Miník Bouráka Boba

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Miník Bouráka Boba

#16 Nový příspěvek od -Lycan- »

Jasne pokial budeš použivat vercajch čo je k varine tak to pohoda a matroš už lacnejši nebude tie svine obchodnicke budu len dvihať bo čina nestiha inakkus stareho matrošu sa da zohnať i dakde na šrotovisku nebo vykupe železa nevem jak je to u vas ale vzdi sa dá dohodnut a kupovat cely meter ked ti stači mozna 40 cm tak to je už pri tich cenách poznat skus pokukat po okoli možná aj u suseda sa bude válat kus joklu nebo trubky :D
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#17 Nový příspěvek od BourakBob »

Jo tak naštěstí mě něco zbylo když jsem dělal káru ještě za normální ceny.. a kus pásoviny taky seženu. Mám tu ještě po dědovi nějáký železo tak myslím zme něco ještě najdu a poslepuju.. bohužel radličky na pluh které tu byli tak pantatík aktivně vyhodil takže budu muset improvizovat s tou vari, naštěstí soused má takže ploužek si půjčilm jen musím udělat ten nosič

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#18 Nový příspěvek od BourakBob »

Včera jsem už nestíhal složit káru čerstvé břízi protože začlo dost pršet tak jsem na to šel dnes.. 😂 zda se že napršelo celkem dost dál jsem nedojel 😂
Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Miník Bouráka Boba

#19 Nový příspěvek od -Lycan- »

:vysmech: to si cúval ?? ak hej tak aj to je úspech mne ked trocha poprši a majorom chcem cuvnut dokopčeka tak nepomože ani uzaverka šipi sa zalepa a už jedeš jak na saních kade tade :smich: ale furka fajná na takeho špunta 8)
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#20 Nový příspěvek od BourakBob »

Jojo na couvačku s uzávěrou 😅 furku jsem musel trochu zmenšit ale něco tam naloženo bylo no přece jen bříza je težká 🙈
To jsem docela překvapenej že majorovi se takhle nechce 😂 ale jak říkáš zalepí se drapáky a pak je zlo 😂

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Miník Bouráka Boba

#21 Nový příspěvek od -Lycan- »

jo majorec taha jak drak ale ve smeru záberu šipou jakonahle ideš proti tak ich zalepi a nevide ani sám ne to ešte v vlekom teda u nas v našom terene fialka taho skova do vačku bar de ale tam je citit 4x4 kebi mal aj majorec 4x4tak by cuvol dačo ale len ze zadkom nejde ešte retaze bi pomohli ale na tazku pracu mam preca fialku :smich:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#22 Nový příspěvek od BourakBob »

Jo 4x4 je věc taky pokukuju ještě po něčem větším ale furt malým kvůli místu. Právě máme možnost těžit les za pusu ale technika mě chybí takže furt musím otravovat švagra.. myslel jsem si že koupíme nějaké mtčko 065 bez předku ale to mě všeci odrazují tak koukám po 050 ale to jsou rakety.. a japonci nevím no 🤷🏻

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#23 Nový příspěvek od BourakBob »

Tak jsem pul den hledal materiál a samo sebou to nejlepši bylo uplně dole takže obrátit kůlnu vzhůru nohama a pak jsem si chvíli plánoval a rozmýšlel jak udělám nosič nářadí a stihl jsem jen toto 🤦🏻 Ale jinak vymyšlené to mám teď to jen zhotovit 😎 je to tam jen přiložené nemám svářečku, a je to jen polotovar musí se to ještě zařezat a zabrousit a přivařit

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Miník Bouráka Boba

#24 Nový příspěvek od -Lycan- »

no to hej za 050 mtčko pitaju jak ja čo som dal za mojorca ono čím mense tym drahše tuším dolesa ti stači bar jaky tragač a najlepši s navijakom tím si drevo navláčiš na jedno miesto a pak už len narezat metrovicu popripade prekalat naložiť a fujac dom pokial to maš blízo tak to povozíš aj na malych strojoch u nas vozia aj na agzate či tere pak maju aj minika a jeho večšieho brata unimaxa a v pohode kolo meter a pol zoberu teraz ma u nás jeden kubotaka 7000 tuším taka mala hračka a ma zato navijak cez kardan a bol som prekvapeni jak to potiahlo jasne ked nevládze krajal na menšie kusy ale furt lepšie jak to valit na chrbte fialka tež do kopca neda cely strom ale na 2tri kusy to ta s prehladom už mám par foto len to musim jaksik dostat sem bo ja sa trocha s pc hnevam tu sa neda kvaltovať ani pridavať a nevrči to namna :vysmech:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#25 Nový příspěvek od BourakBob »

