Miník Bouráka Boba

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15826
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Miník Bouráka Boba

#121 Nový příspěvek od oco13 »

Vidíte chlapci ja som mal aj klbaka a teraz mám japonca a moja ďalšia stavba bude klbak s riadenou jednou nápravou. :typek:

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Miník Bouráka Boba

#122 Nový příspěvek od -Lycan- »

BourakBob píše: čtv dub 14, 2022 2:52 pm Hele pro někoho to mozna zataci dobre jenze ja mam ted vsude drevo a ruznej material takze potrebuju neco obratnyho jako mini.. ale do budoucna se predkem kvuli lesu tam mini trochu ztraci udelam prace hodne ale jak je to ve svahu tak brzdy to nedavaji dolu musim hodne z volna a predek kdyz jedu nahoru tam chybi ale tak na novej neni a bavi me to i s timhle prckem 😂

Mas pravdu ze za to chtej nekrestansky penize.. proto bych sel cestou japonce hlavne skrz finance.. ale sni ty nejsou nejlevnejsi ted je spatna doba
NO kubota 7000 neco to paradička to taky buustnuti minik ale rataj s tim že akonahle má predok tak ten polomerzatačania prednej nápravy bude menši skrz kardanove klby v náprave
A ked už o tych klbakoch neklbakoch vše ma aj za aj proti klbakom ohrnat zemaki je brutal ale zas v lese to nema konkurenciu mam aj jedno aj druhe dokonca aj neco ako prebastleny vysokozdvich na nakladač ale ten momentalne neni doma a tam sa zatača zadok :D jak na kombaji :P
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15826
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Miník Bouráka Boba

#123 Nový příspěvek od oco13 »

Lycan - presne taký nakladač chcem stavať - klbový a ešte aj riaditelnú zadnú nápravu. Vieš ako sa to bude točiť? :typek:

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#124 Nový příspěvek od BourakBob »

Ideálně mít doma všecko to by byla pecka jen to misto a finance chybí 😂
Rád bych jednou traktor ve stylu solis farmtrac captain.. s nakladačem 🤷🏻
Uvidíme časem..🤷🏻 Ale pochybuju že dosahnu na novej takže půjdu pro japonca az mě miník nebude stačit..
Každopádně práce s ním je sranda je to pracant a ten z domu nepůjde max přibude další 😂
Už jsem se do něj zabouchl 😂😂😂

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Miník Bouráka Boba

#125 Nový příspěvek od -Lycan- »

oco13 píše: čtv dub 14, 2022 8:25 pm Lycan - presne taký nakladač chcem stavať - klbový a ešte aj riaditelnú zadnú nápravu. Vieš ako sa to bude točiť? :typek:
Viem presne ako sa to bude spravat mal som tu čest na nakladači daky cinan to bol zdvich tusim tona len sranda bude zapojit orstu abi davala aj na klb aj na napravu idealne abi to šlo aj oddelit a abi bola aj reverzna funkcia teda za predpokladu že to nebudeš ovladat rozdelovačmi :vysmech: pak sa to kruti jak had :D a ak si das zaležat možeš napr klb skrutit doprava a napravu do lava a budeš mat chodiace esičko kazdopadne to bude obratne ale aj vratke hlavne ked bude lopata v lufte ...


a Bobe to som vravel aj ja že miesto a penaze neto a jaksik tie penaze sa najdu sice na vraky ale najdu ale to miesto je hold problem mi sme doma dvaja chlapi otec a ja a mame tak dva klbaky dva velke z riadenou napravou a pak MF 70 2x daka rakusanka robikov terra aaatd vlečky mam 4 teda 5 este5 tona 4kolova :p a uz nemam de parkuvat ani babetu :vztek: ono to boli vsetko nepojazdne vraki aale troška sa s nima pomiluješ a hned ožiju :D jak sa u nas vravi kto sa hraje nezlobii... a či chlapec alebo chlap rozdiel je len vo velkosti jak hračiek tak necoho ineho :D
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#126 Nový příspěvek od BourakBob »

