Miník Bouráka Boba

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Jar.Ka
Příspěvky: 442
Registrován: pát led 17, 2014 9:51 am
Bydliště: Jičín

Re: Miník Bouráka Boba

#106 Nový příspěvek od Jar.Ka »

Už jsi ten pluh zkoušel???

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#107 Nový příspěvek od BourakBob »

Zkousel jsem jen na rychlo asi 3 cvicne brazdy.. nikdy jsem neoral takze to tak vypadlo nic mene po treti brazde uz to vypadalo celkem slusne a otacel dobre.. slabe misto asi bude to teleso.. letos to zkusim odorat takhle protoze tekontruujem dum takze nemam cas a pres zimu si snad chvilku najdu na vyladeni.. a bud ho upnu do ksand a nebo ho dam do toho cerveneho nosice naradi co jsem delal..
Postupne vyse pujde do nosice bez telesa jen neni cas

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#108 Nový příspěvek od BourakBob »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Včera repete šlo to mnohem lépe,
Zoráno povláčeno bránami dovezl jsem trochu ornice ale ještě dva vozejky musím dovalit. A stěhování pilskoviště.

Makám na dětským hřišti.

Prckolet
Příspěvky: 371
Registrován: ned dub 26, 2020 10:13 pm
Bydliště: zlin

Re: Miník Bouráka Boba

#109 Nový příspěvek od Prckolet »

no pekne valcis :d :d mam dotaz ty mas k minikovi aj predni nahon a listovou sekacku? delal jsi s tim nekdy?

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#110 Nový příspěvek od BourakBob »

Hele nemam nahon bohuzel shanel jsem a kdyz jsem sehnal tak za hrozny sumy 🤦🏻

Prckolet
Příspěvky: 371
Registrován: ned dub 26, 2020 10:13 pm
Bydliště: zlin

Re: Miník Bouráka Boba

#111 Nový příspěvek od Prckolet »

kolik za nej chtej?

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#112 Nový příspěvek od BourakBob »

Je to rok zpet a nahon s predni listou chtel pan asi 20tis a to byla skoro pulka myho traktora a byl neustupny.. snesl bych i rotavator ktery je ted na bazosi ale 20tis za nej nedam

Tady jsem nasel za 15tis

https://dum.bazos.cz/inzerat/149676766/ ... 8-mini.php

Prckolet
Příspěvky: 371
Registrován: ned dub 26, 2020 10:13 pm
Bydliště: zlin

Re: Miník Bouráka Boba

#113 Nový příspěvek od Prckolet »

No jako pro me jakozto prodavajiciho dobra zprava ale jak rikas je to hnus koukal jsem po tk-cku ale je to moc penez. o mt-cku se ani nebavim.
mam prave v planu tu predni kosu prodat protoze na to vyuziti asi nenajdu tak to asi hodim na bazos.

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#114 Nový příspěvek od BourakBob »

Jasný zkus to třeba se někdo chytne je toho málo sám víš jak to je. A prodáváš jen sekačku nebo celej traktor?

Prckolet
Příspěvky: 371
Registrován: ned dub 26, 2020 10:13 pm
Bydliště: zlin

Re: Miník Bouráka Boba

#115 Nový příspěvek od Prckolet »

nene traktorek nechavam na tkcko zatim nemam komplet predek sekacku adapter nahonovou hridel

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#116 Nový příspěvek od BourakBob »

Jo ták a nekoukal jsi třeba po něčem japonským nebo hledáš spíš československou výrobu? Ti japonci umí pěkně máknout a já osobně třeba u souseda chvíli válčil s Mt8 132 a jak je to kloubovy tak u mě bych si s tím neškrtl.
Taky občas koukám ale peníze nejsou a já co bych požadoval od jinyho traktoru tak je určitě 4x4 jednoduchost dostupnost dílů a rozměry.. kubota b7001 se mě libí nejvíce a dostupnost dílů je v pohodě.

Prckolet
Příspěvky: 371
Registrován: ned dub 26, 2020 10:13 pm
Bydliště: zlin

Re: Miník Bouráka Boba

#117 Nový příspěvek od Prckolet »

ja jedine neco naseho. a proc by sis s.tim.neskrknul jako ze ma velkej polomer nebo proc?

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#118 Nový příspěvek od BourakBob »

Jop ma velkej poloměr na zahrade jeste jaks taks ale kdyz vozim drevo horko tezko se ke drevniku motam s drobkem ale zajedu.. a na moje maly policko tam bych se ani nesmotal 😅
A taky se me to vlastne ani moc nelibi 😅 mam radeji klasickou stavbu trakotru a ovladano predni napravu 🤷🏻🙈

Prckolet
Příspěvky: 371
Registrován: ned dub 26, 2020 10:13 pm
Bydliště: zlin

Re: Miník Bouráka Boba

#119 Nový příspěvek od Prckolet »

vidis a ja si myslle ze ma lepsi zataceni tim ze je to kloubak. jak rikas neni to vkusne ale kdyz kouknes co chtej za ty 4x4 co zataci predkem to uz si muzu koupit pomalu nove auto.nebavim se o cizejch ale ceskejch strojich ja ty cizi nechci podporovat.

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#120 Nový příspěvek od BourakBob »

Hele pro někoho to mozna zataci dobre jenze ja mam ted vsude drevo a ruznej material takze potrebuju neco obratnyho jako mini.. ale do budoucna se predkem kvuli lesu tam mini trochu ztraci udelam prace hodne ale jak je to ve svahu tak brzdy to nedavaji dolu musim hodne z volna a predek kdyz jedu nahoru tam chybi ale tak na novej neni a bavi me to i s timhle prckem 😂

Mas pravdu ze za to chtej nekrestansky penize.. proto bych sel cestou japonce hlavne skrz finance.. ale sni ty nejsou nejlevnejsi ted je spatna doba

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“