Miník Bouráka Boba

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#76 Nový příspěvek od BourakBob »

To je koupený držák za vari od souseda i s radličkami za flašku. Pokud budu mít čas tak to předělám. Ale na letošek by to mohlo vydržet mám toho na práci moc 😅

Ale máš pravdu je to teď dost daleko když to dám na ten můj držák tak to bude dobré.

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Miník Bouráka Boba

#77 Nový příspěvek od -Lycan- »

BourakBob píše: čtv led 27, 2022 6:53 pm Konečně jsem měl čas vyzvednout radličky..🙂

Obrázek
Jako ta vzdialenost ja som to jaksik neriešil a to mám klbák :vysmech: pokial máš priestor na manevrovanie tak bych sa s tim ani neparal to moje je kolo 80 až nie viac bo tie paralelogrami sa kivu a tym sa vzdialenost a uhli menia ale zatačať s tim je prasarna :vysmech: a ohrnat to sa nevijadrujem a ešte klbak k tomu ... ale na robenie riadkov pohoda narovnaš zapnes uzavierku a jedeš oboraval som len raz teraz mam robiho v uprave s tim to prebehnem a hotovka Obrázek Obrázek podla mna to ukáže prva realna skuška priamo v terene
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#78 Nový příspěvek od BourakBob »

Jasné místo mám a jak říkáš ukáže to až zkouška v terénu. Teď nemám čas to řešit naví ani svářečku ta bude až k narozeninám 😂😂

A s fialkou seš spokojenej? Já nikdy na kloubáky nebyl kdybych šel do většího tak bych koukal asi po mt8 050 nebo 065

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#79 Nový příspěvek od BourakBob »

A jaký odrudy brambor pestujete? Malm hlinitopiscitou pudu nevim co do ni.. 🤔

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Miník Bouráka Boba

#80 Nový příspěvek od -Lycan- »

Já mam zas na klbáky slabosť ja jazdil okrem tich super novich casoch a johandeerov snad na všech od tk škodovky kirovca maseeya i versail a samozrejme LKT ono klbak je mrska potvora ale v zakrute ked tomu huliš sa to preklápa na bok :D .... ja som skor na stare stroje ešte majore a crystali a talianske fiaty ale len pasaky ... a zemaki na jake natrafim take zasadim :vysmech: a zdi sa ujde aj pre inych a aj pre zveri :smich:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#81 Nový příspěvek od BourakBob »

Tak to chapu tu lasku ke kloubakum 😅 já malm strach ze je to vratký a manipulace na poli me prijde nepohodlna ale jinak jsou pekný ne ze ne 😂

Aha tak to ty brambory asi zbytecne hrotim 😂😂

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#82 Nový příspěvek od BourakBob »

Pomocník do dílny.. zase je to o kousek jednodušší..

Obrázek

ceratio1
Příspěvky: 800
Registrován: ned říj 14, 2012 12:58 pm
Bydliště: bílovec

Re: Miník Bouráka Boba

#83 Nový příspěvek od ceratio1 »

Ty jsi neměl svářečku?

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#84 Nový příspěvek od BourakBob »

Nene pujčoval jsem si od tatíka a vesměs pod dozorem svařoval nebo to co jsem chtěl pohledovy tak svářel otec. Nemám moc zkušeností sem tam něco prsknout jo ale chci to umět dobře a hlavně když to máš doma tak prostě šáhneš máš..
Možná někde ma foto bude cočko ale to je pantatíka ne moje a na to se nesmí sahat 😂 takže tak 😂

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Miník Bouráka Boba

#85 Nový příspěvek od -Lycan- »

jo jo to poznam to je po zakonom na to nesahat najlip mat svoju trocha to natrenovat a pak sa ukazat že aha sak ja to viem pak ti to možna pán tatik požičia a ked ne tak kupiš barz aj z lidela za par ečiek a zvara krásne povedal bych že možna aj lib jak nektere ine a vyhoda že maju euro koncovku takže kupiš lepšejši horak a na take domace lepeni to uplne vystačuje... :vysmech:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#86 Nový příspěvek od BourakBob »

Presne tak 😂 a ono elektrodou kdyz se to clovek nauci tak zavari vsecko podle me.. tahle hracka stala 4tis i s kuklou.. ma to digitalni displej a vselijaky vyfikundace no mrknete na odkaz koho to zajima nechce se me to vypisovat..😂

https://www.pantermax.cz/MMA215LCD-inve ... -3-d33.htm

ceratio1
Příspěvky: 800
Registrován: ned říj 14, 2012 12:58 pm
Bydliště: bílovec

Re: Miník Bouráka Boba

#87 Nový příspěvek od ceratio1 »

Ať slouží ;-) já jsem elektrodový, prostě ta tavná lázeň je oproti cočku opravdu lázeň ;-) Hodně lidí si svařování snaží usnadnit cočkem, ale za mě je v domácích podmínkách je elektroda top... když už budeš svařovat na prodlužce tak na pořádné, používám tuto https://elektro.bazos.cz/inzerat/146098 ... 0v-25m.php dal jsem si tam akorát moderní koncovky, keramika v těch starých praská... má průřez vodiče snad víc než 2.5mm2 a je gumová v zimě stejná jak v létě.já jsem je kdysi kupoval v armyshopu za 300 za ks.

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#88 Nový příspěvek od BourakBob »

Takové mám dvě jednu kratší druhou delší s koncovkami odolné proti vodě.
Myslím na to a výrobce to zdůrazňuje aby byla použita prodlužka min stejná jako kabel. Navíc je to prostě održku až zahoří tak je pozdě..
taky si myslím že na domácí použití je elektroda super navíc když bude potřebovat nějakej kamoš něco svařit tak vezmeš deš nebo na zahradě kde mám nářadí vezmeš deš.. to s Cočkem neuděláš.. je pravda ale že s COčkem se to dá naučit rychleji než s elektrodou. Chce to svářet a svářet.

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Miník Bouráka Boba

#89 Nový příspěvek od -Lycan- »

Ono každe ma neco do seba ja tiež preferujem elektrodu proste pevnost zvaru je niekde inde a take hlbkove prevarenie cočka nespravi cočka je dobre ked dačo bastliš poboduješ to len abi to držalo ( vyhoda priložiš matroš opreš cočku zavreš oči ... prrrrsk otvoriš oči a drži :vysmech: a pak final elektroda a valiiiš jedna basen) ked sa ti to nelubi blickami to ulomiš a znova ked si s visledkom spokojni šecko prevarit elektrodou .. ale zas taka kapotaž alebo prichitenie sieťky na konštrukciu nebo plecharina nebo prdnuty vyfuk nato zas cočka je super bo da sa to aj elektrodou ale skor spraviš diiiru jak zavariš deto ale horšie najlip mať poruke oboje :vysmech: a tie predlžky treba rozmotavať u nas jednemu nechcelo tahat elektrodi otec mu to pozeral u nas zvarala ukazkovo u neho len lepilo tak isiel otec tam a on 50 m kabel na cievke a odmotane cca 3 m tam sa to tak naindukovalo že zvaračka nebola schopna držat obluk ked tak predlžku rozmotať večšimi oblukmi a fachči aj na 100m kabli :D
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

BourakBob
Příspěvky: 400
Registrován: čtv lis 19, 2020 2:39 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Miník Bouráka Boba

#90 Nový příspěvek od BourakBob »

Se svářečkou přišla špatná kukla po domluvě mi prodejce ještě ten den zaslal novou a další pracovní den přišla.
Teď už je to v pořádku 😅

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“