Miník Bouráka Boba

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#46 Nový příspěvek od BourakBob »

Co na říct 😂 věrná kopie řekl bych akorát to udělám v jiný barvě 😂 ať se úplně neopičím 😂

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#47 Nový příspěvek od BourakBob »

Tak už může mrznout, zahnojeno a pak ruční práce 😅

Obrázek

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#48 Nový příspěvek od BourakBob »

Ježíšek naděloval garáž se líbila tak aspoň že tak..😂

Obrázek

Obrázek

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#49 Nový příspěvek od BourakBob »

Trochu péče si ten pracant zaslouží a když už tak mu trochu dopřejeme..

Obrázek

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#50 Nový příspěvek od BourakBob »

Kultivátor původně za frézu chce trochu péče ale poslouží má v rozloženým stavu asi 90cm takže ideál

Obrázek

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#51 Nový příspěvek od BourakBob »

Trochu pokrok hodím to do barvy a pak se bude testovat a makat na dalších věcech

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Miník Bouráka Boba

#52 Nový příspěvek od -Lycan- »

AA nekdo sa chysta na velkoobjemovu dopravu vzhladom na tu gulu za autak :D privesny vozik to isti a hlavne má spz :D a predstav si ked ti pojdu aj svetla možeš ho kludne tahat aj po cestach bo u aut sa berie vaha nakladu na tažne zariadenie cca tak nejak ale u traktoru máš tažne zapnute v tbz a ten vahu definovanu nemá :D ja tak taham privesny vozik jak za majorom tak za TK a žáádny zeleny mi k tomu nič nepovedal pravdepodobne aninevie čo by mohl ..... a ten kyprič neviem čo nato povedia tie radličky rataj s tým že minik má hodne večšu silu jak varina treba to sledovat abys si si ich nezepsul ten štelovaci záves by to mal udržať ale tie radličky nevem pri jazde nato kukaj či sa im panenky neotáčaju počas roboty :D
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#53 Nový příspěvek od BourakBob »

Je to tak až to doladím tak půjdou snad i světla 😅 když koulu tak pořádnou 😂

Hele ten kypřič je takovej trochu z nouze měl jsem ho možnost vzít za pár korun tak to zkusím.. navíc nevím jak vlastně funguje protože to upnutí je válec v trubce volně se to točí jestli to má funkci třebas když vezmu šutr nevim no 😅 kdyžtak to předělám a dám tam klasická pera 🤷🏻 Zkusíme uvidíme 😅 nestihl bych to vše vyrobit do jara tak zkusíme takhle 😅
Hold narodilo se nám mimčo takže máme starosti jiný 😂

Jar.Ka
Příspěvky: 441
Registrován: pát led 17, 2014 9:51 am
Bydliště: Jičín

Re: Miník Bouráka Boba

#54 Nový příspěvek od Jar.Ka »

Budeš dělat u toho kultivátoru ještě nějaká kolečka na nastavení hloubky?
Bez nich to asi nebude dobře fungovat :-/

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Miník Bouráka Boba

#55 Nový příspěvek od -Lycan- »

BourakBob píše: pát led 14, 2022 10:56 pm Je to tak až to doladím tak půjdou snad i světla 😅 když koulu tak pořádnou 😂

Hele ten kypřič je takovej trochu z nouze měl jsem ho možnost vzít za pár korun tak to zkusím.. navíc nevím jak vlastně funguje protože to upnutí je válec v trubce volně se to točí jestli to má funkci třebas když vezmu šutr nevim no 😅 kdyžtak to předělám a dám tam klasická pera 🤷🏻 Zkusíme uvidíme 😅 nestihl bych to vše vyrobit do jara tak zkusíme takhle 😅
Hold narodilo se nám mimčo takže máme starosti jiný 😂
Tak gratulujem k prírastku hned to bude veselšie a neskor bude mat kto pomahat :)

a tp osadenie je z dovodu vyrovnávania napr s kolesom traktora skočiš do brázdy a tym padom by sa ti to prenieslo na náradie a jedna strana by mala tendenciu sa nasilu zapichnut do zeme takto sa to v te trubke pootoči a naradie pojde rovno a zas ako oleso vyskoči z brazdy tak sa to vrati doroviny a naradie pekne brázdu zahrnie čiže dovod je vyrovnane naradie aj ked je traktor šikmo mozu tam byt aj dorazi aby to šlo len do určitého uhlu ale to už na uvazenie máš celkom lacné a účinee kopirovanie a vyrovnávanie terenu :vysmech:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#56 Nový příspěvek od BourakBob »

Tak jsem zase o neco chytrejsi :) jsem za to rad uvidim jak se bude darit s urodou a chci rozsirit jeste to me male policko.. ted delam na hrobkovacich radlicksch nebo jejich uchyceni k nosici ale vychazi mi to ale celkem blizko za kola tak nevim zda neudelat nosic jen na radlicky.. nevim zda to bude na skodu nebo ne spicka radlicky je cca 25cm od zadniho kola :-/

Jar.Ka
Příspěvky: 441
Registrován: pát led 17, 2014 9:51 am
Bydliště: Jičín

Re: Miník Bouráka Boba

#57 Nový příspěvek od Jar.Ka »

Myslím, že 25 je pohodě.
Já to mám takto.
Obrázek
Teď to nemám možnost změřit, ale podle fotky to odhaduji do 30 cm.

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Miník Bouráka Boba

#58 Nový příspěvek od -Lycan- »

Tomáš v pohode ja mam sice okolo metra ale to je už na chuja sa s tim dakde krutit a zas minik nema tonu žeby totak utlačil že bi to tá radlička dvihala už pri kolese myslim že 25 je v pohode uvidiš počas skusky a ked tak sa da vždy dovarit daky kusok aby bolo malinko dalej
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#59 Nový příspěvek od BourakBob »

No nevim co jsem včera měřil ale teď to vychází takhle blbě mám starý radlice co jsem tu našel po dědovi, asi budu muset navařit a nebo koupit jiný radličky

Obrázek

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#60 Nový příspěvek od BourakBob »

A nebo udělám držák na radličky a upnu to jak na vari 🙈

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“