Mám to tak kilák no.. kubota se mě líbila taky i nějáký slušný samoděl bych snesl jenže kvůli klukům co tu jezdí po lesích na mašinách a sousedům co to nemůžou unést tak tu jezdí každou chvíli policajti. I s Miníkem už pokukovali a myslel jsem že budou stavět naštěstí jeli dál. Tak jsem si říkal jestli nekoupit něco s čísli. Japonci mají údajně vyjímku na silnici třetí třídy ale to kdo ví..🤷🏻 Uvidíme jak to bude teď se vše zdražuje tak možná něco odtahám miníkem prostě si budem muset kdyžtak poradit 😂

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Miník Bouráka Boba

#26 Nový příspěvek od -Lycan- »

urob jak ja kedis zobral feliciu na vozik hodil taky domarob z 350 jawky motorom doviezol dolesa postahoval takmer k ceste a pak osobakom navoziku povozil :D
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#27 Nový příspěvek od BourakBob »

Asi to tak dopadne 😂 je blbá doba teď kupovat další stroj no.. on ten prcek toho zvládne dost asi.. bude muset 😂

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Miník Bouráka Boba

#28 Nový příspěvek od -Lycan- »

jasne prckom nataháš a vozikom povozíš a to už ti nemože nido nist akurat papir od dreva pitat :typek: ja kedis kupil 1203 valnik vtedi som zan dal 300 euri pokal si ho jeden panko nepožičal a zlomil mi ho bo narval nato 2 palety zalievačie nechcel platit dopravu takto platil cele auto :vysmech: :vysmech: :vysmech: no ale skoda jej bolo ... a 3 metre dreva som vlačil natom plus vozik ale stenala riadne :D ale čo človek si doviezol sám kedi chcel jako chcel a nikomu sa nemusel doprosovat nič mi nevadilo viac jak to ked som musel dakoho pitat či mi to dovezie a doprosovat sa mu pak vycakavat kedy bude mat čas až som troška zarobil investoval do stroja ten zarobil na druhy a čul mam fraj idem jak pan pomali jedna osoba na dvoch črepoch :smich: a pomalički si porobim jak stem ono ta samostatnost kolkokrat previši vse ostatne čo natom že mi to trva možná tyžden kim si to povozim ale furt ma to vide lacnejšie a hlavne no stres pomali pohoda a to sa v dnešnej dobe ceni ne sa nahanat ... :friends:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#29 Nový příspěvek od BourakBob »

Taky to mám rád hezky v klidu. Včera jsem byl v lese po vlastní ose s miníkem no bude to chtít úpravy a kanistr benzínu sebou kdyby náhodou ale práce jsme udělali no jéje.. stahal jsem si to po metrech na jedno místo. Pak jsem zapřihl kárku na klídek naložil a trtal dom udělal jsem takhle tři točky a doma dřeva dost.. ale bude to chtít zadní pneu mitasky a vepředu udělat ty čepy a dám tam asi ty vodící pneu od tallerborgu.. a myslím že si vystačím jen s tím do lesa je to kilák to dojedu hravě a dom to šlo taky pěkně. Jen to přes zimu dám dokupy abych svítil a myslím že to bude pohoda

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Miník Bouráka Boba

#30 Nový příspěvek od -Lycan- »

Taak treba odskusat ahned vies nacom si a myslim ze minik potiahne aj viac jako meter skus mu dat viac kusov po dvoch metroch a uvidis mne fialka taha jeden strom naraz prerežem na dva tri kusi a jedem a ked je tenši kludne zapnem aj dva tri kusy ono otazne je či si stes zajazdit ked som si chcel uzivat jazdu tahal som menej a na dvojke ked som mal toho plne zuby tak viac a na jedničke ale na 2 som sa viac točil a cca ku koncu s palivom to višlo narovnako ale na 2 som natahal o dva tri stromi viac čiže pre taku domacu spotrebu zanedbatelne a ked to bolo porovine zapol som vlek za vlekom a valil domov z dvomi ale to sa poc policii nelubilo kukali po mne jak po vrahovi ale nezastavili :wink:
Ono tak troška zdola aj večšie kusi dlžka 3,5m +/- a priemer no jak koleso :vysmech: Obrázek Obrázek no ale to už stenala hrabala ale zas od toho mam navijááčik pomoc na nezaplatenie...
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“