můj názor, nikomu to necpu, ale chce to s tímto strojem mít nějakou zkušenost než se to začne odsuzovat.

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: MT8-065

#32 Nový příspěvek od Milhauss »

8) 8) 8) 8) 8) Já si taky myslím že to zase nebude tak hrozné. Kdybych ho měl,asi bych zvolil větší kolečka na předek. Jinak asi super stroj,mě by taky bohatě stačil,4x4 je pro mne luxus. Akorát ten benzín mě odradil,mám ho doteď a je fakt že to tam nestčím lejt. Jak je to se spotřebou u tebe??? Přestavba na plyn by taky asi stála za ůvahu. V tom je 1500 ccm????

Založ si své vlákno,rád bych to okouknul a pozoroval jak s ním pracuješ 8) 8) 8)

j.klm
Příspěvky: 2
Registrován: čtv dub 19, 2012 7:31 pm
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: MT8-065

#33 Nový příspěvek od j.klm »

No se spotřebou je to horší, ale vychází to tak okolo těch šesti litrů na hodinu. Když dělám s tím čelňákem , tak i trošičku víc, protože mě to pořád přitahuje k tomu abych šlapal na plyn i když se to o moc rychleji nehejbe. Teď v tom mám motor originál š1203 ale už mám přichystanej TAZ 1500 a budu to předělávat. Musí se tam dát olejové čerpadlo s větším průtokem oleje, aby se ten čelňák hejbal rychleji, no a pak už jen buď sehnat a nebo vyrobit originál prtikusu brzd na oj k vleku a snad to bude zase nějaký ten rok sloužit bez problémů. Prostě je to pořád lepší řešení než ty domácí traktory. Dřív jsem taky dva vyrobil a když s tím nemůžeš na silnici, tak to vcelku k ničemu není. Pak jsem vše prodal a koupil MINI 070 a za půl roku šel dál. Taky to není špatnej stroj, ale muselo by to mít silnější motor, hydrauliku (je tam ruční a žádná sláva to není) a hlavně starter a baterku. Malýho pracanta vastřídal o trošku větší a s tím jsem spokojenej. Byl sice dražší, ale zase to udělá dost práce. Měl jsem u toho ještě zameták a lištovou sekačku ale pro to jsem nenašel využití a tak jsem to taky poslal dál. Tak teď už k tomu mám jen origo vlek, čelní radlici, čelňák s dvouma lopatama a vydlema, naváják do lesa a zadní radlici na sníh. Myslím že to snad stačí na práci okolo baráku. I když tu přední a zadní radlici už teď vůbec nepoužívám ale nechce se mě s tím loučit, tak to tady přeskakuju a nadávám kterej debil mě to dal do cesty.

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: MT8-065

#34 Nový příspěvek od Milhauss »

Založ si kámo svoje téma mezo Mtéčkama a Tékáčkama a cpi si tam fotky 8) :friends: :friends: :friends: :friends:
Rád bych to okuknul,hrozně by se mi líbilo,k mojí 050ce časem přikoupit tento stroj,až bych se třeba zbavil domadělu,to jen taková vize do daleké budoucnosti. Tak šup sem s tím,ať se můžu kochat,práce s tím naděláš asi moc,tak o fotky a zkušenosti nebude nouze. Měj se

beeboob
Příspěvky: 2
Registrován: úte bře 17, 2009 7:00 pm

Re: MT8-065

#35 Nový příspěvek od beeboob »

Tiez mam MT8-065(Barborka) doma a som vcelku spokojny. Mam ho(ju) na chalupe a uplne staci aj ked par veci sme museli s tatkom doriesit. Navyse som ju kupil za 45 000sk aj s radlicou na sneh, kypricom a kosackou, takze nebolo co riesit))) Ale ten diesel by sa mi tam pacil viacej, mozno casom.

Uživatelský avatar
deniels
Příspěvky: 2047
Registrován: sob pro 10, 2011 12:22 pm
Bydliště: OSTRAVA

Re: MT8-065

#36 Nový příspěvek od deniels »

nahod dnejake fotky,jinak te tady vitam
WINEA 36HP excellent
VEGA 47HP excellent
VEGA 50HP excellent

beeboob
Příspěvky: 2
Registrován: úte bře 17, 2009 7:00 pm

Re: MT8-065

#37 Nový příspěvek od beeboob »

Dakujem . Takto nejako vyzerala Barborka, ked som ju dovliekol.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
edo
Příspěvky: 1400
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Kopanice

Re: MT8-065

#38 Nový příspěvek od edo »

čo hovoríte na tento stroj? http://stroje.bazos.sk/inzerat/17214139 ... et-MT8.php celkom ma zaujala cena a príslušenstvo, hľadám niečo namiesto mf70, chcel by som s tým kosiť sady, hrnúť sneh a rozrábať malú záhradku.. na ťažšie práce mám veľký traktor. čo ten naftový motor čo k tomu je, bude tam pasovať?

Uživatelský avatar
FrantaLiska
Příspěvky: 62
Registrován: sob zář 29, 2012 1:30 pm
Bydliště: Hranice

Re: MT8-065

#39 Nový příspěvek od FrantaLiska »

Zdravím všechny
Mám doma MT8-065 právě dovezený zatím nepojízdný,
a potřeboval bych na něj otáčkoměr nevím kde sehnat poraďte.
Když bych potřeboval ještě něco dám vědět. Dík za rady.

Uživatelský avatar
deniels
Příspěvky: 2047
Registrován: sob pro 10, 2011 12:22 pm
Bydliště: OSTRAVA

Re: MT8-065

#40 Nový příspěvek od deniels »

mate foto malotraktoru?
WINEA 36HP excellent
VEGA 47HP excellent
VEGA 50HP excellent

Uživatelský avatar
peče
Příspěvky: 327
Registrován: pát dub 06, 2012 1:41 pm
Bydliště: Středočeský kraj

Re: MT8-065

#41 Nový příspěvek od peče »

Zdravím dalšího majitele 065, náhradní díly kupuji u p. Šálka, výrobce malotraktorů v Prostějově. Agroad se sídlem v Kuřimi, tam maj slušnej výběr nebo většina dílů je z TAZu 1203, doporučuji firmu Ocelot se sídlem v Žacléři.

Otáčkoměr je myslím stejný jako v Tatře 815. :(

Uživatelský avatar
FrantaLiska
Příspěvky: 62
Registrován: sob zář 29, 2012 1:30 pm
Bydliště: Hranice

Re: MT8-065

#42 Nový příspěvek od FrantaLiska »

Můžete jsem dát někdo fotku toho oatačkomeru ať vím jestli by tam seděl z tatry 815 .
http://www.agrozetshop.cz/otackomer-tat ... 857-c-909/
A nebo my napsat jestli to je 100% on.

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: MT8-065

#43 Nový příspěvek od Tom »

Jestli si dobře vybavuju, tak na MT8 050 je ten budík do 3500 ot/min, a ta 065ka asi jiná nebude :-/
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
deniels
Příspěvky: 2047
Registrován: sob pro 10, 2011 12:22 pm
Bydliště: OSTRAVA

Re: MT8-065

#44 Nový příspěvek od deniels »

ano 050 ma otackomer do 3500 viz tema Petrova lasni MT8 050 http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 21&t=42679
WINEA 36HP excellent
VEGA 47HP excellent
VEGA 50HP excellent

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: MT8-065

#45 Nový příspěvek od Tom »

deniels píše:ano 050 ma otackomer do 3500 viz tema Petrova lasni MT8 050 http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 21&t=42679
A ten škodovácký motor taky bude těch 3000 točit.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“