Lycane tak tolik toho nemám a asi ani nechci mít možná bych koukl po nehybné varině na prooráni brambor když budou v pozdejsi fazi rustu ale tolik stroju to smad radeji ne 😅 ale fandim tomu kdyz to clovek umi opravid doma sam tak je to super ja se na vsem teprve ucim z mladi umim opravit akorat 2t motory.. jinak jsem nepoliben co se mechanickych casti tyka tak si dycky nejak poradim ale je to na sakrys dlouho napriklad prevodovky atd 😅
Ale zas mi toho rukama jeste neproslo tolik 🤷🏻 A navic lidi nevi co chtit za ty nepojizdne vraky.. mnohdy stoji podobny peniz jako ty relativne pojizdne 🤷🏻
No budu se drzet Minika praci zastane les vlastni nemam takze jsem tam vzdy jen na skok na par hodin a pole mam malinky na zahrade 😅 navic zena otravuje s novym autem a ja chci skutr taky novej 😂😂 do toho jeste rekonstruujem takze myslim ze nebude ani jedno z toho 😂

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Miník Bouráka Boba

#127 Nový příspěvek od -Lycan- »

*Noo to vypada na dokonaly život :D ja tie vraky zas milujem ono kolkokrát som isiel pomahat dakomu a zbadal som tam neco a on že to ide vyhodit a hodnota bola vecsia ako kebi ma za pracu vyplatil tak sme si placli a hotovka ..no a mne jaksik zaleži na tych strojoch čo mi idi pod ruku a pak sa s nima nevem rozlučiť :D ale este mi chyba ku stastiu multicara tie M 25 som mal to je nenazrane jak avia ja snivam o tej M22 to je dvojval take kolečko s motorom ale odvezeš sa a vojde sadeee...
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#128 Nový příspěvek od BourakBob »

Trosku jsem s tim bojoval no snad neco vyroste jsou to moje prvni brazdy tak snad 🤦🏻

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Miník Bouráka Boba

#129 Nový příspěvek od -Lycan- »

Nedaval si ich nejak nariedko ?? krumple sa seju :P ja davam tak na 15max 20 cm ... a tie brázdy neboj jaa mam odskuusane že v krivich brázdach je zdi vac krumpli jak v rovných bo maju viac miesta a memusia rast podla zakona pestovatela :vysmech: a pozeram že si mal aj pomoc s druhím strojom :P
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#130 Nový příspěvek od BourakBob »

Dával jsem je dle rad svého otce a to na vzdálenost boty 😅 jestli něco vyroste uvidíme 🤷🏻 Je to poprvé tak moc nečekám 😂
Jojo pomocník musí být ještě tam byl s el. autem a na korbě měl sadbu a popojížděl semnou to jsem zapomněl vyfotit 🙈

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Miník Bouráka Boba

#131 Nový příspěvek od -Lycan- »

no to s tou botou ok ja tak daval mne babka kazal tzv na šlapu len u nas mame setci take nozky kolo 5-6 a ja ked tam šlapnul s 9 mam sice 8 ale mam problem s nechtami atd tak nosim vecšie a jak to zbadal tata tak ma zdžubal jk male decko, predsa ja mal tie medzery kapičku večšie :vysmech: ale zejde neboj jak su v zemi a bude voda tak porastu určite...
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#132 Nový příspěvek od BourakBob »

Lycan voda bude mam tam kousek rybnicek takze kdyz bude sucho tak prikropime 😂
Priste mozna dam podle slapoty zeny 😂

Jinak dneska dorovnani predzahradky zaseti teavy a chystani prostoru pro detskej koutek

Obrázek

Prckolet
Příspěvky: 371
Registrován: ned dub 26, 2020 10:13 pm
Bydliště: zlin

Re: Miník Bouráka Boba

#133 Nový příspěvek od Prckolet »

bobe tos delal tim bagrem co stoji v pravo v zadu? 8)

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#134 Nový příspěvek od BourakBob »

Presne ten udelal nejvice prace 😂

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#135 Nový příspěvek od BourakBob »

Včera trochu práce kolem zahrady tak jsem zlikvidoval tujku co spis prekazela nez ze byla hezka 😂
A odtahl to do lesa na postepkovani.. v patek odvezu vrbu taky na stepku a dom svezu trochu te kulatiny
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“