Miník Bouráka Boba

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Miník Bouráka Boba

#31 Nový příspěvek od -Lycan- »

Tu som naišou ešte staršiu fotečku čo som rval na jeden zatah dolu kopcom no troška na tom lane bolo :smich: Obrázek
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#32 Nový příspěvek od BourakBob »

Pěkné uveze toho teda dost 😎
Máš pravdu že je třeba to vyzkoušet a on toho miník zvládne fakt hodně hold se seznamujeme a nechci ho ještě tolik trápit musím na něj pomalu 😂

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#33 Nový příspěvek od BourakBob »

Sice pomalu ale trošku jsem pokročil. Něják na to nemám vůbec čas.. přes týden to snad dodělám pak už jen držák vari tělesa a můžu makat..😀

Obrázek

Jen chci dodat že se železem dělám sám takhle poprvý.. 🤦🏻 Ale hlavně že to baví..

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Miník Bouráka Boba

#34 Nový příspěvek od -Lycan- »

šeetko je nekdi poprvé :D ono najhorši ked ta to chiti a nevieš prestat pak skončíš jak jáá už to nemám de parkovat a ked chcem ist niečo robit tak hodinu rozmýšlam na čom pojde a nakonec aj tak berem to čo je nakraji :smich:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#35 Nový příspěvek od BourakBob »

Je pravda že u toho paradně relaxuji 😂 už přemýšlím nad stavbou traktora pro malyho uvidíme 😂

Jar.Ka
Příspěvky: 441
Registrován: pát led 17, 2014 9:51 am
Bydliště: Jičín

Re: Miník Bouráka Boba

#36 Nový příspěvek od Jar.Ka »

...k tomu nosiči.
Nevím jak to máš vymyšlené a co všechno tam chceš připojovat, ale aby ti tam pak nepřekážely ty výztuhy.
Ten střed je dost nahuštěnej.
A za další.
Přes originální nastavovací těleso Vari bych to nepřipojoval. Je to litina a praská to i na Vari. Natož na stroji s dvakrát takovým výkonem.
A je to docela drahá sranda.

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#37 Nový příspěvek od BourakBob »

Těleso jsem sehnal za 1200 když se to podělá tak něco vymyslím, nebo předělám možná to něják vyztužím aby to neodstávalo tak zabrat.. jinak tam bude přivařenej zezadu ten držák na příslušenství.. a obvorávací radličky se vydají na strany.. škrabák budu vyrábět brány ještě uvidím takže my jde o pluh případně ty lehké brány za varinu a vyorávač brambor 🤷🏻
Uvidíme jak to bude fungovat je to první výtvor tak se ukáže teprve 😂

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4384
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: Miník Bouráka Boba

#38 Nový příspěvek od Peter768 »

Tie šikmé výztuhy tam netreba. Nepôsobia tam bočné sily, a Minik to neohne. Stačí dobrý zvar a bude to OK.
Ak chceš vyhodiť 1200CZK tak mi ich pošli, a ešte "vydeláš", lebo rada znie ako písal aj kolega, ze to zlomíš a aj tak to budeš musieť prerobiť.

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#39 Nový příspěvek od BourakBob »

Chtěl jsem to betelný ještě nevím co s tím budu vše dělat třeba to předělám ještě 🤷🏻
1200 jsem už vyhodil pánovi za to těleso 😂 ale tak chybama se člověk učí zkusilm to vymyslet.. a v jakým místě se to láme u čepu?

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#40 Nový příspěvek od BourakBob »

Jinak kolega v práci má yanmar ke-3 a už takhle oře třetím rokem a zatím neprasklo a používá i brány smyk vyorávač a ještě nějáký věci si za to dělal takže to využívá hodně..🤷🏻
Ale já teda uvidím zkusím to pořešit jinak

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#41 Nový příspěvek od BourakBob »

Ještě jsme to dneska na rychlo před noční s tatíkem bodli a asi dobrý tak to zítra přivaříme a můžu pokračovat.

Obrázek

Třetí bod je provizorka ze starýho domadělu nesehnal jsem zatím jiný

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Miník Bouráka Boba

#42 Nový příspěvek od -Lycan- »

Panečku ten ram sispravil jak za majora :D tuž tie bočné vystuhy bych nedal zbytočne to neohneš a nezlomiš aj ked s timbudeš zatačat s naradim v zemi na majorca mam niečo podobne a na spodu mam len trojholnički z 5 pasoviny s rozmermi kolo 7 cm strana a drži to na majori tak tebe bohato stači bez vystuh ušetris matroš a nebude to take tazke ...
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#43 Nový příspěvek od BourakBob »

Už je to hotový já mám asi po tatovi úchylku všechno předimenzovat 😂
Navíc plánuji to jako univerzální držák na vše uvidím jak to bude vypadat v reálu ale v hlavě mám nápadů co s tím teď mohu dělat 😂
Přes zimu na to udělám vidle asi i lopatu samosebou veškerou zemědelskou výbavu od radliček po brány, prostě to teď ponese vše co se mi v hlavě objeví takže jsem chtěl aby to bylo tuhý ikdyž je to asi zbytečné
Pluh pravděpodobně taky vymyslím jinak než bylo v plánu takže tu tuhost možná ještě ocenilm 😂

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#44 Nový příspěvek od BourakBob »

Posvařovat dát to dokupy a je to hotový. A můžu začít stavět garáž pro mladýho na Vánoce 😅

Obrázek

Jar.Ka
Příspěvky: 441
Registrován: pát led 17, 2014 9:51 am
Bydliště: Jičín

Re: Miník Bouráka Boba

#45 Nový příspěvek od Jar.Ka »

To je mi nějaké povědomé.
Jako bych to už někde viděl. :smich:

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“