MINI O70

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
přednosta
Příspěvky: 7
Registrován: ned dub 05, 2015 5:27 pm
Bydliště: Hodonín

MINI O70

#1 Nový příspěvek od přednosta »

Zdravím ze zasněžené jižní Moravy, a mám dotaz. Na MT MINI 070 hučí 4, ostatní kvalty né. Podle mě ložiska. Musí se vyměnit?? Jak na to ?? Prý někdy pomože Ruský HUSTY olej??? Předem děkuju za rady a pomoc.
Zdeněk

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: MINI O70

#2 Nový příspěvek od -Lycan- »

Podla mna ložiská by skor piskali mam majora a mne huči 5 v poriadnom zabere i 4 to je znak opotrebenia vola v zuboch je večšia a styčna plocha tiež tutiž pri otačani sa dotyka večšia plocha a na dlhši čas a dochadza k treniu zuba o zub a v tej rychlosti to počut ako hučanie ja som mal prevodovku otvorenu a zuby boli opotrebovane tutiž si myslim že je 4kove sukolie opotrebene husty olej to porieši ale len chvilkovo ... na TK 14 mi 4 huči už 20 rokov aj s portalmi a nič sa nedeje čim večši prevod tym večši hurhaj...
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5429
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: MINI O70

#3 Nový příspěvek od thovt »

Hučí až kňourá dělají to rovné zuby, vyzkoušej si to u auta s mech převodovkou u rychlostního stupně zpátečka.

JardaCNC
Příspěvky: 2349
Registrován: pát čer 14, 2013 11:24 pm
Bydliště: Kyjov

Re: MINI O70

#4 Nový příspěvek od JardaCNC »

Tím že jedeš na rychlejší kvalt a jsou tam " přímé" zuby - tak je to ozubení hlučnější - ano příklad ze spateckou.
No v závodním autě se sekvenční převodovkou - slyšíš jen tu převodovkou.

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“